SPRAWDZONE ZLECENIE, NA 2 MIESIĄCE


Szczecin

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Zlecenie nr 26479

Data wyjazdu: 31.05. – 31.07.2018

Miejscowość: 32832 Augustdorf

Stawka: 1250 Euro


Opis zlecenia:

Pani Irmgard (90 l.) Ma I stopień niepełnosprawności i cierpi na ogólną słabość starczą, nadciśnienie. Nie ma problemów z komunikacją ani orientacją czasowo-przestrzenną. Jest po operacji biodra, porusza się samodzielnie lub o rollatorze. Potrzebuje pomocy Opiekunki przy pielęgnacji ciała i kąpieli oraz ubieraniu.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Seniorka mieszka na wsi w domu wielorodzinnym. Do najbliższego sklepu jest ok. 20 min pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z internetem i TV.

 

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 91 383 91 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

 

 

 

 

Zdjęcia (1)