Bus w rowie. Uważaj na trudne warunki na drodze

Bus w rowie. Uważaj na trudne warunki na drodze
Po obfitych popołudniowych opadach śniegu drogi zrobiły się śliskie. Nie wszytkie zostały odśnieżone. To powoduje utrudnienia na drogach. Biały bus nie dostosował prędkości i wylądował w rowie za Krzypnica w stronę Dębogóry na granicy gmin Gryfino i Widuchowa.

W nocy warunki jazdy mają się jeszcze pogorszyć. Zapowiadana jest gołoledź.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Seba
Seba 12.01.2017, 16:39
A mnie wypizgało jak cholera! I jeszcze musiałam dosyć dużej dawki gimnastyki użyć, żeby utrzymać się w pionie i nie połamać nóg i rąk na tym lodowisku.
świadek
świadek 12.01.2017, 07:17
Bus wyprzedzał na takiej drodze, której nie było i wtedy wpadł do rowu, więc nie brońcie tego pacana, bo dobrze, że innym nie zrobił krzywdy. Rozmawiałem z kolegą, który mijał go pod Widuchową. jechał z taką prędkością, że kolega pomyślał sobie, chłopie chyba do nieba jedziesz. Wracał za 40 minut no i go zobaczył w rowie. Jeżdżący zabójcy.
masa krytyczna
masa krytyczna 12.01.2017, 10:37
Skoro samego wypadku nie widział to skąd wiadomo, że wyprzedazał?
pogodynka
pogodynka 12.01.2017, 00:15
Bójcie się. Nadciąga cyklon Dieter!
Sławek
Sławek 11.01.2017, 23:50
Kurcze deszcz zaczyna padać.
Lol
Lol 11.01.2017, 22:36
To nie prawda ze drogowcy zaskoczeni. Tysiąc samochodu przejechalo tylko on wypadł z drogi. Chyba cos z nim nie tak.... Dzisiaj 3 razy juz jechalismy na droge odśnieżać i solic a jak ktos nie potrafi jezdzic to niech nie wsiada do samochodu...
Zima
Zima 11.01.2017, 21:18
Nie drogowcy som winni bo niema takiej tragedii bo sypiom dobrze tylko że trzeba bardziej uważać.Jest zima ,jest śnieg musi byc ślisko
Mak
Mak 11.01.2017, 21:25
Gdybyś w sobotę wieczorem jechał z gryfina do Chojny lub odwrotnie. To byś inaczej pisał.
1
1 11.01.2017, 21:52
To prawda koło północy było tragicznie
Mak
Mak 11.01.2017, 20:39
Nie bus, nie dostosował prędkości. Tylko drogowcy jak zwykle zaskoczeni!!
Droga między gryfinem a chojna to tragedia. Czemu z Chojny do Myśliborza można normalnie pojechać po czarnej drodze. A tu jak zwykle w chu.. Walą. Dlaczego jeśli ty nie odśnieżysz chodnika przy swojej posesji i ktoś się poślizgnie złamie łapę, to jest to twoja wina i masz mu płacić odszkodowanie. A nie przechodnia który nie dostosował chodu do warunków. Jeśli by się karało firmy krzak które utrzymują tu drogi, to było by inaczej. Startowały by do przetargu firmy które znają się na swojej robocie. A nie tylko na braniu kasy i walenie w chu.-
Kierowca
Kierowca 11.01.2017, 20:12
Bus jechał z prędkością odpowiadającą warunkom na drodze , złapał pobocze i go obrucilo o 180 stopni
kiero