W parku widać już wiosnę

W parku widać już wiosnę
Mamy typowo marcową aurę – raz świeci słońce, raz pada deszcz. Dzisiaj po południu w gryfińskim parku grupa dzieci korzystając z ładniejszej pogody przyszła na plac zabaw. Nieco dalej podziwiać można różnokolorowy kwietny dywan.

Tęsknimy za ciepłą i słoneczną wiosną. Proponujemy zatem spacer po gryfińskim parku, nacieszenie oczu barwami tych wspaniałych kwiatów i posłuchanie świergotu ptaków. Od razu nasze „akumulatory” zostaną naładowane nową energią.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zimno
zimno 25.03.2017, 00:06
Będzie mróz. Teraz mój termometr pokazuje 0 stopni.
Julita
Julita 24.03.2017, 09:27
Noce są jeszcze strasznie zimne.
krokus
krokus 22.03.2017, 13:39
Krokusy piękne ale park w opłakanym stanie,wszędzie mech zamiast trawy co świadczy o zaniedbaniach i braku jakiejkolwiek opieki ze strony służb naszego miasta.A ZATEM ZA GRABIE I DO ROBOTY!
gość
gość 22.03.2017, 01:25
A te piękne krokusy posadziły Panie z Uniwersytetu 3. Wieku w Gryfinie w ramach akcji upiększania naszego miasta...
mariola
mariola 21.03.2017, 22:45
Dziś pierwszy dzień wiosny i na mieście spokój, a kiedyś to był dzień wagarowicza, ogniska, wagary, przebierańcy a teraz fejs i kino
gosc
gosc 21.03.2017, 22:39
Niedawno dowiedziałem sie, że topienie Marzanny dziś jest...zabronione, bo podobno nie jest to ekologiczne. W ten sposób nowy zabobon, po tych komunistycznych jak czczenie Lenina, dotarł do naszej biednej Polski, gdzie zawsze musi byc jakas poprawnośc polityczna, jak nie komunistyczna, z bezrozumnym kultem klasy robotniczej i marksizmu, to ekologizm. Ja w moim wpisie po prostu opowiedziałem o Marzannie mojego życia, przeniosłem Marzannę w świat dorosłych, bo dla mnie Marzanna to komuna, a wedle tradycji topienie marzanny to topienie złej zimy, a zła zima to w życiu mojego pokolenia była komuna - jak w krainie Narnii mielismy swoją niechciana władczynię.
pikto
pikto 21.03.2017, 20:59
Tylko termometr mówi o wiośnie. I to na razie tylko w dzień.
stokrotka
stokrotka 21.03.2017, 21:36
Krokusy to jedyna atrakcja w tym parku,byłam z dzieckiem i takiego brudu i niechlujstwa w tym parku jeszcze nie było..
spacerowiczka
spacerowiczka 21.03.2017, 20:18
Warto przyjść, bo kwiaty emitują dobrą energię.

Pozostałe