Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

1,00

Kim jesteśmy?

Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:

MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy:  Hamburg

Jakie zadania na Ciebie czekają?

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Współpraca z Brygadami

Czego oczekujemy od Ciebie?

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Znajomości rusztowań systemowych

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Książeczki Montera Rusztowań

Co My Ci damy?

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Nadgodziny płatne 50%

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->ZUS opłacony od realnych zarobków

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471