Przedtem mu nie przeszkadzało. Teraz nagle zaczęło

Przedtem mu nie przeszkadzało. Teraz nagle zaczęło
Przychodnia Salus przeniosła się do nowego budynku, który również znajduje się przy ulicy Kościuszki w Chojnie. Wcześniej były tu poradnie specjalistyczne prowadzone przez powiat. Budynek jest tak usytuowany, że brakuje tu parkingu. Radny powiatowy, który startował z listy PSL, Paweł Sławiński wcześniej jakoś nie widział z tym większego problemu. Czy teraz zaczyna mu przeszkadzać konkurencja?

Sławiński narzeka, że „Pacjenci mają problem z dostaniem się do przychodni zdrowia w Chojnie. Chorzy muszą pokonać trzypasmową jezdnię, najbliższe przejście dla pieszych znajduje się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej”. A gdzie radny był wcześniej, kiedy w tym samym obiekcie działały poradnie specjalistyczne prowadzone przez szpital powiatowy?

Problem w tym, że niespodziewanie dla powiatu obiekt przy ul. Kościuszki został kupiony. Na dodatek przez  krótkowzroczność decydentów na kilka miesięcy zniknęły w Chojnie powiatowe poradnie specjalistyczne.

-Teraz powiat odgrywa się na konkurencji. Radny Sławiński jest jakby tylko cynglem władz – słyszymy komentarz w tej sprawie. 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kasiula
kasiula 5.01.2017, 00:00
LUDZIE ,czy Was pogięło ?O czym wy tu piszecie?Jest przychodnia,cieszmy się z tego .Musimy teraz wywalczyć przejście przez jezdnię i tyle.Kiedyś ktoś nie "wywalczył" dla poprzedniej przychodni (mam na myśli pana radnego z Barnkowa),może teraz wspólnymi siłami się uda .Będzie super .Pan radny powiatowy przybliża nam tylko wszystko co się w Chojnie wydarza.Fajnie ,że o tym mówi,może to tylko pomóc sprawie.
ewa
ewa 4.01.2017, 21:35
Pan radny to bardzo stronnicza osoba jak w polityce tak i w swojej gazecie .
gruby
gruby 4.01.2017, 23:08
I bardzo szybko zmienia stronnictwa w zależności co mu się opłaca.
kubraczek
kubraczek 4.01.2017, 16:57
Mają swoje polityczne interesy i mieszają.
gitara
gitara 4.01.2017, 16:36
Dostał zlecenie od Wojtka to się wywiązuje.
qatar
qatar 4.01.2017, 14:56
To się Świstak wkurzy jak to przeczyta chachacha
chojnianin
chojnianin 4.01.2017, 14:47
Wcześniej była tam przychodnia ,droga ta sama lecz probemu nikt nie opisywał -bardzo ciekawe czemu? Parking jest przy sklepie Netto oraz za przychodnią chyba, że za przychodnią paking jest dla lekarzy szkoda że nie dla pacjentów. A co do przejścia dla pieszych proszę się rozejrzeć one także są, chociaż nie tam gdzie by powinny ale są.

Pozostałe