Pieniądze na działania dla kół gospodyń wiejskich, rad sołeckich i stowarzyszeń

igryfino.pl, 13.11.2013, godz. 12:55

Tegoroczna impreza organizowana przez Radę Sołecką w Gardnie Tegoroczna impreza organizowana przez Radę Sołecką w Gardnie

Jeszcze tylko do 18 listopada br. fundacje, stowarzyszenia oraz podmioty kolegialne – np. rady sołeckie czy koła gospodyń wiejskich, mające siedzibę i działające na terenach wiejskich mogą ubiegać się o dotacje w ramach programu „Razem Możemy Więcej”. Granty można przeznaczyć na projekty z zakresu rozwoju kulturowo-historycznego, inicjatyw społecznych oraz ochrony i promocji zdrowia.

Wszystkie inicjatywy, które zostaną zgłoszone do programu powinny mieć jeden wspólny element – ich realizacja ma wpłynąć na zintegrowanie i aktywizację mieszkańców całej wsi lub gminy oraz zachęcić ich do wspólnego działania.
 
Celem programu jest zachęcanie mieszkańców wsi do samoorganizowania się i wspólnej realizacji lokalnych inicjatyw, które wpłyną na polepszenie życia całej społeczności.
W ramach „Razem Możemy Więcej” EFRWP wspiera finansowo projekty organizacji wiejskich oraz pomaga w ich efektywnej współpracy z władzami samorządowymi.
 
Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą formularza elektronicznego. Formularz orazszczegóły programu znajdują się na stronie internetowej EFRWP: http://efrwp.pl/element/ngo-o-programie

Galeria zdjęć

Tegoroczna impreza organizowana przez Radę Sołecką w Gardnie

źródło: igryfino.pl

drukuj »
następny » « poprzedni

>>> Komentarze >>>

Dodaj komentarz

zaloguj sięrejestracja

Znamy Twoje IP (54.166.111.36). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Pozostało znaków:
1000
Regulamin
Oglądasz 1-16 z 25 komentarzy
Sortuj wg datyPokaż wszystkie
PoprzednieNastępne

Pogoda

Pogoda w Gryfinie
przewaga chmur
Temp. 10.4 °C
Wilgotność: 94%

Sonda