Opieka nad Seniorem, 1200 Euro! + 400 Euro premii świątecznej!


Plac Orła Białego 1

Zlecenie nr 21732

Potrzebna Opiekunka do Pana Josefa

Data wyjazdu 11.11.2017 – 11.01.2018

Miejscowość: Ibbenbüren / okolice Münster

Stawka: 1200 € + premia świąteczna do 400 € brutto

O naszej firmie:

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:                             

Pan Josef ma 77 lat, 182 cm, waży 78 kg. Ze względu na przebyty udar ma niedowład lewej strony ciała. W domu porusza się samodzielnie, wspiera się laską. Na spacery jest wózek inwalidzki. Pan gorzej słyszy, dlatego trzeba mówić głośniej. Podopieczny potrzebuje wsparcia przy przebieraniu się oraz podczas kąpieli. Pan Josef jest spokojny, przesypia noce. Przychodzi do niego rehabilant oraz córka, która pomaga robić większe, cięższe zakupy.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów oraz zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka sam w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest około 10 minut na pieszo (Penny, Netto, Aldi). Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój z TV oraz Internet, telefon z tanią linią do Polski. Czas wolny do ustalenia na miejscu (2 godziny dziennie). Na miejscu do dyspozycji jest również rower.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

 

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, premia świąteczna 400Euro!
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:
tel. 91 383 91 00

e-mail: szczecin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com

 

http://szort.tk/16j

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Zdjęcia (1)