Najpierw spadały sople, teraz tynk

Najpierw spadały sople, teraz tynk
Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie powoli się zaczyna się sypać. Elewacja budynku jest w fatalnym stanie.

Płaty tynku spadają ze ściany Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

Biało-czerwona taśma okalająca część obiektu miała zabezpieczać przechodniów przed lecącymi z dachu soplami - wyjaśniała nam niedawno sekretarz Ewa Sznajder. 

Okazuje się, że taśma stanowi także zabezpieczenie przed innym niebezpieczeństwem - oblatującym fragmentem elewacji.

Ale czy to rozwiąże problem?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zyga
zyga 13.01.2017, 20:56
To nie jest pomyłka z zerem.
Jola frkadelka
Jola frkadelka 13.01.2017, 20:50
Z czego są te drzwi że takie drogie
zyga
zyga 13.01.2017, 20:44
Drzwi kosztowały ponad 50000 tysięcy złotych.
zero
zero 13.01.2017, 20:47
Pomilłęs sie o jedno zero.
CBA
CBA 13.01.2017, 21:39
Nie pomylił się - łącznie wyłudzenia za czasów henryka p. i macieja s. na drzwi, nieustanne remonty biblioteki i świetlic wiejskich czy pseudo prawników kosztowały nas około 8 milionów złotych.
ulica do lasu
ulica do lasu 13.01.2017, 22:11
Jak taki jestes mamtematyk i tak liczysz to juz teraz wynoszą więcej
pytanie
pytanie 13.01.2017, 19:15
Gwiazdki i bałwanki dalej wiszą w oknach urzędu? Infantylizm w całej okazałości.
śpiewak gminno-powiatowy
śpiewak gminno-powiatowy 12.01.2017, 18:26
Bo grunt to rodzinka grunt to rodzinka Bo kto rodzinkę fajną ma Nie wie co bieda gdy mu potrzeba To mu rodzinka nigdy nie da. Tato na lato łódki ma Zimą na bębnie w cyrku gra A moi bracia dwaj przyrodni Chodzą po sklepach jako głodni.
idealista
idealista 12.01.2017, 14:55
parafrazując: UMiG sięgnął bruku!
rozga
rozga 12.01.2017, 12:17
Hej wielbiciel..samouwielbienie aż bije od Ciebie. Gazetka gminna była super? Kto ja czytał? A tu ciągle "pełno " nawet Ty jesteś choć krytykujesz.. to się jakoś nazywa, prawda?
Wielbiciel talentu
Wielbiciel talentu 12.01.2017, 17:16
Jeżeli ci chodzi o gazetkę była super bezapelacyjnie. Ja ją akurat czytałem czemu ty nie, nie wiem ale polecam bo warto.
A dlaczego ja tu jestem ? Chłopie jak mi nudno to wpadam tutaj żeby się pośmiać bo lepszej rozrywki to w Polsacie nie ma :)))
Jakubek
Jakubek 12.01.2017, 17:37
Ty nie wielbiciel, tylko już wkrótce urzędnik. Posadę dla Jakubka już przygotowali? Propagandzista z ciebie pierwsza klasa.
Wielbiciel talentu
Wielbiciel talentu 12.01.2017, 12:03
Pan redaktor to się marnuje na tym portalu. Panie redaktorze kochanieńki Pana sensacyjne artykuły biją na łeb wszystkie brukowce. Dekolty, sople, tynki itd. itd.nie sposób tych wszystkich sensacji nawet wymienić.Jak tak dalej pójdzie to ma Pan pewny udział w Mazurskiej Nocy Kabaretowej :)) Tak trzymać :)))
Baatar
Baatar 12.01.2017, 12:31
Jak redaktor śmie krytykować władze. Do odstrzału!
analogowy
analogowy 12.01.2017, 12:50
Nawet tak nie pisz. Z uwagi na to co się stało z jednym z redaktorów GG brzmi to makabrycznie.
gazeta Informator
gazeta Informator 12.01.2017, 11:22
Kompromitacja gospodarności władz! Niech od siebie zaczną a nie chwalą się inwestycjami, którymi nie mają nic wspólnego.
Ich und Du
Ich und Du 12.01.2017, 09:35
Nie ma pienidzy na remonty. Nowe etaty, nowi naczelnicy i nikt ie wie po co i na, co beda robic?
olo
olo 12.01.2017, 09:09
heniutek zrobił te drzwi
rozga
rozga 12.01.2017, 08:56
Olo nie osmieszaj się, bo akurat aferek to nam dostarczanie na bieżąco I obficie.. W ubiegłym roku budynek miał być "zabezpieczony "cokolwiek to znaczy
Długo patrzylismy na te remontowe dekoracje I co ? Znowu się sypie?? Czego tym razem zabrakło ?
ciapulek
ciapulek 12.01.2017, 17:10
gospodarza
Lidka
Lidka 12.01.2017, 08:00
Za Piłata drzwi do urzędu były przeszklone. To obecna ekipa wstawiła te pancerne, jakby nie ufała, bała się albo coś ukrywała przed wyborcami!
ja
ja 12.01.2017, 17:14
Lidka, niestety, to nie jest prawda. drzwi wymieniono za duży szmal za Piłata.
ty
ty 12.01.2017, 17:35
Za Piłata drzwi wejściowe były wymieniane na pewno. Ale mnie też się jakoś kojarzy, że te obecne drzwi, to już nowa ekipa wymieniała - ktoś pamięta może, kiedy były wstawiane? Poprzednio faktycznie były takie z szybami! Ale kiedy wstawiono obecne?
zorientowany
zorientowany 12.01.2017, 17:42
Drzwi wstawił za H.Piłata zakład Pana Pisarczyka. Sprawdź matole w urzędzie czy były inne oferty,a potem pogadaj z p.Pisarczykiem czy dał w łapę urzędnikom. W mordę za pomówienia zaliczysz na pewno.
bardzo zorientowany
bardzo zorientowany 12.01.2017, 18:22
Zapomniałeś dodać że Pisarczyk wymieniał te drzwi kilkukrotnie ( takie były dobre) i za każdym razem były one 4-5 razy droższe jak konkurencji. Oczywiście że heniu jak i szłabałkin nie występowali do innych firm z zapytaniami ofertowymi bo i po co skoro sami swoi mogą się podzielić publicznym szmalem :-)
łowca idiotów
łowca idiotów 12.01.2017, 20:05
Niżej już jest napisane, ale powtórzę tępakowi. Zapytaj u źródła w stolarni p.Pisarczyka, a młotkiem ci wytłumaczy, że raz dobrze zrobionego nie trzeba wymieniać idioto!
strug
strug 13.01.2017, 21:46
Dobrze zrobione czy źle zrobione to nie ma znaczenia. Potrzeba było kasy na zagraniczne wczasy więc się wymianę drzwi z heniem załatwiło - zarówno te jak i tamte poprzednie robili chłopaki z tej samej w/w stolarni (Pisarczyk to nawet nie wie którą stroną trzeba młotek w dłoni trzymać)
ty
ty 12.01.2017, 17:46
Ale tobie coś gula skacze! Pytam, kiedy, bo nie pamiętam. Napisane wyżej wyraźnie! Co do dawania w łapy i mordy - czep się przyjemności, człowieku!
Nie umiesz kulturalnie odpowiedzieć?
zorientowany
zorientowany 12.01.2017, 17:45
Matoł był do gościa poniżej. A Sawaryn złoży zawiadomienie sam na siebie -prawidłowo.
Koryto łączy
Koryto łączy 12.01.2017, 00:50
Heniutek pod pretekstem remontów wyprowadził z budżetu przez kolesi setki tysięcy złotych. Same drzwi wejściowe kilkukrotnie wymieniane były za kwoty około 30 tyś złotych. W efekcie mamy zagrożenie życia i zdrowia przechodniów więc zapewne nasz nowy pan Burmistrz złoży stosowne zawiadomienia w tej sprawie aby ludzie nie mówili że rączka rączkę myje
łowca idiotów
łowca idiotów 12.01.2017, 17:52
Powiedz idioto ile razy wymieniane były nowe drzwi. Móż lepiej zapytaj u źródła w stolarki p.Pisarczyka,a młotkiem ci wytłumaczy,że raz dobrze zrobionego nie trzeba wymieniać.
charakteryzator
charakteryzator 11.01.2017, 23:30
do olo urzędasa, no tak, poczekajmy aż kogoś zabije. Wtedy będzie sensacja? Czy musi być według ciebie dużo krwi?
wielbicielka
wielbicielka 11.01.2017, 23:28
Dobrze,że odgrodzili, bo gdyby jakiś sopel spadł na głowę redaktorowi, to kto dostarczałby nam tej intelektualnej karmy
olo
olo 11.01.2017, 23:25
To naprawdę wielkie odkrycie !Pan redaktor biedaczyna tak szuka i szuka afery. A afery jak nie było, tak nie ma
psi detektyw
psi detektyw 11.01.2017, 23:28
A może trup jest w szafie u pani sekretarz?
nadburmistrz
nadburmistrz 11.01.2017, 21:33
Oj, oj tam. Balkon się nie zawalił, czyli jest z czego przemawiać.

Pozostałe