Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Pracownik w Zakładach Bukmacherskich Milenium- nowy punkt

1 600,00

Krasińskiego

Poszukujemy pracownika do nowo otwieranego punktu zakładów bukmacherskich Milenium w Gryfinie.

Wymagania:

- punktualność

- dyspozycyjność

- znajomość obsługi komputera ( jeżeli znasz tylko podstawy obsługi komputera wszystkiego Ciebie nauczymy :) Nasz system jest prosty .

- komunikatywność

- zaangażowanie

Podstawowe zadania:

- obsługa klienta / przyjmowanie zakładów

- ekspozycja oferty na tablicach

Oferujemy:

-grafik dopasowany do potrzeb pracownika

-elastyczne godziny pracy, w miesiącu około 14 dni wolnego

-umowę zlecenie

Punkt otwarty 7 dni w tygodniu w godzinach :
Poniedziałek 10-18
Wtorek-Sobota 9-19
Niedziela 9-17

Dodatkowo wymagane zaświadczenie o niekaralności. Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy profesjonalne szkolenie. Zainteresowanych proszę o składanie CV przez portal OLX .Skontaktuję się z wybranymi osobami.

Zdjęcia (1)