Zachodniopomorskie NGO chcą rozmawiać o przyszłości

Zachodniopomorskie NGO chcą rozmawiać o przyszłości
Fundacja Sektor 3 zaprasza przedstawicieli zachodniopomorskich organizacji pozarządowych do udziału w 3-dniowym konwencie NGO (16-18 września br.). Spotkanie będzie okazją do rozmów na temat działalności w III sektorze. Organizację wydarzenia wspiera Urząd Marszałkowski.
Zachodniopomorski Konwent NGO to 3-dniowe spotkanie skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa zachodniopomorskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że zaplanowane podczas konwentu debaty, dyskusje, warsztaty i szkolenia zaowocują i konferencja na stałe zagości w kalendarzu stowarzyszeń i fundacji z Pomorza Zachodniego.
 
Uczestnicy konwentu będą rozmawiać m.in. o tym, jak efektywnie korzystać z modelu społecznej odpowiedzialności biznesu, w jaki sposób wspierać budowanie społeczeństwa obywatelskiego czy wykorzystywać środki europejskie do realizacji społecznych projektów. Konferencja ma przybliżyć ideę ekonomii i gospodarki społecznej. Nie zabraknie też tematów związanych z promocją, nowymi technologiami dostępnymi dla NGO online czy pozyskiwaniem pieniędzy w sieci na społeczne projekty.
 
Zachodniopomorski Konwent NGO odbędzie w Szczecińskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (al. Wojska Polskiego 63, Szczecin). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konwentu: www.konwent.scwop-s3.pl
 
Dodatkowych informacji na temat Konwentu udziela Jan Karpierz z Fundacji Sektor 3 (j.karpierz @ sektor3.szczecin.pl, 91-350-82-99).
Emilia Wolf
 
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bez kitu
bez kitu 13.08.2016, 09:01
NOWO_mowy unijnej ciąg dalszy !
zainteresowany
zainteresowany 12.08.2016, 21:37
A czy noclegi i wyżywienie też są za darmo?
lisiczka
lisiczka 12.08.2016, 21:10
Sprzedam 2 wiewiórki !! Wleciały mi miesiąc temu do domu i nie chcą się wynieść !! Mówią żebym je zameldował u siebie

Pozostałe