German Data Analyst

Nie łam języka ! Zacznij go z nami rozwijać !

Postaw z nami swoją karierę i znajomość języka !

W związku z rozwojem Amazon Development Center poszukujemy:

Pracuj z językiem i pomagaj rozwijać jeden z najnowocześniejszych produktów firmy Amazon.

Czy już wiesz, że to praca dla Ciebie?

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->możliwość pracy zdalnej z dowolnej lokalizacji w Polsce dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm na rynku

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->czynny udział w rozwoju technologii

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->możliwość rozwoju i udziału w licznych projektach

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->narzędzia potrzebne do pracy ( laptop, słuchawki )

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->pełne wdrożenie w obowiązki online – bez wychodzenia z domu

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->elastyczne godziny pracy

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->konkurencyjne wynagrodzenie

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->dostęp do opieki medycznej, karty sportowej i kuponów rabatowych na zakupy online

Możemy Ci zagwarantować, że nie będziesz pracować w dziale obsługi klienta!

Zadania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->odsłuchiwanie tekstów niemieckojęzycznych

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->tworzenie transkrypcji odsłuchanych nagrań

Oczekujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom min. C1)

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->komunikatywnej znajomości języka angielskiego

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->dobrej znajomości obsługi komputera