Mistrzowie parkowania na tournée w Gryfinie

Mistrzowie parkowania na tournée w Gryfinie
Rejestracje mają szczecińskie, ale kultury parkowania z tego miasta raczej nie wynieśli. Jedno auto blokuje przejście dla pieszych, a drugie część chodnika.

-Chciałem przejść na pasach na drugą stronę ulicy i o mało co nie potrącił mnie samochód! Wjechał tak, że zatrzymał się już na przejściu dla pieszych i tam zaparkował. Proszę szybko przyjechać i zrobić zdjęcie –zadzwonił do nas czytelnik.

Faktycznie, przy przejściu dla pieszych na ul. Niepodległości w Gryfinie zaparkował srebrny mercedes, który „zawadził” o pasy.

Natomiast nieopodal przed bankiem zaparkował fiat - na chodniku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znafca
Znafca 14.01.2017, 13:36
Te podrabiane AMG to raczej miejscowe. Codziennie krąży i buczy z pustego wydechu.
gość
gość 13.01.2017, 21:16
O jakież to nasze, piękne, polskie. Odrazu z mordą. Zamiast na spokojnie to zgłosić, jak w każdym społecznie ucywilizowanym kraju ma to miejsce, to nie. Panie" mieszkańcu", weź pan sobie coś na uspokojenie i następnym razem sam zadzwoń po odpowiednie osoby zamiast strzelać z d*** na forum publicznym.
Widz.
Widz. 13.01.2017, 12:01
Ale zastawił !
Magda
Magda 13.01.2017, 12:26
Przede wszytkim zaśłonił pasy a to możekosztowac wyjście pod koła.
origami
origami 12.01.2017, 22:39
Zasada jest taka - nie ma miejsca, to się nie parkuje albo parkuje się dalej gdzie jest na to miejsce. Może gościu z postaw na srodku jeszcze jezdni swoja wypasioną srebrną limuzynę? Moze jak ktos obklei to auto specjalnymi naklejkami, z charakterystycznymi emblematami to wtedy sie nauczy kultury parkowania!
Hassan
Hassan 12.01.2017, 22:34
Czytelniku zamiast dzwonić do portalu należało wykleić auto tego nieudacznika karnymi ***ami
Borys
Borys 12.01.2017, 10:59
do zdziwiony z 7.44: Potwierdzam, śledzę mapę zagrozeń policji i niestety u nas w Gryfinie pewne miejsca znikają. Smutne...
ciekawe
ciekawe 12.01.2017, 12:25
nowy komendant moze cos z tym zrobi?
s
s 11.01.2017, 22:49
troche wyrozumiałości Pan busem wchodzi na pake tzn ma jakiś towar przesyłkę wykonuje swoją pracę lepiej że tak zaparkował niż na ulicy ma stanąć na awaryjnych i blokować ruch
nick
nick 11.01.2017, 18:39
Na Piastów("pod nóżkami"),na zakazie,ciągle parkują!Straż wiejska i policaje,przejeżdżają obok,nie raz i nie dwa i tego faktu,przekraczania przepisów nie dostrzegają!Ślepce,czy jak??!
zdziwiony
zdziwiony 12.01.2017, 07:44
widzialem ze ktos to zglosil na mapie zagrozen. niestety policja zweryfikowala to w taki sposób, ze tam takie zdarzenia nie wystepuja. podobnie z parkowaniem na kościelnej. zyjemy w innych wymiarach czy to zaklinanie rzeczywistości?
MO
MO 11.01.2017, 17:34
Zamiast robić fotki, trzeba było zadzwonić na Policję a panowie już poczęstowali by go mandacikiem. A tak rozkręcasz z byle gown* aferę. Następnym razem tak załatw sprawę.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.01.2017, 17:44
Parkowanie tego typu w Gryfinie to chleb powszedni, w dodatku pod nosem Straży Gryfińskiej na którą z budżetu idą niemałe pieniądze. Nie ważne czy deszcz, czy słońce, czy zimno czy ciepło, pracownicy tej jednostki zdają się celowo nie widzieć tego co dzieje się na ulicach i pod ich nosem. Czy warto utrzymywać coś co nie działa od długiego czasu? Jeżeli w dodatku po służbie taki strażnik prywatnym samochodem parkuje jak ci ze zdjęcia, to pokazuje jak lekceważący ma stosunek zarówno do przestrzegania jak i egzekwowania przepisów. Rozwiązać tą przechowalnię. Zarówno Policja jak i SM powinny same w ramach działań prewencyjnych coś z tym zrobić, zamiast tego odwracają głowy. Czy tak powinno być?
mu
mu 11.01.2017, 16:59
Zupełnie normalna sprawa w tym miejscu
czarny
czarny 11.01.2017, 15:05
I co zrobisz ,, jak nic nie zrobisz ,, człowieku ? Ale KODEKS DROGOWY trzeba przestrzegać !
xyz
xyz 11.01.2017, 14:56
Aruś naucz się pisać,potem dodawaj komentarze...
DARO
DARO 11.01.2017, 14:53
Podaj adres to zaparkuje ci na balkonie i moze lepiej wziąść się do roboty zamiast chodzic i hienować poprostu brak zajecia pozdrawiam hiene Daro
arek
arek 11.01.2017, 14:49
A jak parkują pod Laguną? ZGR też się zdarzają, ale przeważnie są rejestracje z powiatów wiejskich ZS, ZST, ZPL, W coś tam.
Szkoda mi tych ludzi, bo jak widać u siebie parkingów nie majo, to i na parkingach autka postawić nieumiejom.

Dziadek fure pod chałpo stawiali, ocie tysz, to co ja gorszy?
wojciech
wojciech 11.01.2017, 13:29
Zdjęcie zapewne zrobiła osoba która nie mogła znaleźć miejsca do zaparkowania. A gdy zobaczyła, że fiacik się wtrynił tam gdzie ona by chciała to już wielkie halo, na igryfino trzeba zgłosić. Niech policja przyjedzie na internety...
zgr-edo
zgr-edo 11.01.2017, 13:17
Niech zrobią dla przyjezdnych strefę płatnego parkowania i kłopoty się skończą. Pomyśleć , ze kiedyś Niepodległości była ulica dwukierunkową, a parkujące tam samochody można bylo policzyć na palcach jednej ręki.
wojciech
wojciech 11.01.2017, 13:26
Mógłby być płatny ten przy UMiG ale wątpię w to bo przecież urzędnicy nie mieliby gdzie luksusów zostawić.
wujek dobra rada
wujek dobra rada 11.01.2017, 16:18
Sawaryn jak był radnym kazał Piłatowi zrobić przed urzędem płatny parking. Dlaczego sam tego do dziś nie zrobił?
lala
lala 11.01.2017, 12:38
Jakby zarządca drogi powiatowej postawił tam słupki betonowe to by żaden baran na siłę nie zaparkował...
on
on 11.01.2017, 12:38
DOKLADNIE!! brak miejsc parkingowych w CENTRUM MIASTA a oni robia wielkie haloo
kasia
kasia 11.01.2017, 12:23
czy ludzie nie przesadzają można przejść po pasach- miejsc parkingowych brak szanujmy się w Nowym Roku
aga
aga 11.01.2017, 11:46
Gdyby było więcej miejsc do parkowania nie byłoby takich sytuacji!
zgr-edo
zgr-edo 11.01.2017, 11:38
Szkoda, że nie rozjechał tego 'czytelnika, jednej mendy byłoby mniej. Dlaczego ci 'czytelnicy' nie dzwonią do Straży Miejskiej czy na Policję , ale zawsze do iGryfino ? Wcześniej czy później Arschloch doczeka się w końcu jakiegoś szpica w dolną część pleców. Amen
gosc
gosc 11.01.2017, 11:41
straż miejska? serioo?
Edi
Edi 11.01.2017, 11:09
Czepiacie się nie wiem czego. Auto nie stoi na pasach przecież. Ciekawe, który pieszy ma problem z przejściem przez pasy w tej sytuacji, chyba taki, który ma gabaryty sięgajace poza pasy. Ludzie czepiacie się wszystkiego czego się da. Spójrzcie na siebie. Czy wy wszystko idealnie robicie????? haha, uważajcie bo uwierzę jeśli ktoś bezczelnie powie TAK. Nudzicie się. A z nudów szukacie zaczepek i dziury w całym Macie tupet.
czarny
czarny 11.01.2017, 12:46
Edi ty masz prawo jazdy ?
Sonia
Sonia 11.01.2017, 10:26
Niepodleglosci jest jednokierunkowa na tomiast tam gdzie bus dwukierunkowa i niech tam nie parkuja, ktos by 300 dostał to by już nie parkował...
gosc
gosc 11.01.2017, 10:14
nie no błagam. nic nie jest zastawione wiec nie przesadzajcie. przejść się da. za to zaparkować nie ma gdzie
Irenka
Irenka 11.01.2017, 10:21
Proszę cię, przecież kilkadziesiąt metrów dalej jest parking i pełno miejsc. Ale pewno jak się ma takiego merola to 3 zeta szkoda.
gosc
gosc 11.01.2017, 10:44
no mi akurat szkoda, jak przyjezdzam do bankomatu na chwilę
Ja
Ja 11.01.2017, 09:03
Ludzie, poczytajcie sobie ile metrów od pasów można parkować, a nie pierdół ie że można spokojnie przejść, blokada na koła, lub holowanie i mandatem chama, może wtedy by się nauczył jeden z drugim.
pieszy
pieszy 11.01.2017, 08:43
powinie dostać karnego ***a za ***owe parkowanie
KASIA
KASIA 11.01.2017, 07:52
Faktycznie ten mercedes ustawia się tam często i łamie prawo , bo prawo jest dla wszystkich. Ale z drugiej strony mamy już wielki problem z parkingami . Samochodów przybywa a parkingów niestety nie. Wiem coś o tym bo mieszkam na ulicy Niepodległości w bloku przy Baszcie . Wracając z pracy po 18 znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem , często bywa tak że przejadę całą ulicę Niepodległości i dopiero miejsce parkingowe znajdę pod Szpitalem .
nick
nick 11.01.2017, 18:42
Na nabrzeżu,przy moście,miejsc parkingowych,od cholery!!
edzio
edzio 11.01.2017, 07:37
prawidłowo bo parkująć ciule gdzie popadnie czas brać się za tych kretynów może ktoś się tym zajmie
x
x 11.01.2017, 07:08
Kolejne zdjęcie robione z partyzata, podobnie jak te pani dyrektor na sesji. Fotograf-podglądacz!
Cenzor
Cenzor 11.01.2017, 06:38
Dziwie sie że takie bezsensowne zdjęcia i artykuł z seri ble ble ble sa publikowane na stronie ! Przecież pasy nie sa zastawione !!! Niedługo będom publikowane zdjęcia ***ego psa pod drzewem !!!
Ula
Ula 11.01.2017, 09:51
Udaj sie do okulisty jak nie widzisz, że na pasach stoi.
Ula
Ula 11.01.2017, 06:23
Bez przesady! Przejście dla pieszych nie jest zablokowane, chodnikiem tez da sie przejść. A gdzie ludzie maja parkować? Wszystkie miejsca parkingowe w okolicy sa cały dzien zajęte przez pracowników UM, przychodni, dla zwykłych interesantów już miejsc nie ma. A jakbym chciała szybko wyskoczyć tylko do bankomatu musiałabym i tak zaparkować na końcu parku gdzie mozna znaleźć jedyne wolne miejsca. Fotograf znajdź sobie inne obiekty do fotografowania i nie rob z niczego afery.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.01.2017, 09:41
Wybudują salę gimnastyczną to wtedy zupełnie nie bedzie mozna przejechac tamtędy.
997
997 11.01.2017, 06:15
Przecież to mesiu Heńka z drogówki !! Barany jedne i przestańcie już !!!
08
08 11.01.2017, 06:07
Popstrykaj kozaku foty żulom co za Biedrą stoją wino chleją i szczają na lewo i prawo !!!!
Może to sie do czegoś przyda !!!!!
Wwww
Wwww 11.01.2017, 05:49
Ty fotograf do roboty sie weź !!! A nie w kapeluszu chodzisz i foty strugasz !!!! I afere z byle piedoły kręcisz !!!
Ukryta kamerka
Ukryta kamerka 10.01.2017, 23:23
Rzeczywiście. Przejście zablokowane w trzy ***, że szanowny czytelnik się nie zmieści.
miś
miś 10.01.2017, 23:16
A jakby tamtędy przechodziła sobie akurat wtedy staruszka ? A to przecież matka wasza być mogła ! Albo gdyby tamtędy przechodziła sobie wtedy procesja /!
kierowca
kierowca 10.01.2017, 23:03
Do "szanownego czytelnika": Fiucie, jak nie masz co robić, weż śniegówkę i odśnieżaj do rana.
Xxx
Xxx 10.01.2017, 22:47
A gdzie mieli zaparkować jak miejsc parkingowych brak, zróbcie zdjęcie ale tym obserwatorom bez konkretnego zajęcia, łażą tylko i szukają atrakcji.
chytrus
chytrus 10.01.2017, 22:49
Założe się, ze 50 metrów na przedłuzeniu tej ulicy jest parking i na pewno pusty. Ale tam trzeba zapłacić 2 złote!!!!
Pis
Pis 11.01.2017, 06:13
Nie dwa złote fiucie tylko już 3
Gryf
Gryf 10.01.2017, 22:44
Na Bałtyckiej wszędzie stoją auta na zakazie i nikt z tym nic nie robi. Straż miejska ma to gdzieś wola stać za mostem i łapać tych co mineli barierki jak droga była zamknięta bo po co chodzić i szukać właścicieli aut źle zaparkowanych skoro tu taki łatwy kąsek.
boli serce
boli serce 10.01.2017, 22:48
Bo Gryfino to powoli robi się miasto bezprawia. Coraz wiecej ludzi przepisy zaczyna mieć w d... Niestety ryba zaczyna psuć się od głowy. Pojedź na Jana Pawła II - tu to jak na Dzikim Zachodzie. Totalne bezprawie tolerowane przez Policję i Straż Miejską.
józek
józek 10.01.2017, 22:37
Ten merc to już nie pierwszy raz. Kto bogatemu zabroni?.
bonus
bonus 10.01.2017, 22:42
Widocznie dla policji i dla straży jest "nietykalny".

Pozostałe