Minister Macierewicz powołał dyrektora detektorystę w amerykańskim mundurze 

Minister Macierewicz powołał dyrektora detektorystę w amerykańskim mundurze
Panu ministrowi się nie odmawia – powiedział Paweł Pawłowski, który tym samym nie będzie już szefem Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Od 2 stycznia 2017 zostanie dyrektorem w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, o które to stanowisko starał się od pewnego czasu. Co po sobie zostawił i z jakim bagażem idzie?

Paweł Pawłowski zastąpi na stanowisku  generała Ryszarda Hacia.

Z upodobania militarysta i kolekcjoner 

Na ziemi cedyńskiej Paweł Pawłowski zasłynął z tego, że przejrzał i przekopał niemal wszystkie miejsca związane z walkami w 1945 r. Ze względu na swoje upodobania, strój i przygody z wykrywaczem metali ma pseudonim Paulus. Wpadł nawet chwilę na listopadowy zlot Lubuskiej Grupy Eksploracyjnej Nadodrze.

-Chodziliśmy z wykrywaczami w sposób legalny, mając pozwolenia, szukając tego co mieści się w ziemi - mówił wczoraj na sesji Rady Miejskiej w  Mieszkowicach Michał Dworczyk, dyrektor Muzeum Pamiątek 1 Armii Wojska Polskiego oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej w Mieszkowicach.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Cedyńskiej ma jednak pretensje, że nie ma opracowania miejsc i eksponatów, które pozyskał Paweł Pawłowski.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łech
łech 9.01.2017, 12:41
I bokobrody jak Horacy
Lusia
Lusia 2.01.2017, 14:00
To dyrektor Dworczyk utarł nosa zarozumiałemu exdyrektorowi Pawłowskiemu. Ponad trzykrotnie lepsze wyniki. Totalny nokaut.
zażenowany
zażenowany 2.01.2017, 10:16
Ben, bo tym charakteryzuje sie karierowicz. Wyznaje takie hasła, jakie na ten czas są "potrzebne".
ben
ben 2.01.2017, 09:18
od bezkompromisowego muzyka do bycia 'z zawodu dyrektorem', jeszcze ten tekst, że ministrowi (takiemu???) się nie odmawia. Oj Paweł, Paweł
marpat
marpat 1.01.2017, 18:08
przystojny ten facet i fajny ma ten mundur
pejsik
pejsik 2.01.2017, 14:54
Przystojny jak Macierewicz albo inny Misiewicz
Gość
Gość 1.01.2017, 21:50
Ta, a szczególnie te baczki :)
noo
noo 1.01.2017, 19:12
facetom się podoba...
hmm...
hmm... 31.12.2016, 20:44
I po co zawracacie głowę? Po co kolejne czynienie sławnej osoby z kogoś kto nie ma nic do zaoferowania :)
*
* 1.01.2017, 20:49
A po co Ty tutaj coś piszesz, nie mając nic do napisania?
kosmos
kosmos 31.12.2016, 19:19
A dlaczego ten artykuł jest w dziale kultura. Powinien być w dziale polityka!
cokisanka
cokisanka 31.12.2016, 15:32
Myślę, że najlepszy na świecie dyrektor, nie lubi o sobie czytać prawdy:) Woli sam o sobie i swoich "dokonaniach" pisać. Z Gminą i swoją partnerką wydajac za nasze pieniądze pisemko wprowadzić chyba chciał swoistą cenzurę, mimo, ze czasy komuny już dawno za nami. Gdybym wystawiała mu codziennie po pięć laurek i hurtowo kupowała wazelinę w Rrossmanie, to może utrzymałyby by się na stanowisku;) Tylko że ja, nie jestem nauczona kłamstwa, wazeliniarstwa i padania na kolana, bo ktoś ma takie wizje. Styl autokratyczny nigdy mi nie odpowiadał i nie będzie odpowiadał, tylko demokratyczna dyskusja, dwóch równych sobie stron. A tego p. Dyrektor niestety nie rozumie. No trudno, nic na to nie poradzę i szcześcia życzę, ale tu na miejscu nikt nie będzie za wami płakał.
kopacz
kopacz 31.12.2016, 12:29
Nie ma jak to wpuścić lisa do kurnika. Teraz poligon przekopie.
michu
michu 31.12.2016, 12:02
Spodobał się Antosiowi,trudno,co robić? Antoniemu się nie odmawia.
seta
seta 30.12.2016, 23:29
To jeszcze nic, najgorszy jest nepotyzm.
MONaLiza
MONaLiza 30.12.2016, 19:10
Dołączy do obrony terytorialnej.
glon
glon 30.12.2016, 18:48
Autor artykułu jest fanem pewnej gazety niezależność dziennikarska aż szczypie w oczy.
Pozdrawiam obiektywnych dziennikarzy :)
amerykaniec
amerykaniec 30.12.2016, 15:37
Za mundurem panny sznurem :))))
Tymoteusz
Tymoteusz 30.12.2016, 06:42
Generał Hać miał kontrkat do końca tego roku.

Pozostałe