Opieka nad Seniorką, 1200 Euro + 400 Euro premii świątecznej!


Plac Orła Białego 1

Zlecenie nr 21726

Potrzebna Opiekunka do pani Helene / nowa oferta

Data wyjazdu 27.11.2017 - 27.01.2018

Miejscowość: Trebur / okolice Frankfurtu nad Menem

Stawka: 1200 € + premia świąteczna do 400 € brutto

O naszej firmie:                  

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:                             

Pani Helene ma 77 lat, 158 cm, waży 60kg, choruje na demencję, orientacja czasowo – przestrzenna jest częściowo zaburzona. Podopieczna porusza się samodzielnie, na spacery chodzi przy rollatorze, sama dba o codzienną higienę, ale trzeba jej pomagać podczas kąpieli. Raz w tygodniu przychodzi fryzjerka, myje i układa włosy. Pani Helene jest spokojną osobą, czasami zagubioną. Przesypia noce, bierze leki nasenne, nie stosuje diety. Podopieczna chętnie chodzi na spacery, czyta czasopisma, zajmuje się kotem. Lubi rozmowy, dobrze współpracuje z Opiekunką. Jeden, czasami dwa dni w tygodniu Pani przebywa w dziennym domu opieki.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka sama w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z TV, łazienka oraz Internet. Do najbliższego sklepu jest około 15 minut na piechotę, do dyspozycji jest rower.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

 

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, premia świąteczna 400Euro!
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:
tel. 91 383 91 00

e-mail: szczecin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com

 

http://szort.tk/16j

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Zdjęcia (1)