Uważajcie, przechodząc obok urzędu

Uważajcie, przechodząc obok urzędu
Biało-czerwoną taśmą odgrodzono część budynku Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Czyżby na przechodniów miało tam czyhać jakieś niebezpieczeństwo? Zapytaliśmy o to sekretarz Gryfina.

Odgrodziliśmy, bo lecą sople – odpowiedziała nam Ewa Sznajder, sekretarz Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 13.01.2017, 21:14
Wielu mysli, że ubieganie się o odszkodowanie za oberwanie w głowe spadającym soplem jest żmudne i czasochłonne i o odszkodowania nie występuje. To sprawia, ze administratorzy i właściciele czują się bezkarni i sopli nie usuwaja. A wystarczy w razie wypadku wezwac straz miejsk, spisac protokoł.
zosia
zosia 11.01.2017, 20:26
Ale co tam ze leca grunt ze pani sekretarz nie spadna a reszta sie nie liczy nas tylko widza przed wyborami
Jo a him
Jo a him 11.01.2017, 19:45
Jak lecą to usunąć a nie ogradzać.Będzie matka z dzieckiem szła sopel spadnie,odprysk poleci dziecku w oko i co?Się pytam? I co....?Niech któryś z naszych radnych(czytaj:pracowników społeczno-gospodarczych) pójdzie i postrąca a nie siedzą i pierdzą w ciepłe stołki.Chociaż do czegoś się przydadzą.
czytelnik
czytelnik 11.01.2017, 19:59
Wtedy na pocieszenie dadzą z okna bałwanka
wycinanka
wycinanka 11.01.2017, 19:35
A wycinanki z gwiazdkami i bałwanami w oknach dalej były?
do roboty
do roboty 11.01.2017, 19:51
Były.Zamiast zajmować się tym co TRZA to jakieś pierdółki srułki w oknach naklejają.
tax
tax 11.01.2017, 08:58
Właśnie wróciłem z postoju i obejrzałem to miejsce.. przecież tam znowu kawał tynku spadł, pod dachem i przy rynnie mur z cegieł widzę. Dziwne,ze ściany w pokojach nie są zalane..
bez kitu
bez kitu 11.01.2017, 07:54
wystarczy wysięgnik z niebojącym taternikiem i za 80 zeta sople zostaną usunięte, nie posiadam takiego urządzenia.
organizator
organizator 11.01.2017, 10:04
Ale do tego musi byc odpowiednie zarządzanie a nie cieciowanie.
Sandra
Sandra 10.01.2017, 22:54
Jak już budynek Urzedu zagraza mieszkancom to koniec świata...
bhp
bhp 10.01.2017, 22:26
Jaka dobra decyzja? Należało zlikwidować przyczynę zagrożenia, a nie stawiać pachołki. A jeśli dziecko wbiegłoby za taśmę i w tym czasie spadłby sopel z dachu? Bzdury piszesz gościu, wazelina władzy w temacie zbyteczna.
ja
ja 10.01.2017, 22:10
Bardzo dobra decyzja odgrodzenia niebezpiecznego miejsca. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
korpus
korpus 10.01.2017, 21:56
Skoro nie uprzatnęli dachu to straż powinna nałożyc na nich mandat! I nie ma to tamto!
łowca matołów
łowca matołów 10.01.2017, 20:31
Ostatnie artykuły o urzędzie nie napawają optymizmem. Odejścia z pracy kompetentnych pracowników, zmiany dla zmian, zmiany dla swoich, rewia mody i dekoltów, głupie taśmy zamiast usunąć niebezpieczeństwo, a do tego te infantylne naklejki na szybach! Ten urząd to przedszkole, zero powagi i merytoryczności.
liryk
liryk 10.01.2017, 21:39
"Artykuły" o których piszesz to co najwyżej chore urojenia piszącego
dealer
dealer 10.01.2017, 21:43
Urojeniami nazywasz to co jest i widać na zdjęciach? Zmień tabletki, albo bierz tego swiństwa chociaz połowę...
gość
gość 10.01.2017, 21:45
dealer kto cię tak skrzywdził ?
dealer
dealer 10.01.2017, 21:55
Nieudolne władze krzywdzą gminę za moje podatki.
gość
gość 10.01.2017, 22:02
Widzę że jesteś inteligentny jak komentarze w ONECIE ;)
gość
gość 10.01.2017, 20:50
Czyja to robota jak myślisz ? A może wiesz ? Śmiech mnie ogarnia czytając Twój komentarz. Daj sobie na luz i nie powielaj bzdur chyba że robisz to celowo.
ciekawy
ciekawy 10.01.2017, 21:41
A Twoim zdaniem czyja to robota?
gość
gość 10.01.2017, 21:48
Tylko nie mów, że to ty piszesz te ***oty :)))
czytelnik
czytelnik 10.01.2017, 22:23
Wal, o kim mowa.
realista
realista 10.01.2017, 20:49
To studium upadku...
żenada
żenada 10.01.2017, 20:27
Nieudacznicy krytykowali poprzednika, a z głupimi soplami sobie nie potrafią poradzić. Za Piłata nie było takich szopek. Nie dziwi mnie ta sytuacja, bo w urzędzie nie został już nikt myślący. Ci którym zostało trochę rozumu siedzą cicho, żeby nie narazić się mściwej władzy.
foto
foto 10.01.2017, 20:20
Czy ja dobrze widzę???? Foto główne- na drugim oknie od lewej poprzyklejane są śnieżynki, bałwanki, gwiazdki? To wszystko w oknach urzędu miasta? Czy w tym pokoju siedzi również Renifer Rudolf? Kabaret!!!!
żabka
żabka 10.01.2017, 20:30
Widocznie żłobek założyli :))))))
łata
łata 10.01.2017, 20:11
Rudera to tynk się sypie.

Pozostałe