Janusz Kowalczyk zaginął. Pomóż znaleźć go policji

  • 5.01.2017, 16:49 (aktualizacja 05.01.2017 21:54)
  • Admin Admin
Janusz Kowalczyk zaginął. Pomóż znaleźć go policji
Komisariat Policji w Chojnie poszukuje zaginionego Janusza Kowalczyka, syna Zygmunta. Zaginiony ma 70 lat. Zamieszkuje w Chojnie przy ul. Łyżwiarskiej.

Zaginiony w dniu 31.12.2016r około godz. 11.00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziany tego samego dnia około godz. 11.30 na ul. Jagiellońskiej w Chojnie. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost: 170cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy szpakowate, krótkie, oczy piwne, twarz pociągła, uzębienie niepełne.

Ubrany był:  kurtka czarna do pasa skóropodobna, czarne spodnie z materiału, półbuty koloru czarnego, sweter koloru ciemnego (brązowy lub zielony)

 Znaki szczególne: blizna na twarzy .

 Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnie pod nr tel. 914666311 lub pod nr alarmowy najbliższej jednostki Policji tj. 997 / 112

oficer parsowy

asp.sztab.Bogumił Prostak

 

Aktualizacja:

Informacja nadesłana od rzecznika prasowego KPP w Gryfinie (cytujemy dosłownie):

Komunikat nieaktualny zaginiony odnalazł się.

Bogumił Prostak

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 6.01.2017, 22:04
Aktualizacja:

Informacja nadesłana od rzecznika prasowego KPP w Gryfinie (cytujemy dosłownie):

Komunikat nieaktualny zaginiony odnalazł się.

Bogumił Prostak
zdziwiony
zdziwiony 6.01.2017, 22:11
A po co cytujesz artykuł?
.......
....... 7.01.2017, 08:13
Może wtedy pan redaktor się obudzi i poinformuje czytelników o tym , że zaginiony się znalazł.
wake up
wake up 7.01.2017, 10:32
Faktycznie tu a w artykule jest aktualizacja, a na stronie policji nadal go poszukują. Może red. B.Prostak ma urlop? Albo faktycznie policja nie zorientowała się, że facet się już odnalazł.
gryfiek
gryfiek 6.01.2017, 19:55
Oj chłopie, wracaj do domu, bo w tym mieście nie dzieje się dobrze i nie potrzeba nam obcych talibów, bo takich mamy własnych! Przydało by się więcej patroli policyjnych, straży miejskiej bo strach wychodzić na ulice, do sklepu, banku.
sewa
sewa 6.01.2017, 19:34
Jakaś maskara co się tu dzieje z tymi ludźmi
tawariść
tawariść 6.01.2017, 11:40
Zaguliał.
Kibic
Kibic 6.01.2017, 11:22
Czyżby poszedł na Sylwestra ? Często zaginięcia mylone są z ucieczkami.
chachacha
chachacha 5.01.2017, 22:26
Może jakąś nagrodę wyznaczyli i nadal go szukają?
.......
....... 5.01.2017, 22:22
Kpiny kpiny i jeszcze raz kpiny
urbanek
urbanek 5.01.2017, 22:04
Pan rzecznik to chyba sobie zakpił z ludzi, przysyłając drugą informację. Następnym razem może skutek być taki, że większość nie przejmie się losem zaginionej osoby. Mam nadzieję, że nie o to chodzi panu rzecznikowi. Jednak to co napisał pozostawia wiele do życzenia.
wniosek
wniosek 5.01.2017, 22:14
Czyli oficjalnie nadal go szukają.
.......
....... 6.01.2017, 15:52
Jak można szukać kogoś kto już się znalazł.
J
J 5.01.2017, 21:40

Komunikat o zaginięciu został rozesłany do mediów w czwartek 5 stycznia, późnym popołudniem. Po godzinie 17 rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie poinformował, że zaginiony odnalazł się.
Irek
Irek 5.01.2017, 22:10
urbanek ma rację bo na oficjalnej stronie gryfińskiej policji nadal ten pan jest zaginiony i w związku z tym poszukiwany.
Tabsbbsbd
Tabsbbsbd 5.01.2017, 21:31
Ludzie zachowujecie sie okropnie... tu jesteśmy animowi tak cudownie jest wyrażać się nie musząc podpisywać się nazwiskiem. Jeżeli interesuje was los zaginionych po odnalezieniu proponuje bezpośrednio odezwać się do rodziny. Poszukiwany jest zaginiony człowiek, rodzina się martwi i szuka na własną rękę, NIE ZNAJĄ CZĘSTO PRZYCZYN, a wy oczekujecie nagle że tak łatwo jest pisać i wyjaśniać historie. Może każdy z was podzieli się całym swoim życiem opisze je co do godziny co wy na to? Jesteśmy okropnym ciekawskim zawistnym narodem a nie robimy NIC oprócz rozliczania innych. Brawo!
dziab dziab
dziab dziab 5.01.2017, 23:02
Dziab dziab dziab dziab. Lewackie ględzioły. Jak kiedyś na wsi wszyscy o wszystkich wiedzieli wszystko - czy chcieli, czy nie, to jak przychodziło co do czego, każdy pomagał jak swojemu. A teraz do sąsiada przez rok nie zagada ale jak coś się stanie, to leci do internetu! A niestety, internet to jak taka mała wioska - każdy o każdym chce wiedzieć.
GB
GB 5.01.2017, 23:08
Normalna sprawa. Jak ostatnio królowa brytyjska była chora, to się wszyscy dowiedzieli. I nikt z rodziny królewskiej się nie obruszał, że ludzie byli ciekawi. Taki świat. Czy się nam podoba czy nie.
Justyna
Justyna 5.01.2017, 20:18
(...)

Następnym razem dostaniesz bana i już nic tu nie napiszesz. administrator
ecik
ecik 5.01.2017, 19:06
Komórki ze sobą nie wziął? Dziwne...
to nie moja sprawa?
to nie moja sprawa? 5.01.2017, 18:50
Jak się odnajdzie i człowiek zapyta, co z nim, to usłyszy odwal się, to nie twoja sprawa?
impuls komórki
impuls komórki 5.01.2017, 17:58
Niech znowu sprawdzą u rodziny we Wrocławiu.
m
m 5.01.2017, 19:27
a kto twierdził, że był u rodziny? jakaś nadinterpretacja....
korek
korek 5.01.2017, 19:42
Przecież ma rodzine we Wrocławiu. A co był tam u wróżki! Mówię o tym tamtym zaginionym.
CyC
CyC 5.01.2017, 17:54
Najpierw Aleksander Kowalczyk teraz Janusz Kowalczyk rodzina? Mają to w genach!
gaz
gaz 5.01.2017, 17:20
Uczył moją córkę w liceum.
Teresa
Teresa 5.01.2017, 16:51
O mój Boże!

Pozostałe