Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody

Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody
Zgodnie z komunikatem PGE, opblikowanym przez nas kilka dni temu, w Gryfinie pozbawionych ciepłej wody i ogrzewania jest kilkanaście tysięcy osób. Już wczoraj obnizone były parametry sieci ciepłowniczej. Ciepła pozbawieni będą wszyscy odbiorcy od ul. Łużyckiej numer 64 w kierunku miasta do późnych godzin wieczornych.
Wszystko to przez naprawę ciepłociągu. Rozszczelniła się Instalacja ciepłownicza. PGE zdecydowało się na remont w tym momencie, gdyż awaria groziła nawet rozerwaniem sieci.
Komunikat PGE o przerwie w dostawie ciepła pisaliśmy tu: http://www.igryfino.pl/wiadomosci/17737,przerwa-w-dostawie-ciepla-dla-czesci-odbiorcow-w-g
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K.K.
K.K. 14.01.2017, 15:03
Norma wpadek wyczerpana na najbliższe 2 lata. Teraz lepiej niech sie pilnują, bo ludzie już nie będa tacy cierpliwi.
Cebula
Cebula 12.01.2017, 20:38
Piszcie co wam palce pozwolą :)))) ale za każdą awarią rurociągu ciepła woda nie popłynie dopóki PAN SPAWACZ nie skończy swojej pracy więc mordy w kubeł i troszeczkę szacunku dla Mojego wysiłku {)))))) pozdrawiam wszystkich niezadowolonych :))
radny
radny 12.01.2017, 12:37
Do kaktus, tak mówił w kronice dyr Kawka ,ale co miał mówić skoro umowa z władzami miasta podpisana jest na remont. Tak jedni jak drudzy nie myśleli o ludziach ,wszystko zostanie w rodzinie ,ha ha i tyle w temacie.
Pokemon
Pokemon 12.01.2017, 17:20
Sprawdź jaka była do końca 2014 co z niej wynikało i konsekwencje finansowe skrzętnie ukrywane przed pospólstwem.Nie biadolić.Uszy po sobie i płacić
Klara
Klara 12.01.2017, 10:28
A za żółtą wodę i zapchane krany też mam ja płacić?
Kaśka
Kaśka 12.01.2017, 00:16
Jest ciepła woda? Już biegnę do kranu. Powiało optymizmem....
Jaga
Jaga 12.01.2017, 00:11
Jest ciepła woda od pół godziny. Może jeszcze nie wrzątek ale umyć się mozna. Mieszkam na Popiełuszki.
Omc
Omc 11.01.2017, 23:46
Kto by się spodziewał mrozu w styczniu ? Maj lipiec już prędzej. Jest 23.44 i co ? Późne godziny wieczorne ? Czy wczesne ranne ? Którego dnia ? ????
Kaktus
Kaktus 11.01.2017, 21:52
Remont jest planowy jak czytacie i jak mówił jakiś dyrektor z Dolnej. Tyle, że zimą nie spodziewali się mrozu.
z centrum
z centrum 11.01.2017, 20:59
Zanim do mnie dojdzie ciepło, to ja juz do pracy pójdę.
gryfon
gryfon 11.01.2017, 20:45
ponoc juz uruchamiaja informacja z 993
gryfon
gryfon 11.01.2017, 20:45
ponoc juz uruchamiaja informacja z 993
Ewa
Ewa 11.01.2017, 20:36
Temperatura na termometrze rośnie...Mam gorączkę...
Roman
Roman 11.01.2017, 19:41
Takiego skumulowania wstrętnych przypadków dawno w Gryfinie nie było.
czytelnik
czytelnik 11.01.2017, 19:57
Jaka władza takie przypadki
Pokemon
Pokemon 11.01.2017, 18:54
Dziękujcie władzy. Zapytajcie burmistrza i wójta dlaczego nie naliczyli kar PGE za przebudowę Łużyckiej z przełożeniem ciepłociągu. Co się stało z umową na przełomie 2014/2015.
CBA
CBA 11.01.2017, 19:00
Henio nie naliczył kar bo pewnie wziął w łapę
prokurator
prokurator 11.01.2017, 19:32
Wkrótce po ciebie debilu zgłoszą się służby za pomówienia
Pokemon
Pokemon 11.01.2017, 19:19
Piłata już nie było.
pytanie
pytanie 11.01.2017, 19:42
To kto wiziął?
zrujnowany budżet
zrujnowany budżet 12.01.2017, 05:22
Henio wziął - przecież przez tę właśnie aferę przepieprzył w ostatnich wyborach z kretesem. Komisja rewizyjna wyliczyła ze powinien zgodnie z zawartą umową naliczyć PGE nawet do 25 mln złotych kary a on nic nie naliczył tylko wydał jeszcze z naszych ponad 3 miliony na znajomych prawników od urojonych podatków
do debila powyżej
do debila powyżej 12.01.2017, 20:13
Ale z ciebie tępota. Komisja rewizyjna do trzech nie potrafi zliczyć, a co dopiero mówić o czytaniu ze zrozumieniem umów. Skoro H.Piłat nie naliczył, to niech naliczy je Sawaryn i wyegzekwuje od elektrowni. Nie będzie mu trudno, bo przecież jest w radzie nadzorczej elektrowni.
Łużycka
Łużycka 12.01.2017, 10:29
Jeśli powinien to dlaczego ekipa Sawaryna nie naliczyła skoro już doszła do władzy? Bajki człowieku piszesz.
Ziutek
Ziutek 11.01.2017, 17:49
henias,wiem ze to czytasz,jutro widzę 3 zł co pozyczyłeś przed świętami.
Ciepłowniczy
Ciepłowniczy 11.01.2017, 17:43
Niech wkoncu kładą ten nowy rurociąg do h..a pana..
siostra wielokrotnie przełożona
siostra wielokrotnie przełożona 11.01.2017, 17:33
Gryfino bez ogrzewania i ciepłej wody.Jestem sama w domu,boję się ,co robic,co robic?

ciapulek
ciapulek 11.01.2017, 18:45
włoż palec w p....ę i poczytaj Trędowatą
Sylwia
Sylwia 11.01.2017, 17:28
Zimno wszędzie co to będzie co to będzie. Dobrze ze w szkole informację przekazywane rodzicom i dziecko cieplej ubrałam.
Xxx
Xxx 11.01.2017, 22:00
Szkoły miały dzisiaj skrócone lekcje ale ZS pracował normalnie i dzieciaki marzły.
Maciej Ciasny
Maciej Ciasny 11.01.2017, 17:23
Jest super, jest super więc o co ci chodzi???
legenda o Bramie Bańskiej
legenda o Bramie Bańskiej 11.01.2017, 17:04
Podpis pod zdjęcie: Ale potwór! Takiego smoka jeszcze nie było!
RS
RS 11.01.2017, 16:36
Czy ktoś wie? Kiedy będzie ogrzewanie.
Jolancia
Jolancia 11.01.2017, 16:41
Podobno na wiosnę.
Majowy
Majowy 11.01.2017, 17:41
W maju napewno
Xyz
Xyz 11.01.2017, 16:05
Niestety lata zaniedbań PO i mamy efekty..zamiast kasę na remont , to w swoje kieszenie pchali ...jakie to tyPOwe u lewakow..
Jerry
Jerry 11.01.2017, 21:05
No pewnie teraz jest "Dobra zmiana" będzie leppiej....
lol2
lol2 11.01.2017, 20:29
A pis tez kiedys rządził i co mamy ateraz tez i nic tylko oc w gore
łowca idiotów
łowca idiotów 11.01.2017, 16:16
Człowieku bredzisz. Każda władza olewała i olewa inwestycje w ciepłociąg.
Wasz Pan
Wasz Pan 11.01.2017, 15:38
Pszypominam rze trfa wizyta pasterska i niech was Renka Boska ma w swej opiece jak w kopercie dla mnie bendzie mniej jak 200zł.
Ghgg
Ghgg 11.01.2017, 15:28
To wina brzozy ze Smoleńska!!!!!
Brawo ja
Brawo ja 11.01.2017, 14:58
A ja siem pytam co na to Petru,pytam siem co na to Rysiu Petru?
pa
pa 11.01.2017, 14:46
Dziekowac "dobrej zmianie" ,
ot fachofcy...na stolcach politycznie posadowieni
Henias
Henias 11.01.2017, 14:42
Wydzierżawię zmarzlukom uzywane ciepłe kalesony.czekam na oferty.
Wasz Pan
Wasz Pan 11.01.2017, 14:39
stwierdzam ze wiekszosc prac biurowych polega na udawaniu ze sie pracuje a w rzeczewistosci na niekonczacej sie drzemce 18 stopni jest za zimno na drzemanie w bezruchu I pracownicy beda chorowac na zwolnienich rozsadna tem. jest21oC
czarny
czarny 11.01.2017, 14:20
Nawet dobrze , że ta ,,rura ,, pękła, bo nie mieli byście gdzie ,,wylewać ,, swoich zakompleksionych frustracji życiowych ...Jest awaria i tyle w temacie ! Naprawią i będzie dobrze ! Spoko !
matoł
matoł 11.01.2017, 14:19
W rmfie jesteśmy w każdym serwisie. Znowu sukces naszej władzy...
stefan rura
stefan rura 11.01.2017, 13:42
zobaczcie ,jak ciężko pracują,na górze sześciu spogląda w dół na tego jedynego,który pracuje i gościa podziwiają bo oni od dozoru z łapkami w spodniach,no z takimi fachurami to wiadomo dlaczego nie ma wody?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marian Pazdzioch
Marian Pazdzioch 11.01.2017, 14:18
Wyluzuj się rura,daj se siana przecież tak pracuje firma"Rogala"
Jeden robi a szesciu się opierd...a.
stefan rura
stefan rura 11.01.2017, 13:42
zobaczcie ,jak ciężko pracują,na górze sześciu spogląda w dół na tego jedynego,który pracuje i gościa podziwiają bo oni od dozoru z łapkami w spodniach,no z takimi fachurami to wiadomo dlaczego nie ma wody?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zenek
Zenek 11.01.2017, 13:00
A co to mnie obchodzi,pytam się co?
Wpisujcie miasta wsie osady i przysiółki które smieja się z gryfińskich mieszczuchów którzy cofnęli się do średniowiecza,wpisujcie.
Żórawki
PiSior
PiSior 11.01.2017, 13:44
Pissdziawki
gryfon
gryfon 11.01.2017, 12:54
jak sie zapomina o tym ze kazdy rurociag cieplowniczy powinien miec kompensacje od wydluzen liniowych przy wzroscie temperatury to tak sie to czasem konczy..a swoja droga nalezy badac radiograficznie wykonane spawy....jakos za PECnic nie rozrywalo rurociagow i nawet z przeciekami siec pracowala do lata tylko po to zeby nikt nie marzl!
gryfon
gryfon 11.01.2017, 12:54
jak sie zapomina o tym ze kazdy rurociag cieplowniczy powinien miec kompensacje od wydluzen liniowych przy wzroscie temperatury to tak sie to czasem konczy..a swoja droga nalezy badac radiograficznie wykonane spawy....jakos za PECnic nie rozrywalo rurociagow i nawet z przeciekami siec pracowala do lata tylko po to zeby nikt nie marzl!
synjerzego
synjerzego 11.01.2017, 12:42
Nie tak dawno ten odcinek był wymieniany.Nie wierzę aby była to wina materiału.Sądzę że to trochę kiepskich fachowców od spawania mamy.Ale na zapas podzielę się opinią że nowy ciepłociąg znowu kładą do ziemi i będzie " powtórka z rozrywki",Jest teren wzdłuż torów,wzdłuż stadionu gdzie można było kłaść sieć na powierzchni i nikomu by to nie przeszkadzało.
gosc
gosc 11.01.2017, 12:24
skoro fachowców majagdzies wyjezdzaja-a tu plaga ukraińska robia za 5 zł jak niewolnicy
stefan rura
stefan rura 11.01.2017, 12:22
Takie są właśnie standardy w dojnej + brak prawdziwych fachowców,dobrzy są za granicą a tam bida.
gosc
gosc 11.01.2017, 12:17
ŁUŻYCKA-to po prostu nawet nie jest straszne to jest kpina z mieszkańcówile można naprawiać ciągle i ciągle to samo w tym samym miejscu?????????????? naprawiaja lepią modernizują nawierzchnie nowa kłada i po co by było jak dawniej PYTAM więc gdzie sa pieniądze przeciez gdy modernizacja to jest jakas gwarancja na pracę a skoro znów ;ludzie marzna czyli ktoś wziął w łape lub kase w kieszeń a wykonał z odpadów niech ktoś w koncu sie wezmie za to...............
Mak
Mak 11.01.2017, 20:50
Kładą nową nawierzchnie, jeden do jednego. Z takimi samymi dziurami, fałdami i koleinami.
hp
hp 11.01.2017, 12:10
Za Piłata nigdy nie było takiej sytuacji. Dzieci w przedszkolach i szkołach marzną. Gdzie działania burmistrzów? To ten pomysł na Gryfino?
Polak
Polak 12.01.2017, 08:52
nie było ? w ostatni rok kadencji pilata zjechala się tv z całego kraju bo przed samymi swietami rura strzelila. to przez niego inwestycja była przekladana na kolejne lata. zaczal się sadzic z PGE podnosząc im podatek tylko nie wzial pod uwagę ze w gminie była druga mala elektrownia której nie podniosl podatku. to wykorzystalo PGE i bez problemu wygralo spor. facet zadluzyl miasto gmine a wy go tu bronicie ? każdy debil na kredyt może zrobić to czy tamto. i takie awarie sa od lat ale widze krotkowzrocznosc u kolegi jest bardzo duza...
łowca idiotów
łowca idiotów 12.01.2017, 20:10
Ty Polak, co bredzisz? Druga elektrownia? Nie pij tyle, bo pojawi się trzecia i czwarta.
PiSlandczyk
PiSlandczyk 11.01.2017, 13:22
a szkoła muzyczna była ?
zgr-edo
zgr-edo 11.01.2017, 11:53
PGE powinna przygotować się wcześniej do sezonu grzewczego i sprawdzić calą instalacje ciepłowniczą. Są monopolistą na rynku i myślą, że są bezkarni. Awaria zawsze się może zdarzyć, ale nie co kilka miesięcy. Zorganizujcie się , zrobić pozew zbiorowy i do Sądu dziadów podać. Kto Wam zwróci zdrowie, koszty za leki i dodatkowe nakłady do rachunków na gaz i prąd. Środek zimy, a PGE nagle uświadamia sobie , że sieć może być zerwana.
W normalnym kraju ktoś by za taki stan rzeczy beknął, ale nie w tym skorumpowanym światku TWA./ towarzystwa wzajemnej adoracji/
Pis
Pis 11.01.2017, 11:26
Ale jaja ha ha normalka po ciul ciepła woda
Eliza
Eliza 11.01.2017, 11:17
Dobrze pomyśleli - nie ma ogrzewania, nie ma ciepłej wody to ludzie włączą dogrzewacze elektryczne i czajniki do parzenia kawy i herbaty i pobór elektryki rośnie. Zobaczcie na kominy jak dymią! A rachunki rosną!
Wasz Pan
Wasz Pan 11.01.2017, 10:55
W związku z wyłączeniem ogrzewania w mieście przypominam gryfińskim damom i paniusiom o wymianie słomy w butach bo stara i przepocona nie daje juz takiego ciepełka.
Jurek
Jurek 11.01.2017, 12:22
Pospolity prostak i cham!!!
miś
miś 11.01.2017, 10:53
Drodzy gryfinioniusie i gryfinoniuśki siuski-Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym gryfinioniusiom i gryfinoniuśkom siuśkom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program.
Gra i trąbi zespół Combi-tra la la la la
Gryfinianka
Gryfinianka 11.01.2017, 10:35
To przechodzi ludzkie pojęcie. Mieszkam w centrum a przez caly listopad min raz w tygodniu byla przerwa w dostawie ciepla (woda, ogrzewanie) bo miasto walczyło z awarią. Co wiecej jeden raz zdarzyło sie tak, ze mieszkancy pobliskich bloków nawet nie otrzymali informacji o odłączeniu cieplej wody z powodu naprawy awarii. Czekam tylko jeszcze na wyłącznie pradu - chociaz i to by nie wywołało u mnie zdziwienia...
Fakty
Fakty 11.01.2017, 10:23
Znowu w tym samym miejscua jak maja planowane remonty rok wczesniej to niech patrza na pogode akurat dzisiaj było najzimniej, szkoły i przedszkola powinny być zamknięte...
Jurek
Jurek 11.01.2017, 10:06
Już kilka dni temu wiedzieli że będzie awaria, ciekawe,bardzo ciekawe
memory
memory 11.01.2017, 10:11
Jaka awaria, ajaka awaria, to rutynowe działania jak w każdą zimę.
złośliwa
złośliwa 11.01.2017, 09:53
A kiedy wyłączą jeszcze prąd?
Oz
Oz 11.01.2017, 12:20
No i się sprawdziło z tym wyłączeniem prądu. Jakaś wróżka?
dowcip dnia
dowcip dnia 11.01.2017, 09:49
Czyżby Dedal przystąpił do robót? ;)))))))))
Anonim
Anonim 11.01.2017, 09:41
Co roku to samo,zawsze mają z tym problem!!! Żenada
Nina
Nina 11.01.2017, 09:36
Że też akurat zimą to widać...
M.
M. 11.01.2017, 11:15
Własnie zima kiedy jest odpowiednie ciśnienie to widać. A co mamy ci puścić ciepło w lipcu?

Pozostałe