Zmiana na stanowisku dyrektora domu kultury

Zmiana na stanowisku dyrektora domu kultury fot. Paweł Woźnicki (pierwszy z lewej) w Cedyni podczas prowdzonych zajęć fotograficznych
Potwierdzają się nasze informacje o rezygnacji Pawła Pawłowskiego ze stanowiska dyrektora Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Burmistrz Gabriela Kotowicz szuka odpowiedniego kandydata do objęcia tej funkcji.

Propozycję zostania dyrektorem COKiS otrzymał Paweł Woźnicki z Cedyni.

Trwają także rozmowy w sprawie zastąpienia Malwiny Markiewicz na stanowisku specjalistki w Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

o.n.a
o.n.a 31.12.2016, 19:31
Pawle, życzę dalszych sukcesów, radości z tworzenia i wielu pięknych szczęśliwych chwil w życiu osobistym. Wielu ludzi nie docenia, że masz talent organizatorski i robisz cudowne zdjęcia.
obserwator
obserwator 29.12.2016, 08:13
to tych żydowskich pejsów juz nie będzie? szkoda
gac
gac 28.12.2016, 19:01
Paweł się nie zgodził pełnić funkcję. Ale dochodzą słuchy że Na razie pełnić będzie Pracownica Cokisu Pani Dorota czy to jest prawda??
zadowolony
zadowolony 28.12.2016, 14:09
Najważniejsze że Pawłowskiego pogonili bo z niego to więcej złego niz dobrego!
członekTMZC
członekTMZC 28.12.2016, 13:57
W Cedyni trzymamy za nim kciuki!
juras
juras 28.12.2016, 12:47
tylko nie na większą Gni
bocca
bocca 28.12.2016, 09:40
Panie burmistrzu Sawaryn, ucz się pan i stawiaj na młodych!
Gerfild
Gerfild 28.12.2016, 08:30
A już myślałam, że nareszcie u nas dyrektorkę zmienili.
Gość
Gość 28.12.2016, 02:27
A dlaczego były dyrektor zrezygnował i teraz brzytwy się chwytają?
sektor
sektor 28.12.2016, 09:39
Nie dawał rady. Wyszły w tej gminie też pewne sprawy fiannsowe które będą badane.
andrew
andrew 28.12.2016, 02:08
Szkoda, że ta zmiana nie nastąpiła w Gryfinie! Tu też byłby potrzebny młody, ambitny ze świeżym spojrzeniem.
Gość
Gość 28.12.2016, 01:55
Ha,ha... dobre... :) uważam że ktoś się znacznie pomyli... Czas udowodni teorię...
Były obecny
Były obecny 28.12.2016, 01:48
Oby chłopina nie babrał się w to bagno. Zbyt dużo zawiści w narodzie. Jeszcze jak ludzie się dowiedzą ile ma lat to nie dadzą mu żyć. No bo jak tak młodziak i dyrektor. Komuna wiecznie żywa w narodzie. Chłopaku jak masz dość siły to pokaż, że młodzi potrafią.
Gość
Gość 28.12.2016, 01:47
Najwyraźniej w okolicy panuje totalny deficyt na ludzi kultury...
innazwyboru
innazwyboru 28.12.2016, 01:44
Może warto dać szansę ludziom bez układu. Dla mnie to chłopak to świeży powiem wśród strych pryków.
Gość
Gość 28.12.2016, 01:44
Śmiechu warte.... :)
sąsiad
sąsiad 28.12.2016, 01:41
Bardzo dobry wybór. Młody, ambitny i z Gryfina!!!!
bonżur
bonżur 28.12.2016, 09:19
Z Gryfina? Znowu nie dostał szansy w grodzie Gryfa i musiał emigrować tym razem do sąsiedniej gminy?
Gość
Gość 28.12.2016, 01:33
Z tym panem to jakieś jaja chyba są... Prima aprilis?
Gryfiniak
Gryfiniak 28.12.2016, 01:32
Zazynanie kultury nieodpowiednimi ludzmi. W Trzcińsku jest dyrektor z jakimś stażem. Moryn bibliotekarka, Cedynia fotograf. Nie bylo takich cyrkow nigdy. W sumie pasuje ta sutuacja do dzisiejszych rządów PiS
kadrowy
kadrowy 28.12.2016, 02:13
Sroce spod ogona nie wyskoczył - pracował kilka lat w Centrum Kukltury w Chojnie.
Gość
Gość 28.12.2016, 02:19
Ot rekomendacja się znalazła...:) ????
soccer
soccer 28.12.2016, 00:44
Po Trzcińsku to kolejne odwołanie dyrektora domu kultury. Plaga jakaś czy co?
tesko
tesko 27.12.2016, 23:10
Znam go, wporzo gość.

Pozostałe