Mistrzowie parkowania na tournée w Gryfinie

Mistrzowie parkowania na tournée w Gryfinie
Rejestracje mają szczecińskie, ale kultury parkowania z tego miasta raczej nie wynieśli. Jedno auto blokuje przejście dla pieszych, a drugie część chodnika.

-Chciałem przejść na pasach na drugą stronę ulicy i o mało co nie potrącił mnie samochód! Wjechał tak, że zatrzymał się już na przejściu dla pieszych i tam zaparkował. Proszę szybko przyjechać i zrobić zdjęcie –zadzwonił do nas czytelnik.

Faktycznie, przy przejściu dla pieszych na ul. Niepodległości w Gryfinie zaparkował srebrny mercedes, który „zawadził” o pasy.

Natomiast nieopodal przed bankiem zaparkował fiat - na chodniku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znafca
Znafca 14.01.2017, 13:36
Te podrabiane AMG to raczej miejscowe. Codziennie krąży i buczy z pustego wydechu.
gość
gość 13.01.2017, 21:16
O jakież to nasze, piękne, polskie. Odrazu z mordą. Zamiast na spokojnie to zgłosić, jak w każdym społecznie ucywilizowanym kraju ma to miejsce, to nie. Panie" mieszkańcu", weź pan sobie coś na uspokojenie i następnym razem sam zadzwoń po odpowiednie osoby zamiast strzelać z d*** na forum publicznym.
Widz.
Widz. 13.01.2017, 12:01
Ale zastawił !
Magda
Magda 13.01.2017, 12:26
Przede wszytkim zaśłonił pasy a to możekosztowac wyjście pod koła.
origami
origami 12.01.2017, 22:39
Zasada jest taka - nie ma miejsca, to się nie parkuje albo parkuje się dalej gdzie jest na to miejsce. Może gościu z postaw na srodku jeszcze jezdni swoja wypasioną srebrną limuzynę? Moze jak ktos obklei to auto specjalnymi naklejkami, z charakterystycznymi emblematami to wtedy sie nauczy kultury parkowania!
Hassan
Hassan 12.01.2017, 22:34
Czytelniku zamiast dzwonić do portalu należało wykleić auto tego nieudacznika karnymi ***ami
Borys
Borys 12.01.2017, 10:59
do zdziwiony z 7.44: Potwierdzam, śledzę mapę zagrozeń policji i niestety u nas w Gryfinie pewne miejsca znikają. Smutne...
ciekawe
ciekawe 12.01.2017, 12:25
nowy komendant moze cos z tym zrobi?
s
s 11.01.2017, 22:49
troche wyrozumiałości Pan busem wchodzi na pake tzn ma jakiś towar przesyłkę wykonuje swoją pracę lepiej że tak zaparkował niż na ulicy ma stanąć na awaryjnych i blokować ruch
nick
nick 11.01.2017, 18:39
Na Piastów("pod nóżkami"),na zakazie,ciągle parkują!Straż wiejska i policaje,przejeżdżają obok,nie raz i nie dwa i tego faktu,przekraczania przepisów nie dostrzegają!Ślepce,czy jak??!
zdziwiony
zdziwiony 12.01.2017, 07:44
widzialem ze ktos to zglosil na mapie zagrozen. niestety policja zweryfikowala to w taki sposób, ze tam takie zdarzenia nie wystepuja. podobnie z parkowaniem na kościelnej. zyjemy w innych wymiarach czy to zaklinanie rzeczywistości?
MO
MO 11.01.2017, 17:34
Zamiast robić fotki, trzeba było zadzwonić na Policję a panowie już poczęstowali by go mandacikiem. A tak rozkręcasz z byle gown* aferę. Następnym razem tak załatw sprawę.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.01.2017, 17:44
Parkowanie tego typu w Gryfinie to chleb powszedni, w dodatku pod nosem Straży Gryfińskiej na którą z budżetu idą niemałe pieniądze. Nie ważne czy deszcz, czy słońce, czy zimno czy ciepło, pracownicy tej jednostki zdają się celowo nie widzieć tego co dzieje się na ulicach i pod ich nosem. Czy warto utrzymywać coś co nie działa od długiego czasu? Jeżeli w dodatku po służbie taki strażnik prywatnym samochodem parkuje jak ci ze zdjęcia, to pokazuje jak lekceważący ma stosunek zarówno do przestrzegania jak i egzekwowania przepisów. Rozwiązać tą przechowalnię. Zarówno Policja jak i SM powinny same w ramach działań prewencyjnych coś z tym zrobić, zamiast tego odwracają głowy. Czy tak powinno być?
mu
mu 11.01.2017, 16:59
Zupełnie normalna sprawa w tym miejscu
czarny
czarny 11.01.2017, 15:05
I co zrobisz ,, jak nic nie zrobisz ,, człowieku ? Ale KODEKS DROGOWY trzeba przestrzegać !
xyz
xyz 11.01.2017, 14:56
Aruś naucz się pisać,potem dodawaj komentarze...
DARO
DARO 11.01.2017, 14:53
Podaj adres to zaparkuje ci na balkonie i moze lepiej wziąść się do roboty zamiast chodzic i hienować poprostu brak zajecia pozdrawiam hiene Daro
arek
arek 11.01.2017, 14:49
A jak parkują pod Laguną? ZGR też się zdarzają, ale przeważnie są rejestracje z powiatów wiejskich ZS, ZST, ZPL, W coś tam.
Szkoda mi tych ludzi, bo jak widać u siebie parkingów nie majo, to i na parkingach autka postawić nieumiejom.

Dziadek fure pod chałpo stawiali, ocie tysz, to co ja gorszy?
wojciech
wojciech 11.01.2017, 13:29
Zdjęcie zapewne zrobiła osoba która nie mogła znaleźć miejsca do zaparkowania. A gdy zobaczyła, że fiacik się wtrynił tam gdzie ona by chciała to już wielkie halo, na igryfino trzeba zgłosić. Niech policja przyjedzie na internety...
zgr-edo
zgr-edo 11.01.2017, 13:17
Niech zrobią dla przyjezdnych strefę płatnego parkowania i kłopoty się skończą. Pomyśleć , ze kiedyś Niepodległości była ulica dwukierunkową, a parkujące tam samochody można bylo policzyć na palcach jednej ręki.
wojciech
wojciech 11.01.2017, 13:26
Mógłby być płatny ten przy UMiG ale wątpię w to bo przecież urzędnicy nie mieliby gdzie luksusów zostawić.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 11.01.2017, 16:18
Sawaryn jak był radnym kazał Piłatowi zrobić przed urzędem płatny parking. Dlaczego sam tego do dziś nie zrobił?
lala
lala 11.01.2017, 12:38
Jakby zarządca drogi powiatowej postawił tam słupki betonowe to by żaden baran na siłę nie zaparkował...
on
on 11.01.2017, 12:38
DOKLADNIE!! brak miejsc parkingowych w CENTRUM MIASTA a oni robia wielkie haloo
kasia
kasia 11.01.2017, 12:23
czy ludzie nie przesadzają można przejść po pasach- miejsc parkingowych brak szanujmy się w Nowym Roku
aga
aga 11.01.2017, 11:46
Gdyby było więcej miejsc do parkowania nie byłoby takich sytuacji!

Pozostałe