Chcą zlikwidować szkołę

Chcą zlikwidować szkołę fot. SP Gogolice
Władze gminy Trzcińsko-Zdrój przymierzają się do likwidacji Szkoły Podstawowej w Gogolicach. Właśnie tej sprawie zorganizowane będzie spotkanie z rodzicami uczniów. Poprowadzi je zastępca burmistrza Emilian Osetek.

Zebranie w sprawie zamiaru likwidacji szkoły w Gogolicach odbędzie się 16 stycznia 2017 r. o godz. 17 w holu tamtejszej podstawówki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a
a 14.01.2017, 15:25
po to gmina zbiera od mieszkańców podatki żeby było na szkoły, biblioteki itd.
Katarzyna
Katarzyna 10.01.2017, 17:14
Niech likwidują szkołę w Gogolicach i Stołecznej a nie tak jak nakazuje ustawa gimnazjum w Goralicach. Tylko wtedy zero głosów na wybory dostaną od nas mieszkańców .Przepraszam po dwa .Osetek będzie na siebie głosował razem z żoną !!!.
ziom
ziom 9.01.2017, 17:28
Nie tylko Stołeczna ale i Piaseczno pójdzie po rozmum do głowy . Ciekawę komu zależy na tym budynku szkoły w Stołęcznej ,że ją też chcę zlikwidować .
Marlena
Marlena 9.01.2017, 17:25
Stołeczną też chcą zlikwidować ?!!! To się wam za dwa lata na wybory Stołeczna odwdzięczy .
Dobrze widać ,że sobie jakiś radny załatwił poparcie w Góralicach ,że Gimnazjum zostawiają a wykańczają Gogolice i Stołeczną .
Bartek
Bartek 9.01.2017, 16:59
Bardzo mnie ciekawi kto chce kupić budynynek po szkołe w Gogolicach jak ją zlikwidują.Czyżby jakiś interes się kręcił ?
ziom
ziom 9.01.2017, 16:56
Władze z Trzcińska Zdroju zawsze były "inne" ale żeby likwidować podstawówki jak reforma nakazuje wygaszanie gimnazjów . To tylko w Gminie Trzcińsko Zdrój jest możliwe .
Ciekawę czy to dość dziwne działąnie nie ma innego podłoża ?
Franek
Franek 9.01.2017, 17:15
Wszystko zwalą teraz na PiS.
ziom
ziom 9.01.2017, 17:30
Nie mogą zwalić na PIS jak w ustawie jest jednoznacznie ,że wygasza się gminazja a nie likwiduje podstawówki . Ciekawę kto ma w tym interes ,że zostawia gimnazjum ? Może ktoś się boi o pracę za dwa lata ?
???
??? 9.01.2017, 19:07
Jak mówisz, że PiS nie winien, to dlaczego mówisz, że za dwa lata zabraknie pracy? Przecież PiS mówi, że nie zabraknie?
sitarz
sitarz 6.01.2017, 18:48
Gmina źle zarządzana coraz biedniejsza i stąd te oszczędności.
gimbaza
gimbaza 6.01.2017, 18:29
no i ?
Zmieniono system szkolnictwa w Polsce, powróci stary system, po co tyle, podstawówek w gminie jak uczniów 4x mniej niż 15 lat temu. 2 szkoły w gminie starczą, resztę przerobić na mieszkania i dać dla młodych małżeństw aby nie uciekali stad...

Pozostałe