Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody

Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody
Zgodnie z komunikatem PGE, opblikowanym przez nas kilka dni temu, w Gryfinie pozbawionych ciepłej wody i ogrzewania jest kilkanaście tysięcy osób. Już wczoraj obnizone były parametry sieci ciepłowniczej. Ciepła pozbawieni będą wszyscy odbiorcy od ul. Łużyckiej numer 64 w kierunku miasta do późnych godzin wieczornych.
Wszystko to przez naprawę ciepłociągu. Rozszczelniła się Instalacja ciepłownicza. PGE zdecydowało się na remont w tym momencie, gdyż awaria groziła nawet rozerwaniem sieci.
Komunikat PGE o przerwie w dostawie ciepła pisaliśmy tu: http://www.igryfino.pl/wiadomosci/17737,przerwa-w-dostawie-ciepla-dla-czesci-odbiorcow-w-g
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K.K.
K.K. 14.01.2017, 15:03
Norma wpadek wyczerpana na najbliższe 2 lata. Teraz lepiej niech sie pilnują, bo ludzie już nie będa tacy cierpliwi.
Cebula
Cebula 12.01.2017, 20:38
Piszcie co wam palce pozwolą :)))) ale za każdą awarią rurociągu ciepła woda nie popłynie dopóki PAN SPAWACZ nie skończy swojej pracy więc mordy w kubeł i troszeczkę szacunku dla Mojego wysiłku {)))))) pozdrawiam wszystkich niezadowolonych :))
radny
radny 12.01.2017, 12:37
Do kaktus, tak mówił w kronice dyr Kawka ,ale co miał mówić skoro umowa z władzami miasta podpisana jest na remont. Tak jedni jak drudzy nie myśleli o ludziach ,wszystko zostanie w rodzinie ,ha ha i tyle w temacie.
Pokemon
Pokemon 12.01.2017, 17:20
Sprawdź jaka była do końca 2014 co z niej wynikało i konsekwencje finansowe skrzętnie ukrywane przed pospólstwem.Nie biadolić.Uszy po sobie i płacić
Klara
Klara 12.01.2017, 10:28
A za żółtą wodę i zapchane krany też mam ja płacić?
Kaśka
Kaśka 12.01.2017, 00:16
Jest ciepła woda? Już biegnę do kranu. Powiało optymizmem....
Jaga
Jaga 12.01.2017, 00:11
Jest ciepła woda od pół godziny. Może jeszcze nie wrzątek ale umyć się mozna. Mieszkam na Popiełuszki.
Omc
Omc 11.01.2017, 23:46
Kto by się spodziewał mrozu w styczniu ? Maj lipiec już prędzej. Jest 23.44 i co ? Późne godziny wieczorne ? Czy wczesne ranne ? Którego dnia ? ????
Kaktus
Kaktus 11.01.2017, 21:52
Remont jest planowy jak czytacie i jak mówił jakiś dyrektor z Dolnej. Tyle, że zimą nie spodziewali się mrozu.
z centrum
z centrum 11.01.2017, 20:59
Zanim do mnie dojdzie ciepło, to ja juz do pracy pójdę.
gryfon
gryfon 11.01.2017, 20:45
ponoc juz uruchamiaja informacja z 993
gryfon
gryfon 11.01.2017, 20:45
ponoc juz uruchamiaja informacja z 993
Ewa
Ewa 11.01.2017, 20:36
Temperatura na termometrze rośnie...Mam gorączkę...
Roman
Roman 11.01.2017, 19:41
Takiego skumulowania wstrętnych przypadków dawno w Gryfinie nie było.
czytelnik
czytelnik 11.01.2017, 19:57
Jaka władza takie przypadki
Pokemon
Pokemon 11.01.2017, 18:54
Dziękujcie władzy. Zapytajcie burmistrza i wójta dlaczego nie naliczyli kar PGE za przebudowę Łużyckiej z przełożeniem ciepłociągu. Co się stało z umową na przełomie 2014/2015.
CBA
CBA 11.01.2017, 19:00
Henio nie naliczył kar bo pewnie wziął w łapę
prokurator
prokurator 11.01.2017, 19:32
Wkrótce po ciebie debilu zgłoszą się służby za pomówienia
Pokemon
Pokemon 11.01.2017, 19:19
Piłata już nie było.
pytanie
pytanie 11.01.2017, 19:42
To kto wiziął?
zrujnowany budżet
zrujnowany budżet 12.01.2017, 05:22
Henio wziął - przecież przez tę właśnie aferę przepieprzył w ostatnich wyborach z kretesem. Komisja rewizyjna wyliczyła ze powinien zgodnie z zawartą umową naliczyć PGE nawet do 25 mln złotych kary a on nic nie naliczył tylko wydał jeszcze z naszych ponad 3 miliony na znajomych prawników od urojonych podatków
do debila powyżej
do debila powyżej 12.01.2017, 20:13
Ale z ciebie tępota. Komisja rewizyjna do trzech nie potrafi zliczyć, a co dopiero mówić o czytaniu ze zrozumieniem umów. Skoro H.Piłat nie naliczył, to niech naliczy je Sawaryn i wyegzekwuje od elektrowni. Nie będzie mu trudno, bo przecież jest w radzie nadzorczej elektrowni.
Łużycka
Łużycka 12.01.2017, 10:29
Jeśli powinien to dlaczego ekipa Sawaryna nie naliczyła skoro już doszła do władzy? Bajki człowieku piszesz.
Ziutek
Ziutek 11.01.2017, 17:49
henias,wiem ze to czytasz,jutro widzę 3 zł co pozyczyłeś przed świętami.
Ciepłowniczy
Ciepłowniczy 11.01.2017, 17:43
Niech wkoncu kładą ten nowy rurociąg do h..a pana..
siostra wielokrotnie przełożona
siostra wielokrotnie przełożona 11.01.2017, 17:33
Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody.Jestem sama w domu,boję się ,co robic,co robic?

ciapulek
ciapulek 11.01.2017, 18:45
włoż palec w p....ę i poczytaj Trędowatą
Sylwia
Sylwia 11.01.2017, 17:28
Zimno wszędzie co to będzie co to będzie. Dobrze ze w szkole informację przekazywane rodzicom i dziecko cieplej ubrałam.
Xxx
Xxx 11.01.2017, 22:00
Szkoły miały dzisiaj skrócone lekcje ale ZS pracował normalnie i dzieciaki marzły.
Maciej Ciasny
Maciej Ciasny 11.01.2017, 17:23
Jest super, jest super więc o co ci chodzi???
legenda o Bramie Bańskiej
legenda o Bramie Bańskiej 11.01.2017, 17:04
Podpis pod zdjęcie: Ale potwór! Takiego smoka jeszcze nie było!

Pozostałe