Przerwa w dostawie ciepła dla części odbiorców w Gryfinie - komunikat

Przerwa w dostawie ciepła dla części odbiorców w Gryfinie - komunikat
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra informuje, iż w związku z koniecznością przeprowadzenia prac związanych z usuwaniem nieszczelności sieci ciepłowniczej w Gryfinie, w dniu 10.01.2017 r. od godz. 22.00 nastąpi zaniżenie parametrów sieci ciepłowniczej do 60°C. Od rana 11.01.2017 r. do późnych godzin wieczornych nastąpi przerwa w dostawie ciepła dla części Odbiorców miasta Gryfina.

Ciepła pozbawieni będą wszyscy Odbiorcy od ul. Łużyckiej numer  64 w kierunku miasta.

Za utrudnienia związane z dostarczaniem ciepła serdecznie przepraszamy.

Z poważaniem

Sandra Apanasionek, rzecznik prasowy PGE GiEK S.A.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kataryniarz
kataryniarz 12.01.2017, 13:00
ale wy ludzie jesteście dziwni, we wrześniu odbywają się remonty wg harmonogramów odcinków ciepłociągu w najgorszym stanie - przecież co roku o tym mówią. a teraz to zwykła awaria. wam się nigdy nic w domu nie psuje w sposób niezaplanowany ??? zwłaszcza jakieś stare rupiecie, takie jak ten rurociąg ??? mózgi wam zamarzły ?
Magda
Magda 11.01.2017, 20:39
W takim razie proszę o wytłumaczenie jakie prace są wykonywane co roku przez okrągłe dwa tygodnie września??
hulagula
hulagula 11.01.2017, 17:21
CO TO ZA HARMONOGRAM PRAC!!!!!!!!!!!!!!!!!,styczeń profesjonalizm aż bije, przerwy letnie są od tego
gryfon
gryfon 11.01.2017, 06:55
no i fakt cale miasto zimne za wyjatkiem osiedla Poludnie! a na zewnatrz minus 10.....tak sobie mysle po co sa letnie przerwy remontowe??
Arte
Arte 11.01.2017, 06:32
Od ul. Łużyckiej 64 w kierunku miasta... czyli całe miasto? Czy dokąd? Komunikat brzmi jakby go dzieci na kolanie przed lekcja tworzyły.
Co chwile ten sam problem wstyd!
Kaktus
Kaktus 9.01.2017, 21:50
Dolna chce wymrozić wszy w mieście ? Bo kimże my dla nich jesteśmy ? Z tej firmy ostatnio to tylko korupcja, dyletanctwo i arogancja.
gutek
gutek 11.01.2017, 19:38
bez przesady

czarny
czarny 9.01.2017, 19:26
Myślę , Pani Sandro , że za brak dostarczenia ciepła - PRZEPRASZAMY ! Niech Pani sobie nie utrudnia ...
marta
marta 9.01.2017, 18:43
Szlag by ich trafił!!!! Ciągle to samo. Pod tym względem nasze miasto to dno dna.
babcia klozetowa po gimbazi
babcia klozetowa po gimbazi 9.01.2017, 17:10
Ta się kończy nie naliczenie kar przez ekipę Sawaryna za umowę.
Zbierajcie się w kupy w kupie zawsze cieplej.
simka
simka 9.01.2017, 17:14
Sawaryn naliczył karę? Chyba raczej poszedł na ugodę i zrezygnował z podwyższonych podatków.
babcia klozetowa po gimbazi
babcia klozetowa po gimbazi 9.01.2017, 18:32
Weź lekturę do kibelka i przeczytaj jeszcze raz.
Nie naliczył!
szkodnik
szkodnik 9.01.2017, 19:34
Czyli działał i działa na szkodę gminy
stefan rura
stefan rura 9.01.2017, 12:36
Pani Apanasionek niech przeczyta komunikat ze zrozumieniem-nonszalancja okrutna to jest,kogo oni tam zatrudniają?
dopytywacz
dopytywacz 9.01.2017, 10:31
To ma związek z tą sobotną awarią?

Pozostałe