Praca dla PAR - komisjonowanie (dział suchy) MAGDEBURG

Wrocław

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner – niemiecka umowa, ok. Magdeburga (dział suchy)

Praca dla par!

Zakres obowiązków:

- Kompletacja zamówień za pomocą systemu słuchawkowego

- Współpraca z innymi działami

- Obsługa wózka jezdniowego

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

- Pracę w systemie zmianowym

- Wynagrodzenie wypłacane w euro (podstawa + premie wydajnościowe i dodatki kodeksowe)

- Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania:

- Znajomość liczebników 1-100 w języku niemieckim

- Posiadanie własnego samochodu (dojazd do pracy we własnym zakresie)

- Aktualne uprawnienia operatora wózków jezdniowych – mile widziane (możliwość wyrobienia uprawnień bezpośrednio w zakładzie)

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje - zapraszamy do współpracy!

Prosimy o wysłanie:

- Zgłoszenia na adres e-mail: rekrutacja@hrigroup.pl

- Wiadomości SMS o treści : "MAGDEBURG" na numer 539 955 300 ODDZWONIMY!

- Liczymy również na kontakt telefoniczny na numer 71 363 45 14, 539 955 300, 539 955 400, 539 955 700

Agencja Pośrednictwa Pracy

HR Investment Sp. z o.o.

ul. Stalowa 9

41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:

Pl. Powstańców Śląskich 13/4

53-329 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

  • TAGI:

Zdjęcia (1)