Tu powstanie sklep Dino

Tu powstanie sklep Dino
Sklep sieci Dino przed świętami Bożego Narodzenia otworzono w Baniach. Nieco wcześniej uruchomiono podobny w Gardnie (gm. Gryfino). Teraz powstaje kolejna, piąta placówka tej sieci w naszym powiecie.

Pierwszy sklep powstał w Moryniu, a następny w Mieszkowicach.

Teraz będzie budowany w Cedyni przy ul. Mieszka I, niedaleko wjazdu na osiedle zwane Sójczym Wzgórzem. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2017, 09:11
Bardzo się cieszę, że w końcu nowe władze Cedyni potrafiły ściągnąć właśnie do Cedyni dużego inwestora, przecież gmina to nie tylko Osinów Dolny. Nieprawdą jest że sklep Dino jest drogi, proszę porównać ceny w sklepach Moryń i Mieszkowice. Uważam, że to jest bardzo dobra konkurencja dla Biedronki, a i cedyńscy sklepikarze będą zmuszeni podnieść swoje standarty, aby zaoferować coś ciekawego i innego dla swoich klientów. Sklep na sójczym nie miał konkurencji przez ponad 20 lat i co się tam zmieniło ? Zobaczmy w Chojnie czy Gryfinie gdzie dużych dyskontów nie brakuje, a obok świetnie radzą sobie małe sklepy.
klątwa
klątwa 13.01.2017, 10:11
To nie władze ściągnęły, tylko inwestor znalazł miejsce. I teraz wszyscy miejscowi przedsiębiorcy mający sklepy popadają i taki może być efekt tego "cudu nad Odrą".
iyfk
iyfk 13.01.2017, 06:57
Słyszałem od ludzi kiedyś, że właśnie ten Dino jest drogi
kalambur
kalambur 12.01.2017, 00:27
Ja tylko pamiętam jak w tym foilmie "Między nami jaskiniowcami" był dozaur rasy psozaur, zwierzak Flintstonów pełniący rolę psa o imieniu Dino właśnie.
klik
klik 11.01.2017, 21:15
Wow! Ale to nie moje ceny!

Pozostałe