Zdani jesteśmy na samych siebie – mówią rozżaleni przedsiębiorcy

Zdani jesteśmy na samych siebie – mówią rozżaleni przedsiębiorcy
Taki parking zastaliśmy po przyjściu do pracy. Jak mamy przyjmować towar? Gdzie mają parkować klienci? Śnieg jest tylko odgarnięty pośrodku, a cała hałda śniegu zepchnięta tam, gdzie mają parkować samochody. Czy nie można było odśnieżyć parkingu z samego rana lub w niedzielę, gdy nie było na parkingu żadnego auta?

Pani burmistrz kiedyś obiecała pomóc przedsiębiorcom z Cedyni, tylko że tej pomocy nie widać. Nawet nie potrafi zadbać o tak przyziemną rzecz, jaką jest prawidłowe odśnieżenie parkingu.

Sytuacja ta powtarza się co roku jak spadnie śnieg. Klienci przyjeżdżający na zakupy pytają czy tutaj nie ma kto odśnieżać? Mówią, że to skandal, żeby nikt nie potrafił zająć się parkingiem w miejscu, gdzie samochodami podjeżdża najwięcej ludzi.

Ciekawe czy przed Urzędem taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce? Za co my płacimy podatki? Mamy wrażenie, że Pani burmistrz przejmuje się tylko rynkiem w Osinowie, a w Cedyni z przedsiębiorcami  niech się dzieje co chce. Zdani jesteśmy na samych siebie. Więc jak tylko się dało, pomiędzy samochodami zabraliśmy się jak zawsze do odśnieżania.

Pozdrawiamy

Przedsiębiorcy z ul. Pułaskiego z Cedyni

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

R.
R. 12.01.2017, 16:38
A chodniki to co ? Wózek z dzieckiem mam na plecach nosić ?
gosc
gosc 10.01.2017, 11:27
to samo jest w gryfinie na osiedlowych uliczkach. zamiast to zgarnąć w godzinach kiedy większość jest w pracy to lezy snieg i się ubija. za chwilę kolejne zapowiadane opady
MIŚ
MIŚ 10.01.2017, 23:56
TEN ŚNIEG ODPOWIADA WSZYSTKIM POTRZEBOM OBYWATELSKIM. JEST SZARY JAK CAŁA RZECZYWISTOŚĆ W TYM MIEŚCIE. ŚMIERDZĄCY JAK KANAŁ LATEM. ŚLISKI JAK WSZYSTKIE OBIETNICE WYBORCZE POLITYKIERÓW. NIE PRZENOŚCIE NASZEGO ŚNIEGU DO WARSZAFKI!
rn
rn 10.01.2017, 09:35
Dora - brawo ! Dobrze mówisz.
dora
dora 10.01.2017, 09:33
Bo takie są odwieczne prawa natury - jest zima musi być śnieg... Jakby zrobili caly plac to podejrzewam zaraz byłby artykuł, ze gmina wyrzuca pieniadze na odsniezanie. Wpierw zajmijmy się przed wlasnymi domami a dopiero zwracajmy uwagę innym.
kik
kik 10.01.2017, 12:51
gmina wyrzuca krocie pieniędzy na niepotrzebne etaty dla swoich a oczyszczenie placu koło chaty polskiej to grosiki w stosunku do tego co jest marnowane,nowy dyrcio ZRB koleś pani blond na płace rocznie dostaje ponad 80 tys to są niepotrzebnie wyrzucone w błoto pieniążki
wampir
wampir 10.01.2017, 07:38
józek to chyba jeden z właścicieli "ławeczki" co to nic nie robią ,a mają wiele do powiedzenia
magnus
magnus 9.01.2017, 21:49
To nie jest odśnieżone lecz rozdeptane przez pieszych i wygląda tak jak wygląda, a kasa poszła podejrzewam ale do prywatnej kieszeni i bez wysiłku. Kto za to odpowiedzialny?
botoks
botoks 9.01.2017, 21:47
A gdzie jest odśnieżane?Nie widzę!
alert
alert 9.01.2017, 20:24
Ktoś tu powinien dostać po premii....
Ja
Ja 9.01.2017, 16:56
Skoro towar oraz klienci przyjeżdżają tylko do owych ,,PRZEDSIĘBIORCÓW" to należy wziąść łopatę do ręki i odgarnąć śnieg. Ludziom to już się w d*pach poprzewracało, zawsze niedogoda. Wystarczy odrobina chęci i jest po problemie.
Kinga
Kinga 9.01.2017, 17:16
Problem w tym, ze to nie ich teren, a gminie już za to zapłacili płacąc podatki.
Ja
Ja 9.01.2017, 19:23
Gdybyśmy wszyscy czekali nam na należne profity z tytułu opłat podatków to nigdy byśmy się niczego nie doczekali. Rozumiem gdyby to był bardzo duży parking. W tym przypadku wystarczy że każdy przedsiębiorca odśnieży kilkanaście metrów kwadratowych i ma piękny podjazd. Każdy właściciel nieruchomości płaci podatki, a prawo i tak go zobowiązuje do odśnieżenia chodnika przed swoją posesją. Taki urok zimy.
Skyal Chtat
Skyal Chtat 9.01.2017, 20:15
Kogo zobowiązuje tego zobowiązuje. Art. 5 ust. 4 USTAWY z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku
w gminach
śnieżka
śnieżka 9.01.2017, 16:55
brać łopaty i do roboty
józek
józek 9.01.2017, 16:45
W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem było by nie odśnieżanie. Jest zima jest śnieg, proste.
prześmiewca
prześmiewca 9.01.2017, 16:49
Jasne, zamknąć działaność i udać się do OPS gdzie odżsniezone pewno jest.

Pozostałe