Dla chętnych z gminy Cedynia zaproponowano publiczny transport.
Rozkład jazdy bezpłatnych autobusów:
I.
Siekierki godz.16.00
Stara Rudnica godz.16.10
Stary Kostrzynek godz.16.15
Osinów Dolny godz.16.20
Cedynia godz.16.30
Radostów godz.16.35
Golice godz.16.40
Żelichów godz.16.50
Orzechów godz.17.00
II.
Bielinek godz.16.00
Piasek godz.16.10
Lubiechów Dolny godz.16.20
Lubiechów Górny godz.16.25
Czachów godz.16.30
Łukowice godz.16.40
Orzechów godz.16.50
Napisz komentarz
Komentarze