Życzenia od redakcji igryfino

Życzenia od redakcji igryfino

 

 

Marzeń, o które warto walczyć,

radości, którymi warto się dzielić,

przyjaciół, z którymi warto być,

nadziei, bez której nie da się żyć.

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,

oby nie był gorszy od minionego,

ale zdecydowanie lepszy

 

życzy Państwu redakcja igryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 1.01.2017, 21:32
Jak powiedział wczoraj w radiu J Zaorski, reżyser m.in."Piłkarskiego pokera", nie lubi on zabaw na hasło:" Bawimy się". Zresztą, dawniej nowy rok zaczynał się od Bożego Narodzenia, bo to dopiero jest prawdziwy Nowy Rok- zacząć od Boga, Jego narodzin - a nie od jakiejś umownej daty w kalendarzu, związanej ze smetnym błąkaniem sie" tej gałki" (Witkacy) -Ziemi - po kosmosie. Patrzyłem wczoraj z dystansem na telewizor i nawet nie poziom muzyczny występów w 3 stacjach (TFałszN, TVP2, POlsat) zasmucał, ale poziom prowadzących. Postawiono na. ..modeli, modelki - choc na pyskach było ładnie, to prezentowali ZERO osobowości i sądzili, że krzykami w stylu plażowych" Lody baaambinooo!-" wprowadzą coś intrygującego swoja obecnością. Jedynie T. Kammel umiał coś więcej.Sami muzycy niekiedy tez zasmucali: Lady Pank zamiast błyszczeć gitarą Borysewicza, wprowadziło podrasowane samplami rytmicznymi wersje piosenek, np."Titanica" - jakby w stylu techno.
ADRIAN DLA MOJEJ M.
ADRIAN DLA MOJEJ M. 1.01.2017, 19:44
18 LAT TEMU KTOŚ PRZYSZEDŁ NA TEN ŚWIAT BEZ MAJTEK, BUTÓW I INNYCH ATRYBUTÓW SPEŁNIAJĄC MAMY MARZENIA I SNY. CZY WIESZ KTO TO TAKI? TO WŁAŚNIE TY.
serwetka
serwetka 1.01.2017, 17:37
Ąę-daję+ctrl+c, ctrt v. Do siego roku ;)
Kazik
Kazik 1.01.2017, 17:31
Uważam, że zamiast co roku pieprzyć o zakazach jakie wydał wojewoda, to powinno się wyłapywać i walić tyle mandatów ile odpalają tego gówna. Gdzie jest policja w ogóle na ulicach pytam?
nożycoręki
nożycoręki 1.01.2017, 14:42
Niekórzy to nawet nie zdają sobie sprawy jak im się upiekło za względu na okoliczność. Powiem tak - tokarka, piła tarczowa, kafar, trak czy frezarka, to w takich okolicznościach nie byłyby te narzędzia na tyle łaskawe co ja
emigrant
emigrant 1.01.2017, 14:15
Zdrowia i pomyślności w Nowym Roku dla tych co zostali w kraju.
Obserwator
Obserwator 1.01.2017, 11:47
Szanownym forumowiczom oraz Redakcji życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby był lepszy niż ten poprzedni.
Katarzyna
Katarzyna 1.01.2017, 11:46
Dużo zdrowia, radości, spokoju, pokoju, tolerancji, szacunku dla drugiego człowieka niezależnie od jego światopoglądu i zapatrywań politycznych. Z noworocznymi pozdrowieniami.
gryfinak
gryfinak 1.01.2017, 11:43
Fajerwerki jak w żadnym innym roku do niczego Tak czy inaczej Szczęśliwego 2017
starszy od węgla
starszy od węgla 1.01.2017, 11:42
Ludzie w całym kraju między 23.00 a 1.00 w nocy słychać było strzały i wybuchy a mainstreamowe media są ze sobą w spisku i milczą ! Nie dajcie się zmanipulować, prawda musi ujrzeć światło dzienne !

Zenek
Zenek 1.01.2017, 11:15
mam 2 zł szukam sponsora by dzis spędzić hucznie i wylewnie Nowy Rok
Halina
Halina 1.01.2017, 01:54
Zycze szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich mieszkancow Gryfina.
feministka
feministka 1.01.2017, 10:41
Nietrzeźwi goście wstający z bolącą głową proszę tylko bez seksistowskich tekstów!
szampan
szampan 1.01.2017, 01:35
Dobrych artykułów!
toast
toast 1.01.2017, 00:07
Zdrowie!

Pozostałe