Opieka nad seniorką, 1350 Euro + 200 Euro premii letniej! Bonn


Plac Orła Białego 1

Zlecenie nr 19359

Potrzebna Pani Opiekunka na zastępstwo do Pani Käthe

Data wyjazdu: od 23.08. – 23.10.2017 lub na miesiąc

Miejsce pracy: Bonn, Niemcy

Stawka: 1350 Euro + 200 Euro premii letniej! 

 

O naszej firmie:

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:

Podopieczna – Kobieta w wieku 94 lat, jest ogólnie osłabiona, choruje na niedoczynność serca (miewa duszności i trzeba na to uważać), nadciśnienie, nietrzymanie moczu. Podopieczna ma wirusowe zapalenie wątroby typu C, wszystkie czynności wykonuje się w jednorazowych rękawiczkach. Pani ma przytępienie słuchu, poza tym dobrze się komunikuje. Orientację czasowo-przestrzenną ma poprawną, porusza się przy asekuracji drugiej osoby. Wymaga wsparcia Opiekunki przy wstawaniu z łóżka, przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz przy zmianie pampersów.

Pani ma w domu balkonik, przenośną toaletę, podnośnik przy prysznicu i łóżko pielęgnacyjne. Codziennie rano i popołudniu przychodzi Caritas (codzienna toaleta, rajstopy uciskowe oraz kąpanie raz w tygodniu), ponadto w tygodniu między 09:00 a 13:00 przychodzi dodatkowa pomoc domowa, która przejmuje robienie zakupów i przyjmowanie wizyt lekarskich.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką i wsparciem, należeć będzie: robienie bieżących zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie. 

Warunki mieszkaniowe

Pacjentka mieszka sama na obrzeżach miasta w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 15 minut pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką, telewizorem i dostępem do Internetu.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami

• Dobra znajomość języka niemieckiego

 

Nasza oferta

Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!

Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:

tel. 91 383 91 00

e-mail: szczecin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com

 

http://szort.tk/16j

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

 

Zdjęcia (1)