Opieka nad seniorami, 1400 Euro + 200 Euro premii letniej! Emmerich am Rhein


Plac Orła Białego 1

Zlecenie nr 19016

Potrzebna Pani Opiekunka na zastępstwo do starszego małżeństwa

Data wyjazdu: 07.08.2017 – 07.10.2017

Miejsce pracy: Emmerich am Rhein, Niemcy

Stawka: 1400 Euro + 200 Euro premii letniej!

 

O naszej firmie:

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:

Szukamy Opiekunki do Pani Inge i Pana Alberta.

Pani Inge ma 83 lata, jest po wylewie, po którym ma niedowład lewej ręki. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale spaceruje też przy balkoniku. Pani ma zachowaną orientację czasowo-przestrzenną, dobrze też komunikuje się z innymi osobami. Podopieczną trzeba motywować do gimnastyki oraz do spacerów.

Pan Albert ma 81 lat, cierpi na chorobę Parkinsona – trzęsą mu się dłonie. Podopieczny jest po operacji oczu i dlatego nie może dźwigać. Porusza się przy pomocy balkonika, trzeba pomagać mu przy wstawaniu.

Państwu trzeba kroić jedzenie na małe kawałki. Czasem zdarza się praca w nocy, ale sporadycznie. Państwo są bardzo mili, spokojni. Podopiecznych odwiedza ich syn, raz lub dwa razy w tygodniu.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów – bieżące czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój, telefon do PL oraz motorower. Istnieje także możliwość palenia na zewnątrz.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami

• Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!

Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:
tel. 91 383 91 00

e-mail: szczecin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Zdjęcia (1)