Z takim dekoltem na sesji

Z takim dekoltem na sesji
Sala obrad w Gryfinie była już areną modowych wpadek i słownych skandali. Nie brakowało "rozebranych" kreacji i przezroczystości. Tym razem głębokim dekoltem błysnęła Aleksandra Szymanowicz, nowa dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie.

Pani dyrektor na ostatnią sesję Rady Miejskiej w Gryfinie przygotowała dość odważną stylizację. Wybrała bowiem bluzkę z dość głębokim dekoltem. Jeśli przyjrzymy się uważniej, to zauważymy, że guzik pojawia się dopiero na wysokości biustu. Strój uzupełnia krótka, szykowna spódniczka.

Taki widok na sesji może rozpraszać urzędników i radnych. Natomiast u niektórych pań wywołać może ukłucie zazdrości.  

Naszym zdaniem pewne atrybuty, nawet bardzo atrakcyjne, w miejscu pracy nie powinny być jednak zbyt mocno eksponowane. No chyba, że przy okazji chce się zostać… celebrytką.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (245)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poziom
poziom 13.01.2017, 09:53
Sama z siebie zrobiła pośmiewisko, raz tym dekoldem, a dwa bawieniem sie komórką na sesji. Jak w gimbazie...
Maciej Ciasny
Maciej Ciasny 14.01.2017, 00:38
Całkiem niezłe popiersie to oczywiście kwestia gustu- przykładowo jeden maciuś lubi ogórki a inny woli ogrodnika córki :-)
ops
ops 13.01.2017, 08:56
Do Nobis
Pusta wredna prozna i nadenta. Tylko oprawa zostaje
Norbis
Norbis 12.01.2017, 21:22
Bez honoru, bez cienia przyzwoitości, bez refleksji co czyni, ta banda oszołomów, artykuł beznadziejny, komentarze żenujące, kobieta piękna, pewnie i 100 razy mądrzejsza niż te karzełki z większości poniższych wpisów.
niestety
niestety 12.01.2017, 21:28
Może to i ładne, ale puste...
Norbis
Norbis 13.01.2017, 08:03
Tylko prawda obraża, tak wiec puste twe słowa do kosza najwyżej się nadają.
ono
ono 12.01.2017, 20:14
Do Ja. Oj brzydko innych oceniać swoją miarką. .. sama ukrywasz się pod nickiem, no podpisz się, daj przykład "Ty parszywa swinio"
JA
JA 12.01.2017, 18:26
Piszecie te wstrętne posty ,to może podpisujcie się swoim imieniem i nazwiskiem będzie fajnie , a wy chowacie się pod nikami no kto pierwszy. Do odważnych świat należy wy parszywe świnie.
one
one 12.01.2017, 18:29
Ola, a Ty kiedy się podpiszesz?
wójt Gryfina
wójt Gryfina 12.01.2017, 14:58
Każdemu, kto podniesie aparat fotograficzny przeciw władzy ludowej, władza tą rękę odrąbie!!!
z-ca wójta Gryfina
z-ca wójta Gryfina 12.01.2017, 15:02
Odrąbie sikiero.
Lutek
Lutek 12.01.2017, 16:48
Oj nieładnie sią tak podszywać pod osobe funcyjną.
wójt Gryfina
wójt Gryfina 12.01.2017, 18:24
Żadnej skazy nie mam, a moje komentarze zawsze są prawdziwe. Niestety nie zawsze podobają się adresatom, bo nie piszę kłamst i nie walę wazeliny, tylko opisują naszą gryfińską rzeczywistość.
Maciej Ciasny
Maciej Ciasny 14.01.2017, 00:40
Pisze się siekierom a nie sikiero :)
IPN
IPN 12.01.2017, 10:53
Podsumowując kilka komentarzy poniżej - to stare ubeckie metody. Chodzi aby nie pisać o problemie a robić prowaokację i uderzyrzać w autora. Wiadomo kto z "doradców" dyr. za ubeckimi prowokacjami stoi.
Sylwia
Sylwia 12.01.2017, 09:00
Co? Redaktor zdradza żonę? A kto by Go kuźwa chciał?
zniesmaczony
zniesmaczony 12.01.2017, 10:14
Olu, kolejna desperacka prowowacja, ale watpię, aby redaktor ustąpił i dokonał autocenzury zdejmując ten artykuł.
doradca łożkowa
doradca łożkowa 12.01.2017, 10:32
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek!
Marek
Marek 12.01.2017, 08:46
Administratorze zdejmij już ten post. Niech Ci zboczeńcy przestaną się już wyżywać na tej kobiecie. A tak na marginesie to jak bym był jej mężem to tak bym ci mordę obił że że przez miesiąc byś nie podchodził do lustra.
brrr
brrr 12.01.2017, 13:14
Dokładnie, nie można karać za publikacje publicznych osób w publicznych miejscach. Takie myślenie jest błędne i prowadzi do tego co ma obecnie miejsce w Parlamencie - a zaczęło się niewinnie, od pokazania światu gołych stóp Pani posłanki.
ups
ups 12.01.2017, 11:57
A tak na marginesie to za co byś go obijał? Zrobił zdjęcie osobie publicznej i w publicznym miejscu, a że była ubrana niestosownie do miejsca i sytuacji to jego wina? Ma to czego sama chciała. Jako osoba na stanowisku powinna wiedzieć że jest narażona na krytykę i dbać o swój wizerunek, a przede wszystkim nie prowokować.
znajoma
znajoma 11.01.2017, 21:06
Dziewczyna po nominacji na dyra uwierzyła w siebie. Że jest ładna,seksowna i mądra. Niekoniecznie. Jest za to bucowata i zarozumiała. i nie bardzo wie o co chodzi w robocie .Ale grunt że DEREKTORKA. Parę latek sie przekula na stanowisku
bajarz
bajarz 11.01.2017, 21:25
Tak to bywa jak z kopciuszka od razu na salony. Tylko w bajkach się to udaje, a tak zawsze słoma z butów wyjdzie.
widz
widz 11.01.2017, 17:11
Jak kabaret to dlaczego ta pani nie ma kabaretek?
??
?? 11.01.2017, 13:58
Redaktor zdradza swoją zone" Mamy rozumieć,ze z Tobą -kochanka- ? Zabilas mnie,smiechem!!
fransua
fransua 11.01.2017, 10:29
dajcie spokój tej kobiecie ,przecież ona nie jest w kościele. A ten fotograf to jakiś erotoman. Nic więcej na sesji ciekawszego nie było ?
miś
miś 11.01.2017, 10:36
Erotoman, pijak i złodziej. Bo każdy pijak to złodziej!
pigułka
pigułka 11.01.2017, 10:13
Może ten z boku dosypał jej czegoś do kawy?
&
& 11.01.2017, 08:48
Klakier ogarnij się bo sa zasady dobrego wychowania,wiedza i odpowiedzialnosc za zajmowane stanowisko,chyba,ze nie słyszałeś. Kobieta została nominowana przez burmistrza z jakiegoś powodu, a nie ma pojęcia po co tam jest. To już kolejny TAKI przypadek w tym mieście. Bardzo dobrze,że takie sprawy są naglasniane. Bo to WSTYD
M.
M. 11.01.2017, 10:07
I tu jest pełna zgoda, to kompromitacja i wstyd dla tej całej ekipy, która bez konkursu, bez doświadczenia i widac bez ogłady na to zstanowisko ją powołała.
Klakier
Klakier 11.01.2017, 07:47
Widzę, że tu ktoś z zazdrości spać po nocach nie może. Redaktorku zdejmij już ten post, niech przestaną już jeździć po tej kobiecie. Swoje już osiągnąłeś, jesteś szczęśliwy?
arteo
arteo 11.01.2017, 00:31
Pani Ola wygląda jakby pod wpływem tv śniadaniowej - pomyliła miejsce i rolę ;)
podrywacz
podrywacz 11.01.2017, 09:57
A skąd wiesz o jaką jej rolę chodzi?
bury
bury 10.01.2017, 23:58
Ona jest ładnie ubrana tylko nie na tą okazję.
Gryfinianin
Gryfinianin 10.01.2017, 23:17
Ale news z du...py !!!! To bylo najważniejszym tematem posiedzenia ? Chyba sie redaktor podniecił za bardzo ?!
śmiech
śmiech 10.01.2017, 23:20
Ale, żeby o źle ubranej pani dyrektor od razu pisać d....
łowca idiotów
łowca idiotów 10.01.2017, 21:44
Chcesz powiedzieć ,że za rządów PIS nie będzie inwestycji, żeby nie nabijać kabzy zagranicznym bankom? Gratuluję intelektu!
ala
ala 10.01.2017, 21:35
Faceci chyba nie narzekali :)
przysłowie nowe tworzę
przysłowie nowe tworzę 10.01.2017, 21:22
Jak ktoś seksem epatuje, to potem niech swoje wysłu***e.
OPS
OPS 10.01.2017, 20:50
Sprawdźcie na bipie zarządzenie 0050.1.2016 z 5.01.2016 w sprawie powołania dyrektorki OPS. Śmiechu warte.
szybko
szybko 10.01.2017, 20:52
Dawaj linka....
??
?? 10.01.2017, 20:41
Do ...Jarzabek piszesz o sobie,czy tak znasz temat z własnego doświadczenia?
TO MÓWIŁEM JA, JARZĄBEK
TO MÓWIŁEM JA, JARZĄBEK 10.01.2017, 19:44
Pan redaktor-fotoamator to się na sesji rady miejskiej raczej nie koncentrował na tym, czego sesja dotyczyła, tylko nurkował do dekoltu urzędniczki, cudzej żony przecież. Co na to jego żona? Cóż za dekoncentracja wystąpiła u pana redaktora , co za brak merytorycznych zainteresowań tematyką społeczną! Jestem zaskoczono-zniesmaczony, pan redaktor to dekoltowy fetyszysta jakiś, czy co? Pani Olu, niech Pani wrzuci do WC te wszystkie niewyżyte komentarze i naciśnie przycisk. A Pani mąż niech po męsku pogada sobie z osobnikiem, który na jego żonę z aparatem napiera i bez zgody zainteresowanej zdjęcia upowszechnia. Pan redaktor niech pilnuje także regulaminu własnego portalu, bo za to jako administrator i właściciel odpowiada. Proponuję, aby na kolejnej sesji - na znak solidarności babskiej- wszystkie urzędniczki założyły taaaaakie dekolty, no żeby chłopina mógł się pięknymi obrazkami nasycić na następne lata. Przecież gołym okiem nieuzbrojonym widać, że mu w organizmie czego brakuje, skoro na sesyjnym stole narad się kładł, aby aparatem urzędniczce pod białą bluzkę aparatem zajrzeć . Jak poziom mediów lokalnych będzie dalej tak pikował w dół, to niedługo może kto na podłodze aparat ustawi, aby pod spódniczki babeczkom pozaglądać... Troszkę głupio wyszło panie redaktorze z tym publicznym obnażaniem własnych zainteresowań...
wujek dobra rada
wujek dobra rada 10.01.2017, 20:13
Ola przestań p... i się osmieszać tylko weź się za siebie bo w tobie jest problem a nie w tych co na ciebie patrzeć muszą niestety.
przyjezdny
przyjezdny 10.01.2017, 19:36
Znudzony mylisz mnie z kims, poza tym zdecyduj się, bo Twoje komentarze są diametralnie różne, infantylne zachowanie nie usprawiedliwia Cię, więc przestań się tłumaczyć
K-2
K-2 10.01.2017, 19:03
Po tym dekolcie i po tej turbocoli , Gryfino juz nigdy nie będzie takie same...
Zenek
Zenek 10.01.2017, 17:41
Ale się obsliniłem,jak dziecko
Mmm
Mmm 10.01.2017, 17:21
Więcej fotek!!!
prośba
prośba 10.01.2017, 18:05
Kolejne zdjecia proszę jakieś takie estetyczne.
kol. z OPS
kol. z OPS 10.01.2017, 15:52
Olu przestań szukać winnych wokół siebie a skup się na własnej osobie. Popełniłas błąd (choc mogli cie przecież nie raz przyłapać) co widać na zdjęciach, weź się za siebie i psie przede wszytkim uspokój.
janina
janina 10.01.2017, 15:18
według mnie jeszcze bardziej niestosownie ( długość sukienki ) ubrała się pani dyrektor żłobka na inaugurację, ja byłam zniesmaczona
Znawca
Znawca 10.01.2017, 14:47
Dla mnie i tak pani Oli lepiej w blond
znudzony
znudzony 10.01.2017, 14:05
Przyjezdny??Ty nawet nie wiesz co znaczy żart, a co dopiero słowo kompetencja.Ja na tym portalu jestem dla informacji i własnych spostrzeżeń,Ty zaś do szybkiego osądzania i wydawania wybitnych werdyktów na temat innych.Uważaj brunecie w układnym irokezie,ponieważ pozory są tylko pozorami,a rzeczywistość rzeczywistością.
Wrona
Wrona 10.01.2017, 14:03
Do WARIANTA zakochana Wariatka NA MAXA JEST w Swoim Mężu, wiem, bo znam...
kasa
kasa 10.01.2017, 14:37
hehehehe buehehehe buehehehehehehehhe tez znam
wariant
wariant 10.01.2017, 13:49
Ma facet pecha, to już druga jego zona i każda go (...)
przyjezdny
przyjezdny 10.01.2017, 13:47
Znudzony?chyba żartujesz, no bo co robisz na tym portalu? Przeczytałem "wsio jak leci" nie znalazłem komentarza na tem kompetencji,inteligencji itd tej Pani ... to o czymś świadczy czyż nie? Pozostaje mi wniosek jeden ,wiadomo BLONDYNKA
Znudzony
Znudzony 10.01.2017, 13:30
Ale ile można *** bez końca ciągle w to same wiaderko ?
Dajcie ludzie spokój kobiecie co Was obchodzi jej bluzka,czy guzik?popatrzcie na siebie,popatrzcie na własne gęby z rana,na zapuchnięte gały od kiry i prochów?
Na przetłuszczone kłaki i obrośnięte kolana.Golf znów wyciągnięty, zmechacona bluzka bazarowa i wykoślawione stare łapcie,a pod wysłużone porcięta z oczkowane rajstopy od pierdziawki do pięty.No i co z tego?
Ludzie my nie jesteśmy w ogóle idealni,więc dajmy zwyczajnie innym żyć.Kogo obchodzi prywatny los tej kobiety ? mnie absolutnie.Niech każdy lubi siebie nawet z kępą kłaków pod pachami i zapachem kwasu siarkowego.ale dajmy innym żyć, bo jak sami nie będziemy siebie szanować, to nikt na pewno inny nas nie uszanuje.
Redaktorze?to nie był przemyślany post i fotki Pani urzędniczki.
chichot losu
chichot losu 10.01.2017, 14:14
Chyba Pan przesadziłeś ?!
kopy sc
kopy sc 10.01.2017, 13:42
Prowokuje to niech się nie dziwi. W miejsce publiczne do pracy przyszła za nasze pieniądze.
rowerzysta
rowerzysta 10.01.2017, 13:18
Od redaktora to się odczepcie,portal jest super,zdjęcie świetne,ładna kobieta.
przyjezdny
przyjezdny 10.01.2017, 13:08
Dd -kozak- masz pojęcie o spotkaniach służbowych tak samo jak ta P Ola. Maaasakra i ciemnogród. No ale jak jest pozwolenie szefa, to szafa gra. "Jak Cię widzą tak Cię piszą "
Józek
Józek 10.01.2017, 12:48
A pan red. zna męża Pani Oli? Nie??? Współczuję...
bonzo
bonzo 10.01.2017, 13:43
Jak Kuba zza granicy wróci to się wkurzy.
Kozak
Kozak 10.01.2017, 12:43
Żeby wszystkie miały taki dekolt. Czyli teraz moda na zakonnice czy jak ten artykuł odbierać ? Mi się podoba a jak ktoś nie trzyma ciśnienia bo pani Ola jest atrakcyjna kobieta to jego problem.
Memory
Memory 10.01.2017, 11:21
Co się dziewczyny czepiacie... dobrze myśli...
Jaka imprezka, takie ubranie...
Do kabaretu nie chodzi się inaczej...
EWELINA
EWELINA 10.01.2017, 11:15
Zrobili kobiecie zdjęcie z boku i AFERA.
A
A 10.01.2017, 10:55
Na Topie
dokładny
dokładny 10.01.2017, 11:00
Jak widzę, najbardziej poczytny artykuł w ostanich 3 dniach. Widziano go na 6 tysiącach komputerach i smartfonach :))))
nostardamus
nostardamus 10.01.2017, 11:09
Czyli przeczytało ok. 20 tyś. osób, a oliwy do ognia wciąż dolewa. Przepowiednia się spełniła - Szymanowicz została celebrytką.
sub
sub 10.01.2017, 10:52
Seksistowski artykuł, a redaktor jest prymitywny i powinien swoje zainteresowanie płcią przeciwną okazywać w nieco dojrzalszy sposób. Dobrze wychowany mężczyzna nie zrobiłby takich zdjęć i zbliżeń, ani nie zwracałby uwagi kobiecie na temat tego, jak wygląda. Dress code jest kwestia umowna, a nie rzecz wymagana, z której ktoś jest rozliczany. Biała koszula, spódnica i kryjące rajstopy to odpowiedni strój. A zdjęcia z zaskoczenia, w pozycji siedzącej, kiedy spódnica się podsuwa, a koszula gniecie zawsze wychodzą niekorzystnie.
Mr.B.
Mr.B. 11.01.2017, 22:34
Chciałbym żeby mamie redaktora również zrobili takie zdjęcia i opublikowali z pikantny opisem...w sumie nie bo szkoda kobiety...
pikantna
pikantna 11.01.2017, 22:47
Przecież zdjęcie jest normalne, tylko strój p. Szymanowicz normalne już nie jest.
Bąk
Bąk 10.01.2017, 11:11
Seksistowski? Jak ktoś puszcza bąki w towarzystwie, też "dobrze wychowany człowiek" ma problem - co nie zmienia faktu, że puszczać bąki w towarzystwie to nieładnie:):):)
urzędniczka
urzędniczka 10.01.2017, 11:06
Z jednym się zgadzam - pani Ola wyszła niekorzystnie, ale sama sobie winna. Kto nie przestrzega dress codu na oficjalnych spotkaniach, ten naraża się na śmieszność.
??
?? 10.01.2017, 10:27
Pani Aleksandro, mam nadzieję,ze ma P dobra pamięć /choc czasami wybiórcza /i już P wie,że KARMA WRACA. Jak teraz się Pani czuje? ?
śmiech
śmiech 10.01.2017, 10:45
Zwracałą uwagę swoim pracownikom, a sama zaliczyła wpadkę :))))))
uczestniczka sesji
uczestniczka sesji 10.01.2017, 10:06
Jacykow w poście z godz. 22,16 dokładnie wypunktował uhybienia w ubiorze pani Aleksandry Szymanowicz. Pokazał jakie są zasady, do których pani dyrektor się nie stosuje. Od siebie tylko dodam, że nie wypada też bawić się komórką na sesji, co widać na jednym ze zdjęć.
on
on 10.01.2017, 09:55
lizal by lizaki
Miarka
Miarka 10.01.2017, 02:28
przesada Wczoraj, 22:41
....Nie będę dyskutować o tym czy dekolt jest za duży a spódnica za krótka. ....Co trzeba mieć w głowie, aby zaglądać aparatem w dekolty i robić z tego artykuł?

A co trzeba mieć w głowie, żeby świecić d.pą na sesji?
gosc
gosc 10.01.2017, 09:59
Fakt. Jak widac, zdjęcie nie zostało zrobione z góry tylko z punktu widzenia rozmówcy, czyli to co widzi petent. Jednak, aby się tak ubrać, to trzeba mieć z góry założony plan...
koszmar!
koszmar! 10.01.2017, 00:25
Portal w ostatnim czasie zaczął reprezentować tak żenująco niski poziom, że pomimo na prawdę przyzwoitego słownika, nie jestem w stanie opisać swojej konfuzji.
wyliczanka
wyliczanka 10.01.2017, 00:01
Mili Państwo, dajcie sobie już na luz. Chcecie całkiem tą dziewczynę zaszczuć?
gośc
gośc 10.01.2017, 09:20
Sama się nakręca jak widać, zamiast jednego słowa: Przepraszam. Ale widocznie wychodzi słoma z butów....
Dorota
Dorota 9.01.2017, 23:45
Moim zdaniem ubiór w miejscu pracy powinien być taki, żeby nie wzbudzał kontrowersji, a ten wzudza. Nie wyobrażam sobie, zeby w poważnych instytucjach nie było opracowanego dress codu.
przesada
przesada 9.01.2017, 22:41
Nie będę dyskutować o tym czy dekolt jest za duży a spódnica za krótka. Zdaje się, to pracodawca zawiera umowę z pracownikiem i rozlicza, również w kwestii stroju. Bardziej istotny jest poziom agresji i ataku na człowieka, Co trzeba mieć w głowie, aby zaglądać aparatem w dekolty i robić z tego artykuł?
była dyrektor
była dyrektor 9.01.2017, 22:46
Od ludzi na pewnych stanowiskach wymaga sie przestrzegania dress-codu. Gdyby pani o tym słyszała, to zapewne by pani się tak nie ubierała. Zwrócenie uwagi władzy (jest pani dyrektorką) nie jest formą agresji, tylko demokratycznym narzędziem ukazania pewnego problemu, który u pani występuje jak widac również mentalnie.
przesada
przesada 9.01.2017, 23:32
Kodeks etyki, czy dress-cod, czy jest wypracowany w urzędzie?
Każdy jest inny i naprawdę niewiele mnie obchodzi, jak się nosi, a bardziej co ma w głowie, czy jest kompetentny, uprzejmy i uczynny. Jak tego nie ma, to może sobie być najlepiej ubrany i nic mnie do niego nie przekona.
ajpi
ajpi 10.01.2017, 09:22
To co nosisz na sobie wynika z tego co masz w głowie. A dodatkowo o tym co masz w głowie, świadczy twoja pisaninia.
Skandaliczny
Skandaliczny 9.01.2017, 22:36
Był kiedyś taki Biskup, co uważał, że dzieci też zachowują się prowokacyjnie. Bravo panie redaktorz
jacykow
jacykow 9.01.2017, 22:16
Nie radziłbym się tak ubierać na żadną okoliczność, a tym bardziej do urzędu. Dress code wyklucza takie wyzywające stroje. Pani dyrektor Szymanowicz powinna nosić żakiet. Głębokość dekoltu powinna zmierzyć przykładając sobie szerokość dłoni od podstawy szyi. Tam gdzie się ona kończy tam powinien kończyć się jej dekolt. Co do kolorów o tej porze roku, to najodpowiedniejsze, pani dyrektor, są materiały gładkie, raczej w ciemnych barwach. Mogą być kontrasty, na przykład biel - czerń. Spódniczkę też ma pani niestosowną. Radzę zakładać taką o prostym, ołówkowym lub lekko rozszerzanym kroju. Powinna kończyć się dwa palce przed kolanem.
gość
gość 9.01.2017, 22:26
Twoja żona tak się ubiera ??
hehehe
hehehe 9.01.2017, 22:31
Chyba chłopak....
femina
femina 11.01.2017, 22:09
Dlaczego w was tyle jadu , nienawiści , zazdrości , bezczelności .Zastanówcie się nad swoim postępowaniem , wy katolicy i rodacy to co dzieje się w kraju to przez takich IDIOTÓW po-wców jak wy, szkoda słów dla was.
też kobieta
też kobieta 11.01.2017, 22:12
Jacykow grzecznie zwrócił uwagę i wytłumaczył jak kobieta na takim stanowisku powinna się prezentować. Najwyraźniej nie dociera....
olek
olek 9.01.2017, 22:12
Kulturę wynosi się z domu. Czy ta pani nie widzi siebie w lusterku rano?
gość
gość 9.01.2017, 22:11
Ja pitole redaktor sam pisze komentarze. To jakaś obsesja na punkcie tej pani ? Chyba się podoba ??
Andrew
Andrew 9.01.2017, 22:09
Wizerunek urzędnika jakim jest dyrektorka OPS to jednak wyraz jego profesjonalizmu, kompetencji, a także szacunku do petenta. To cześć budowania zaufania do firmy czyli Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie. Właśnie ubiorem, bez słów buduje niszczy wizerunek profesjonalnej osoby.
rolex
rolex 9.01.2017, 22:01
Poziom obrońców dyr. Szymanowicz jest żenujący. Gimbaza za wpisy się bierze?
he
he 10.01.2017, 07:45
ona sama chyba z gimnazjum dopiero co
Szymon
Szymon 9.01.2017, 21:57
A z zazrdosci ludzie popadają w skrajności
A czas ich zweryfikuje,nikt inny lepiej tego nie zrobi
meteor
meteor 9.01.2017, 22:02
Tu nie chodzi o zazdrość, tylko o kulturę, której wyraźnie pani Szymanowicz brak.
---
--- 9.01.2017, 21:54
Czemu większość komentarzy pisane są z tego same IP ?
Czyzby ktoś bardzo chciał pogrążyć Panią Aleksandrę ?
Haha
Adm
Adm 9.01.2017, 21:58
Przecież większość pisanych z tego samego IP broni Szymanowicz i lży tych, którym się to nie podoba.
Franz
Franz 9.01.2017, 21:53
Normalnie, bo to zła kobieta była.
Ani
Ani 9.01.2017, 21:50
Rozbawił mnie ponad wszystko fakt tego,ze komentarze pisane są w stylu 'a przyczepmy się do czegokolwiek'
Zawistne świnie
Wicek
Wicek 9.01.2017, 21:49
Cieszy się Pani...Pani Dyrektor?
Monika
Monika 9.01.2017, 21:47
Chciałabym tylko wspomnieć mili państwo,ze robicie szum wokół osoby,która osiągnęła sukces ciężka nie przerwana praca.Wielu z was boli zazdrość,ze była Pani dyrektor była do niczego i zastąpiła ja ambitna młoda Kobieta.Osobiscie nic złego nie widzę w tym ubiorze.Czlowiek,który napisał ten artykuł to zwykły gbur bez ambicji i szacunku ;)
Tacy jak Ty facet to dla mnie śmiecie ;)
czytelnik
czytelnik 9.01.2017, 23:00
Osoba pisząca ten komentarz całkowicie straciła rozum i podstwawy kultury. Atakując piszących komentarze zaatakowała również byłą Panią dyrektor -osobę kulturalną, taktowną, kompetentną. Piszący oprócz błędów ortograficznych popełnił błąd zasadniczy pisząc o osobie,której nie znane są takie prymitywne zachowania. Tępak!
Natalia
Natalia 9.01.2017, 21:42
Ból dupki państwo drodzy to proszę w domu leczyć, a nie sie wypowiadać, z lekko powiedzieć niskim poziomem intelektualnym.
Władek
Władek 9.01.2017, 21:18
A skąd to zdziwienie?Przecież "Negliż w miejscu publicznyhm jest zabroniony" - tak jest od dawien, dawna. Więc jeśli ktoś jest zdziwiony, to można jedynie mu pogratulować niewiedzy.
Knaga
Knaga 9.01.2017, 21:16
Do zgre-da uważaj żeby Ci dekla nie poderwało
ono
ono 9.01.2017, 21:02
Maks...i nie tylko,zdaje się ,ze to Wy macie problem i jakieś zaleglosci /chocby popatrzec i nie ważne gdzie, przypominam to była sesja/. Ja chłopa nie potrzebuje, bo nie jestem gejem,no przykro mi,nie ten adres.

Maks (z Seksmisji)
Maks (z Seksmisji) 9.01.2017, 20:27
Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba!
Polak
Polak 9.01.2017, 20:26
Lepiej na taką Olę popatrzeć niż np.na Lubnauer z Nowoczesnej.
Maks (z Seksmisji)
Maks (z Seksmisji) 9.01.2017, 20:23
Za parę dni, proszę pana, to się dopiero zacznie: wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy…
Wasz Pan
Wasz Pan 9.01.2017, 20:12
Piszcie,piszcie ludkowie jakie lubicie cycki,jędrne czy obwisłe,piszcie piszcie ludkowie
zgr-edo
zgr-edo 9.01.2017, 19:52
Garnitury i sukienki od szyi do kostek najlepiej pasują w trumnie. Mamy się cieszyć z życia i podziwiać piękno u innych oraz otaczającego nas świata, a nie funkcjonować jak średniowieczne ćwoki z prowincji.
Jak wam tak leży na sercu powagą urzędu, to pościągajcie religijne symbole ze ścian świeckiego urzędu.
Widok ładnej, zadbanej, dobrze ubranej i pachnącej młodej kobiety może przeszkadzać tylko ciotom w sukienkach, religijnym oszołomom i nawiedzonym starym babom, które mając aparycję posłanki Sobeckiej czy Pawłowicz, szaleją z zazdrości rozpaczy, że to nie one są adorowane, a młodość nie wróci, mimo naciągania pyska i robienia 'ust murzyńskiego lachociąga' u chirurga plastycznego. To, że w szczecińskim urzędzie muszą ubierać się jak nowicjuszki, to zasługa brata prezydenta Krzystka który jest księdzem.
lucki- ty jesteś 'meszczyzna' inaczej, bez klasy. Takie właśnie osoby, są ulubionym obiektem żartów i kpin.
Ucz się od tych ,jak ich nazwałeś 'wiejskich Casanovych' jak się rozmawia z kobietami aby coś załatwić czy wzbudzić sympatię.
Jaki młody facet, chwali się publicznie, że ładne, ponętne kobitki , zamawia albo chodzi oglądać do agencji ?
Jak jesteś taki zarobiony, to co załatwiasz w OPS-ie , gminno -miejski osobniku ? Gryfino, to tylko małe, miasteczko, i choć spędziłem tam pierwszą połowę swojego życia, to takich dziwnych ludzi nigdy tam nie spotkałem. Nie chce mi się wierzyć, że przez 30 lat miasto opanowały jakieś ćwoki z mentalnością prowincjonalnych parafian II RP .

obserwator
obserwator 9.01.2017, 20:37
lecz się zgredo bo niedługo z takim psychicznym myśleniem bedziesz zdolny do jakiś tragicznych zdarzeń. z taka nienawiscią nie cofniesz sie przed niczym
awans
awans 9.01.2017, 19:36
To wina wiceburmitrza Nikitińskiego, kóry prawdopodobnie dał się nabrać na wdzięki. Bez konkursu ze zwykłego niedoświadczonego urzędnika zrobił dyrektorkę, której najwyraźniej brakuje ogłady. Pominał wszelkie reguły awansu i to nieuniknione, że dochodzi do wpadek. I tyle w temacie.
Lulek
Lulek 9.01.2017, 19:34
Wygrala konkurs na dyrektora bo z ustnego nalepsza byla.
Knaga
Knaga 9.01.2017, 19:34
Dawać na ruszta
Memo
Memo 9.01.2017, 18:53
Ta koszula jest dla niej troche zamala
podatnik
podatnik 9.01.2017, 18:42
ps podatniczka padło pytanie; Czy Pani Dyrektor OPS w takim też stroju przystępowała do konkursu na stanowisko?
jaki konkurs się pytam?
to jedyny chyba dyrektor obsadzony w Gryfinie bez konkursu o czym na tym portalu tez była mowa ale jak to zwykle bywa wszystko ucichło i zostało zamiecione....................
podatniczka
podatniczka 9.01.2017, 20:16
Naprawdę? To wbrew przepisom ustawy o pracownikach samorządowych. Jeśli to prawda, to nie dziwi mnie dlaczego urzędnicy czasem nie przejmują się przepisami prawa - biorą przykład z góry.
lokis
lokis 9.01.2017, 18:41
Ten artykuł jest sesksistowski a pan pożal się boże redaktorzyna wywodzi się z chamów , jak można napisać tak o pięknej kobiecie?
Miarka
Miarka 10.01.2017, 02:38
Pięknej? Ty chyba nigdy poza Gryfinem nie byłeś hihii
binarna
binarna 9.01.2017, 19:16
Tak nazywasz artykuł o kulturze gryfińskiej władzy? Nie musisz się nawet pod kometarzem podpisywać.
:):):)
:):):) 9.01.2017, 19:00
Seksistowski jest twój komentarz o jej urodzie! A o "brzydkiej kobiecie" to już można pisać artykuł?
Dalia
Dalia 9.01.2017, 18:37
Naprawdę? Taki artykuł? Może by się ktoś zainteresował, że w przedszkolach połowę obsady zabrano do nowego żłobka a reszta niech sobie jakoś radzi. Bezpieczeństwo dzieci nieważne skoro jest nowy żłobek, którym się można chwalić.
cytacik
cytacik 9.01.2017, 18:14
I jeszcze apropo miniówy: spódnica oczywiście za kolano, a spodnie i kostiumy muszą być eleganckie. Odpadają głębokie dekolty, mocny makijaż, polakierowane na mocne kolory paznokcie i zbyt wyraźna biżuteria. Buty powinny być zakryte, trzeba nosić rajstopy.
cytacik
cytacik 9.01.2017, 18:12
Sukienka nie krótsza niż 7,5 cm ponad kolano, zero lśniących lub wzorzystych rajstop. Tak powinna się ubierać, zgodnie z nowymi zasadami, pracownica Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto koniec ekstrawagancji - żadnych wiszących kolczyków, dużych pierścionków czy więcej niż jedna bransoletek.
ono
ono 9.01.2017, 17:59
Do Brrr większych bzdur nie czytałem. Słyszałaś może o kulturze osobistej i obowiązku stroju w zakładzie pracy? W dużej szanujacej sie firmie ta Pani juz by nie pracowala.
zgr-edo
zgr-edo 9.01.2017, 20:09
Masz na myśli Kościół, pisząc o dużej,szanującej się firmie?
Mieszkam w dużym mieście, bywam w wielkich firmach i nigdzie nie zauważyłem strojów służbowych, no chyba , że są to sklepy sieci handlowych.
Gość
Gość 9.01.2017, 17:47
Może by tak komisję śledczą powołać w tej sprawie?!Apropo ja jak założę koszulę też mi cyce widać!!!
:):):)
:):):) 9.01.2017, 19:01
Buraku, jak ci się podkoszulki porozciągały, to kup nowe i nie pchaj się na kierownicze stanowisko do urzędu!
disco variette
disco variette 9.01.2017, 17:07
Powinna się ubrać firmową i oryginalną koszulkę Pumy. Koloru czerwonego.
Daniel
Daniel 9.01.2017, 16:48
Podejrzewam, że burmistrzowie specjalnie na świecznik stawiają ludzi którzy szokują zachowaniem i wyglądem - wszystko po to aby odwrócic uwagę ludzi od prawdziwych problemów tej gminy. Tylko potem nastepuje naśladownictwo ich zachowania i w ten sposób postępuje demoralizacja i upadek.
Bartosz
Bartosz 9.01.2017, 16:16
Poproszę o kolejne rozbierane zdjęcia a nie jakieś nudy o podatkach.
Fan
Fan 9.01.2017, 15:44
Pan Kordylasinski to moim zdaniem najlepszy dzinnikarz w powiecie. Szkoda, ze sie tu marnuje.
aptekarz
aptekarz 9.01.2017, 15:53
Wazeliny w OPS zabraknie :)))))
Fan
Fan 9.01.2017, 15:43
Pan Kordylasinski to moim zdaniem najlepszy dzinnikarz w powiecie. Szkoda, ze sie tu marnuje.
Prosze o info
Prosze o info 9.01.2017, 15:34
(...)
Kim inny jest właściciel, kim, innym administrator, a kim innym redaktor. Sprawdź w stpopce, albo napisz maila. admin2
andrzej
andrzej 9.01.2017, 15:27
Za burmitrza Piłata było tak, że gdy któraś urzędniczka przesadziła to burmistrz wzywał ją najpierw do gabinetu, a potem wysyłał do domu aby się przebrała i stosownie ubrana przyszła do pracy. Ta ekipa nawet z takimi sytuacjami sobie nie radzi.
nuda
nuda 9.01.2017, 15:18
Strój jak strój ale miny...
45
45 9.01.2017, 15:12
pan redaktor sam dodaje te komentarze.
red.
red. 9.01.2017, 15:33
Ten? Tak!
Brrrr
Brrrr 9.01.2017, 14:57
"Taki widok na sesji może rozpraszać urzędników i radnych " Najwyraźniej rozproszył ale p. redaktora.Oj nie ładnie, nie ładnie p. redaktorze. A co na to żona ? To chodzi pan na sesję teraz wiadomo w jakich powodów :))
Ziutek
Ziutek 9.01.2017, 14:20
Kiedy będzie następna sesja?
Przyjdę popatrzeć.....
Hggg jxhchc
Hggg jxhchc 9.01.2017, 14:16
Ma co pokazać to pokazuje a igryfino.pl nie ma oczym pisać to pisze o bzdurach
świstak
świstak 9.01.2017, 14:32
Patrząc na ilośc komentarzy to tylko siedzą i zawijaja w te sreberka zacierajac rączki.
lucki
lucki 9.01.2017, 14:06
Proszę państwa, kwestia wyglądu jest kwestią indywidualną, nie mniej jednak z jednym małym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jest miejsce pracy. Jeżeli w UMiG czy w OPS niektóre urzędniczki ubierają się mniej więcej jak panienki z agencji towarzyskiej to coś jest chyba nie tak. Do tego uroda i figura tych pań pozostawia wiele do życzenia a jednak nie zniechęca ich do kreowania siebie na miss wiejskiej dyskoteki to pozostawia to na części klientów spory niesmak. Jestem młodym facetem, który do urzędu idzie załatwić sprawę urzędową. Jakbym chciał sobie popatrzeć na rewię mody czy gołe brzuchy to poszedłbym do pierwszej lepszej agrncji. Jest zasada ubiór świadczy o mnie ale część osób jakby o tym nie wiedziała. Nie popadajmy w skrajność i nie każmy tym kobietom nosić worków pokutnych ale ubiór wieczorowy niech zostawią na wieczór. Wbrew pozorom ich ubiór zamiast pomagać przeszkadza bo zaraz znajdzie się jakiś wiejski Casanova, który ma cały dzień wolny gdyż nigdzie nie pracuje i zacznie uwodzić te kobiety ku ich uciesze i niezadowoleniu kolejki petentów chcących załatwić jak najszybciej sprawę. I jeszcze jedno. Gdyby ten ubiór szedł w parze z urodą kobiety to pewnie by to jeszcze uszło, ale nadmiar kilogramów wylewający się, nieogolone nogi, czy zwyczajnie tłuste włosy jakoś dyskredytują taką panienkę. Dla normalnych ludzi z klasą będzie tylko powodem żartów, dla "spragnionych macho" obiektem westchnień.
derkacz
derkacz 9.01.2017, 14:01
Mąż za granicą, a hormony szaleją...
onanista
onanista 9.01.2017, 13:43
Baby,ech te baby co by one były warte bez cycków,pytam się co?
Knaga
Knaga 9.01.2017, 13:27
Ale bym kąsał
rowerzysta
rowerzysta 9.01.2017, 13:11
do Henias

Witaj w klubie pięknych cycków.
Witia Pawlak
Witia Pawlak 9.01.2017, 13:10
Piękna milf i piękne bałamutki,mniam mniam
Jadwiga
Jadwiga 9.01.2017, 13:08
A ja o pani (....), której to strój ,paznokcie, ale sposób w jaki obsługuje klientów jest okropny. według mnie to zwykła bazrówa, a nie urzędniczka. Czy urząd jest dla ludzi? Jeśli tak, to niech pracuja tam ludzie, a nia lafiryndy .
Henias
Henias 9.01.2017, 13:08
Nie wiem jak wy ale ja lubię ładne i duże cycki.
biurwa
biurwa 9.01.2017, 13:06
Wiedziałem, że najwięcej komntarzy pisza na tym portalu urzędnicy. A po 15.30 cisza zapadnie.
ja
ja 9.01.2017, 12:54
ojj utulił by utulił
Aga
Aga 9.01.2017, 12:52
Artykuł żenada, poniżej poziomu ....
ccc
ccc 9.01.2017, 12:50
Dajcie jej spokoj, bluzka jest normalna, tylko fotograf zrobił fotę z boku, jak jej się guziki rozeszły, normalna rzecz-czasem się zdarza
mako
mako 9.01.2017, 12:45
Miller powiedział mi, że jednolity strój wiązał by się z dodatkowymi kosztami, a ja się pytam za jakie pieniądze pracują ci urzędnicy, jeżeli nie pasuje jednolity strój to szukać pracy w Intermarche albo w Lidlu, tam dadzą stosowną przyodziewkę za darmo.
rowerzysta
rowerzysta 9.01.2017, 12:45
do men

na szkoleniu u Rydzyka chyba byłeś,jak dla mnie górny guziczek powinien być odpięty i byłoby jeszcze lepiej
rozga
rozga 9.01.2017, 12:43
Do -klakier- nie ma się co obrażać na krytykę. Stroj powinien być adekwatny do pełnionej funkcji..W UMIG spotykam Panie które wstajac z krzesła mocno obciagaja sukienki i zakrywaja dekolty nie tylko P Szymanowicz,ale to świadczy o randze urzędu stosunku do pracy i władz które bagatelizuja bądź popierają taki styl ...
gość
gość 9.01.2017, 12:42
A dress code w Urzędzie Miasta nie obowiązuje? Musi być, skoro np. w UM w Szczecinie również jest. Preferowany kolor szary... stroje skromne...
lucki
lucki 9.01.2017, 12:40
Przepraszam dobrze.
lucki
lucki 9.01.2017, 12:40
Jak na nią patrzę to mi niedobrze robi
z
z 9.01.2017, 12:36
łoooo.... k....a . Niezbadane są problemy Miasta i Gminy..... :D następnym razem zejdziemy pod stoły i ocenimy czystość bielizny
...żenada
Gość
Gość 9.01.2017, 12:31
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!Proszę się nie przejmować,jak dla mnie pięknie PANI wygląda!Też bym się tak ubrała!
Rafaello
Rafaello 9.01.2017, 12:11
Ubiór jest OK, biała elegancka bluzka. A kto zagląda z boku przez guziki ? Zboczeniec :) Perfidny fotograf, tylko o tej osobie to źle świadczy.
Wuja
Wuja 9.01.2017, 12:05
Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to nie zaszkodzi cycki pokazać. Sala w zdecydowanej części męska nie zwróci uwagi na wygłaszane teksty tylko skupi się na prezentowanych wizualną prezentacje.
klakier
klakier 9.01.2017, 12:02
Dajcie już spokój ten kobiecie. Ona ma rodzinę, męża, dziecko, , źle sie z tym czują czytając takie komentarze. A ten piepszony portal, niech pisze o rzeczach istotnych dla miasta i jego mieszkańców a nie zajmuje się tak przyziemnymi sprawami jak ubiór Pani Szymanowicz.
???
??? 9.01.2017, 12:07
Pytanie dlaczego osoba po studiach nie nabrała nawyków? Na egzaminy się tak ubierała? Na rozmowę kwalifikacyjną do urzędu też?
gość
gość 9.01.2017, 11:55
Przytylo się pani i zaciasna bluzeczka.
ona
ona 9.01.2017, 12:47
Też to zauważyłam, fałdy tłuszczu az się wylewają....
chichot losu
chichot losu 9.01.2017, 11:35
Oj tam zaliczała dziewczyna wpadkę, czy to z braku roztropności, czy z braku instynktu samozachowawczego. Zrozumie, że jako osoba pełniąca funkcję dyrektora, nie powinna tak się ubierać, zapewne poprawi się i tyle.
?
? 9.01.2017, 12:09
Ale ta pani nie ma lat kilkunastu! Chyba...
jck
jck 9.01.2017, 11:25
no i spoko, czekam na kalendarz z aktami
spoko
spoko 9.01.2017, 11:11
Dość tłustawa jakby trochę?no i noga też nie szczupła.
gonia
gonia 9.01.2017, 10:59
to niech sie rozbierze
xxxxxxxx
xxxxxxxx 9.01.2017, 10:54
Zadbana kobieta,nic dodać nic ująć.
JAN
JAN 9.01.2017, 10:47
Stanowczo za mały. Za dużo trzeba sobie wyobrażać.
men
men 9.01.2017, 10:41
Ewidentnie przesadziła. Przecież są przyjęte zasady doboru stroju przez urzędników pracujących w biurach. Nie chodzi tu o jednolite mundurki, jak tu niektórzy sugerują. Na kursach marketingu wewnętrznego o takich strojach się mówi. Akurat byłem po takim wykładzie. Moze warto aby i urzędnicy w UMiG posłuchjali panie burmistrzu? Bo gdy raz czekałem na korytarzu przeszła obok mnie urzędniczka w stroju daleko odbiegającym od wszelkich zasad jakie miałem właśnie na tym wykładzie. Ten strój do mnie mówił, oj mówił... Zapomniałem przez chwilę po co przyszedłem do urzędu. Bo strój wszystko mówił. Obcisła sukienka z dodatkiem laikry, odbijające się stringi, głęboki dekold. Buty oczywiście na wysokim obcasie. No i ta figura. Piękna kobieta. -Ale w tym stroju na imprezę, anie do pracy w urzędzie.
Kasia
Kasia 10.01.2017, 21:16
Proponuję przy okazji zwracania uwagi, również przestrzegać pewnych zasad jak pisanie poprawnie bez błedów. Siema kompjuter to sięm sprawdza nie-Panie MEN ? ;)
post
post 9.01.2017, 10:35
Jeśli chodzi o mnie , to bardzo bym chciał mundurów dla naszych urzędników. Wtedy było by widać kto w godzinach pracy szlaja się po mieście.
gosc
gosc 9.01.2017, 10:34
Nie to ważne. Czy ktoś z Was myśli ile Ci nasi urzędnicy muszą spraw ogarnąć... Czepianie się takich głupot na pewno w niczym nie pomaga... Dajcie ludziom pracować! Pani Sz. to najlepsze co nam się mogło zdarzyć. Pokarzcie mi takiego, kto potrafiłby bez zarzutów sprostać tylu zadaniom.
hihot
hihot 9.01.2017, 11:38
buahahahaha pani sz to najlepsze co mogło sie przytrafic... chyba tobie !!! hahahahahahaha .. brak manier gustu... brak wiedzy...
ja
ja 9.01.2017, 10:52
Naprawdę? Takich OPS jest tysiące w całej Polsce, a w Gryfinie przed Panią Sz. też byli tacy co ogarniali, kto wie czy nie lepiej.
esteta
esteta 9.01.2017, 10:32
a tak w ogóle wolę styl radnej z Czechosłowackiej
EWELINA
EWELINA 9.01.2017, 10:26
MA SIĘ PROBLEMY NAWET NIC NIE WIDAĆ
DOBA
DOBA 9.01.2017, 10:30
A SUTE SUTKI?
mimi
mimi 9.01.2017, 10:20
A moze by tak BURKI wprowadzic,jako mundurek do pracy!
Burek
Burek 9.01.2017, 10:26
Bardzo chętnie. 50 zeta za godzinę.
playboy
playboy 9.01.2017, 10:12
Lubie takie sesje. Kiedy następna? Może kalendarz będzie....
przyjezdny
przyjezdny 9.01.2017, 10:10
Ciepło na sali kaloryfery na full to co się dziwić
reklamiarz
reklamiarz 9.01.2017, 10:00
A dla panów proponuje strój Borata: Mankini BORAT Stroj kąpielowy Borata chłopaka - http://allegro.pl/ma…
Angela
Angela 9.01.2017, 09:37
Widocznie te zdjecie zrobil jakis radnu ktory nie lubi tej pani
kawusia
kawusia 9.01.2017, 09:35
O, już kawkę wypiłeś? To zabierz się do roboty tam w urzędzie!
gość
gość 9.01.2017, 09:26
Ewidentnie widać że komuś brakuje już tematów do pisania.
Jajko
Jajko 9.01.2017, 09:16
Może liczyła na jakieś na jakieś profity? :)
rn
rn 9.01.2017, 09:10
Ma czym oddychać i dzieli się tym. Brawo!!! Extrsliga!!!
KS
KS 9.01.2017, 09:09
Najpiękniejsza Pani Dyrektor w Gryfinie!!!!
zauważ
zauważ 9.01.2017, 09:46
że umysł chyba jeszcze nie dorósł do potrzeb stanowiska.
rowerzysta
rowerzysta 9.01.2017, 09:08
Piękny widok,trzeba eksponować swoje walory,proszę o więcej takich zdjęć.
Standardy Ubioru
Standardy Ubioru 9.01.2017, 09:01
Nic nie mam do tej Pani bo wygląda bardzo ładnie ale istnieje coś takiego jak Standard Ubioru w Instytucjach państwowych jak i innych podobnych. Pani powinna poprostu poczytać zastosować do pracy i już bo po godzinach przecież hulaj dusza ????
Nachbar
Nachbar 9.01.2017, 08:51
Świat kręci się wokół pieniędzy i seksu. Tak bylo jest i bedzie.
KAZIK
KAZIK 9.01.2017, 08:43
panowie też powinni się szykownie odziać ,jakaś koszulka która ma guzik dopiero w okolicach pępka,
spodenki też jakieś szykowne,a nie garnituryyy .
Obiektywny
Obiektywny 9.01.2017, 08:37
Widać,że jakiś kiepskawy redaktorzyna to pisał,no i zdjęcia robił gdzieś z ukrycia w kwietnikach pewnie schowany.Pisał,aby coś napisać i sensacje zrobić,tyle,że mu nie wyszło.Ja nie widzę tutaj nic niestosownego,ot po prostu żal co niektórym du.e ściska tak mocno,aż zwieracze niewytrzymują.
rzecznik
rzecznik 9.01.2017, 09:44
Jasne, zawsze wszystkiemu winni są dziennikarze! Bez nich władzy byłoby dużo łatwiej i przyjemniej rządzić!
hehe
hehe 9.01.2017, 08:35
napewno mąż kazał jej sie tak ubrac :D hehehe
Kruczek
Kruczek 9.01.2017, 08:22
Zdjęcia z kilku sesji rozumiem, ale z jednej i już atrakcje robić? Jak snajper to do wojska... Temat zastępczy? Nie ma się już do czego czepiać? To chyba dobrze, co?
podatniczka
podatniczka 9.01.2017, 08:19
Taki ubiór urzędniczki, zwłaszcza urzędniczki na wysokim stanowisku i w trakcie pełnienia obowiązków służbowych to nie tylko całkowity brak gustu, ale też lekceważenie innych uczestników i rangi wydarzenia. Sesja Rady Miejskiej to nie czas i miejsce na prezentowanie wdzięków i takie widoki są raczej przykre, co zresztą widać po zażenowanej minie sąsiada przy stole. Z przykrością muszę zauważyć, że również w samym urzędzie jak się posiedzi chwilę na korytarzu (zwłaszcza latem) to również widać wiele pań jak nie wydekoltowanych to w przesadnie krótkich spódniczkach, bywa że w kreacjach koronkowych, przeźroczystych i różnych innych, np.odpowiednich na plażę. Kierownictwo UMiG koniecznie trzeba wysłać na szkolenie w temacie jak powinien/na wyglądać urzędnik/urzędniczka i zobowiązać by uświadomili i przeszkolili swoich podwładnych. Poprzedni burmistrzowie lub sekretarze uczyli panów i panie ubierać się stosownie odsyłając do domu osoby nieodpowiednio ubrane. Trzeba mieć szacunek i dla instytucji i interesanta-podatnika który w jakiejś części finansuje panią urzędniczkę. Czy Pani Dyrektor OPS w takim też stroju przystępowała do konkursu na stanowisko?
zgr-edo
zgr-edo 9.01.2017, 13:23
Nie ma nic gorszego jak zazdrosna baba.
Jak dla mnie jest super.
podatniczka
podatniczka 9.01.2017, 18:24
zgr-edo jeśli tego nie rozumiesz to specjalnie dla ciebie wykładnia problemu: ładna bluzka, ładna spódniczka, ładna buźka, całość też ładna - ale w takim wydaniu odpowiednia na wiejską dyskotekę, a nie do pracy w administracji publicznej, w dodatku na kierowniczym stanowisku.
urzednik
urzednik 9.01.2017, 09:15
niestety, poprzednicy tez mieli ten problem: suknie wieczorowe, leginsy, makijaze i fryzury wieczorowe. . Tutaj niestety brak gustu i niestosowność u ten pani idą w parze. Ale vicek chyba tak lubi
:)
:) 9.01.2017, 09:43
Lubi, lubi...
ale jaja
ale jaja 9.01.2017, 08:17
Niestety nie wypada. Odpowiedni strój w miejscu pracy to podstawa. Powinny być opracowane standardy tak jak bankach. A jak petentów będzie starszy pan zawał murowany.
zgr-edo
zgr-edo 9.01.2017, 08:16
Jest młodą, atrakcyjną kobietą, musi eksponować swoje walory. Brawo pani dyrektor ! Tylko zazdrosna baba , albo nawiedzony katolak z PiS może mieć jakieś durne pretensje.
ajajaj!!!
ajajaj!!! 9.01.2017, 09:47
Każdy eksponuje to, co ma. Tylko czy takie walory są potrzebne do pracy na tym stanowisku? Znam parę innych, gdzie się przydają...
Nachbar
Nachbar 9.01.2017, 08:06
Bywam w gryfinskich urzedach i nie raz widzialem panie nie przygotowane do pracy. Makijaż wieczorowy, wysokie szpilki to standart.
arek
arek 9.01.2017, 07:47
Widać komuś w oko wpadła, tak ją obcykał.
Posejdon
Posejdon 9.01.2017, 07:40
To tyczy całego urzędu, czy tylko sesji? To może TYLKO golfy i wielkie broszki? I pytanie mam redaktorek to normalny facet jest czy z nad morza? Hehe... Luudzieee
x
x 9.01.2017, 07:16
Może powinna siedzieć w burkini? Następne news będzie o tym że ktoś pokazał łydkę...
Xox
Xox 9.01.2017, 06:58
A co,to nielegalne?tak pięknie wyglądać!!!
Gość
Gość 9.01.2017, 06:56
A co to nie legalne?
Cyc
Cyc 9.01.2017, 05:52
A co to jak fajna laska z cycuszkami to wam mochery szkoda ,?
Dudek Jerzy Jurek
Dudek Jerzy Jurek 9.01.2017, 05:21
Ale co to za reporterzyna strzelała fotki zza butelek? Też chciałbym zobaczyć twarz małego podglądacza.
Piotrek
Piotrek 9.01.2017, 00:06
Nie przesadzajcie, przecież mamy karnawał!!
biust
biust 9.01.2017, 10:03
To chyba był adwent akurat....
obiektywnie
obiektywnie 9.01.2017, 00:00
Czy w urzędzie nie ma już nikogo kto mógłby zwrócić uwagę niestosownie ubranej urzędnicze? Jeśli chce pani być celebrytką, to nie w urzędzie ale w agencji ... powinna się zatrudnić.
Tcs
Tcs 9.01.2017, 03:18
Ale zajechało PiSem haha
anty***
anty*** 9.01.2017, 05:18
Od ciebie durniem i się zobojętniło.
dobra rada
dobra rada 8.01.2017, 23:53
Zamiast twrzyć kolejne wydziały, przydaloby się opracować dress code, panowie burmistrzowie.
:)
:) 9.01.2017, 01:01
No właśnie chyba opracowali!
a co!
a co! 8.01.2017, 23:51
Jak się ma co pokazać to się pokazuje. Zawsze i wszędzie.
cycu
cycu 8.01.2017, 23:37
Całymi piersiami niesie pomoc potrzebującym :)))
radny
radny 8.01.2017, 23:32
Biustonosz zdałoby się założyć.
Kobieta
Kobieta 9.01.2017, 07:36
Haha a nie widzisz biustonosza? To zajrzyj głębiej w dekolt, skoro wątpisz...
Swetru
Swetru 8.01.2017, 23:29
Zapraszam na lot do Portugalii.
bonobo
bonobo 8.01.2017, 23:25
Wreszcie jakis fajny artykuł o sesji ;)

Pozostałe