Zapraszamy na koncert Filharmonii Dowcipu. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie! 

Zapraszamy na koncert Filharmonii Dowcipu. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie!
Koncert – jubileusz 10-lecia Filharmonii Dowcipu prowadzonej przez Waldemara Malickiego można będzie obejrzeć nie tylko w telewizji, ale także na żywo! Już 15 stycznia 2017 r. zapraszamy na dwugodzinny program pełen humoru i utalentowanych artystów do Szczecina. Mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert Filharmonii Dowcipu. Szczegóły poniżej.

Program z cyklu „Filharmonia dowcipu” to niezwykłe połączenie humoru i muzyki prezentujące całkowicie nową jakość spektakli kabaretowych! Połączenie programu muzycznego opartego na muzyce klasycznej z zaskakującymi i dowcipnymi skeczami to zaskakująco spójne i niezwykle oryginalne połączenie, powodujące, że "Filharmonia dowcipu" to widowisko jedyne w swoim rodzaju które trzeba koniecznie zobaczyć.  

Koncerty jubileuszowe 10-lecia "Filharmonii dowcipu" będą zbiorem najlepszych skeczy stworzonych przez Waldemara Malickiego zebrane spośród ponad 500 widowisk zaprezentowanych na przestrzeni całych dziesięciu lat i wspaniałym widowiskiem muzycznym. "Filharmonia dowcipu" to dziewiętnastoosobowa orkiestra grająca pod batutą Benka Chmielarza, prezentująca oryginalne i nowoczesne aranżacje najpiękniejszych utworów klasycznych podczas dwugodzinnego show, okraszonego wyjątkowymi skeczami. 

„10 lat Filharmonii Dowcipu na scenie to jubileusz trochę skromny - w przeciwieństwie do peselu autorów. Nie mamy najmniejszego pojęcia jak zbudować to widowisko. Które ze 140 skeczy muzycznych jakie napisaliśmy pokazać, o których zapomnieć, a może raz na zawsze rozstać się z kultowymi już żartami i zagrać same nowe rzeczy od miesięcy czekające w poczekalni. Nie wiemy tego i pewnie nie będziemy wiedzieli do pierwszego gongu.

Prawdopodobnie jak zwykle pójdziemy za instynktem, który podpowiada tak: „musimy zagrać taki dwugodzinny spektakl, żeby naszej publiczności nie zaczęły uwierać fotele, a owacje na stojąco nie były spowodowane chęcią wyprostowania nóg i pretekstem do ucieczki w kierunku szatni”.

Czyli koncerty 10-lecia muszą być takie same jak wszystkie prawie pięćset poprzednich widowisk. Energetyczne, pełne zwrotów akcji, ze świetną muzyką, seksowną orkiestrą, cynicznym pianistą, żartami „tu i teraz”, lewitującym dyrygentem i masą pozytywnej energii. Takiej energii, która pozwoli  na luzie przeżyć kolejnych parę miesięcy po koncercie.

Znamy naszą publiczność i wiemy, że kilku hitów nam nie odpuści, ale chcemy też pokazać nowy cykl „Pamiątki z wakacji”, wrócić do muzyki latynoskiej i udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że cała muzyka światowa powstała dzięki nam Polakom, a zwłaszcza jednemu z nich… wiadomo dzięki któremu. Czekają więc Państwa dwie godziny hitów, kitów , mitów i godnej obrony rubieży polskiej myśli muzycznej nie -„na kolanach”, ale…… na krzesełkach filharmonicznych.

Zabierzcie Państwo ze sobą swoje nastoletnie dzieci, obojętne czy jesteście objęci programem 500 plus czy nie. Niech zobaczą na własne oczy, że muzyką można się bawić, a jak się rozejrzą dookoła i zobaczą pełną salę widzów, to zrozumieją, że i pożyć się da. Kiedyś pewien nastolatek powiedział nam po spektaklu:

„Nauczyłem się więcej w trakcie tych dwóch godzin, niż w ciągu czterech lat w szkole muzycznej” Dzisiaj – jak tylko ma wolne - gra z nami. Do zobaczenia.”

Azoty Arena Szczecin

 ul. Władysława Szafera 3/5/7

15.01.2017r.

godzina 17:00

 

Bilety w internecie

http://www.kabaretowebilety.pl

http://www.kulturairozrywka.pl

Bilety:

Kasa Hali AZOTY ARENA

Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34

sieć sklepów Empik/Media Markt

informacje i zamówienia grupowe – tel. 77 441 05 33

 

Szczegóły na stronie: 

https://www.kulturairozrywka.pl/event/jubileusz-10-lecia-filharmonii-dowcipu-szczecin/2375/1349/3358

O naszym konkursie czytaj na następnej stronie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trendy94
trendy94 13.01.2017, 10:15
Na Arenę chodzę na mecze, można się tam wydrzeć
warezak
warezak 12.01.2017, 15:03
W sumie taniej niż na ostani kabaret do GDK.
Aleksandra z Pniewa
Aleksandra z Pniewa 10.01.2017, 22:54
Dziękuję za bilety :) Bardzo się cieszę z wygranej! Pozdrawiam całą redakcję igryfino :)
ED
ED 10.01.2017, 14:04
Będzie kabaretowo!!
natasza81
natasza81 10.01.2017, 09:28
Uwielbiam telewizyjne transmisje, jednak nie wiem czy Arena będzie dobrym miejscem.
Monika
Monika 9.01.2017, 23:06
Uwielbiam oglądać Filharmonię Dowcipu! Widziałam w telewizji chyba wszystkie odcinki. Spróbuję odpowiedzieć na pytania konkursowe, żeby wygrać bilety.

Pozostałe