Największe centrum handlowe w Gryfinie ma powstać właśnie tutaj

Największe centrum handlowe w Gryfinie ma powstać właśnie tutaj
„Park handlowy” to nowe centrum zakupowe, jakie powstaje w Gryfinie. Usytuowane będzie przy ul. Łużyckiej obok Lidla, bardziej na południe. Teren już ogrodzono. Powoli zaczynają się prace, najpierw porządkowe.

Trzy pawilony handlowe buduje niemiecka Grupa Saller. Zapowiadane są między innymi tzw. chińskie centrum handlowe i apteka oraz sklep ze sprzętem elektronicznym.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Madzia
Madzia 23.11.2017, 16:41
Gryfino się rozwija. To z pewnością dobrze i miło widzieć jak bliskie otoczenie zyskuje coraz większe poparcie i uznanie.
Ale naprawdę? Kolejne Chińskie centra handlowe? Czemu w choć małym stopniu nie możemy wziąć przykładu ze Szczecina, który jest swoistego rodzaju potęgą wśród innych miejscowości? Zdaję sobie sprawę, że nie ma ,co w dużym stopniu porównywać tych obu miast, lecz jednak mógłby to być jakiś wzór. Prościej mówiąc, czy w ów nowym centrum handlowym nie mogły by zaistnieć sklepy markowe typu: Sinsay, H&M czy empik? Czy nie byłoby lepiej?
Paweł
Paweł 26.05.2017, 21:10
Nie wiem o co chodzi z tymi chińskimi centrami, ale dzisiaj przypadkiem dowiedziałem się, że we właśnie remontowanym lokalu po sklepie spożywczym (obok Zalipia, na przeciwko Orlenu), wkrótce będzie otwarte kolejne.
Podpis
Podpis 16.05.2017, 21:40
Dlaczego NIEMIECKA grupa a mie POLSKA?!?! Dla ktorej druzyny gramy?
Ja
Ja 16.05.2017, 10:26
A ja chcę tesko i cerrfour
kryty
kryty 14.05.2017, 22:45
Czyli taki większy bazar tylko pod dachem?
Ixixs
Ixixs 14.05.2017, 22:29
To centrum to będzie lipa jak to na Łużyckiej.
33
33 14.05.2017, 06:36
Panie 'kierowco', jeżeli ciężarówka to TiR, to dlaczego stacja paliw nie może być CPN-em ?
juka
juka 13.05.2017, 20:51
Dlaczego znowu chińskie centrum, czy w Gryfinie nie mogą zagościć sklepy typu H&M NEW YORKER itp brakuje Rossmana a tu chińskie centrum, żenada
ręcznik
ręcznik 13.05.2017, 19:55
A bezpośrednie przejście z Laguny będzie?
lagunianka
lagunianka 14.05.2017, 11:05
Tak będzie sucha strefa aby w kąpielówkach z ręcznikiem można było zrobić zakupy. Płatności dotykowo!
kwitt
kwitt 13.05.2017, 19:52
Pożyjemy zobaczymy!
kierowca
kierowca 13.05.2017, 13:12
A nie stacja paliw? To jestem zaskoczony.
sentencja
sentencja 13.05.2017, 12:32
To Łużycka zakorkuje się na dobre!
Wydrążona
Wydrążona 13.05.2017, 22:01
Nie zakorkuje się gdyż Pan Burmistrz właśnie przyłącza do miasta okoliczne bagna z obrębu Pniewo a tam są już zaplanowane drogi w standardzie Jana Pawła II
qś
13.05.2017, 12:21
Pewnie zrobią rondo na słupach, jak pod oszołomem.
pamiętliwa
pamiętliwa 13.05.2017, 12:09
Jeszcze niedawno nie zostawiali suchej nitki na Heńku za nadmiar !
gość
gość 13.05.2017, 11:51
ale miejscówka na centrum handlowe, nie ma co. ciekawe kto wpadł na ten genialny pomysł.
w godzinach szczytu kiszka, teraz remont na luzyckiej wiec kiszka jeszcze wieksza a jak będą tabuny ludzi się zjezdzac ze wsi to dopiero będzie kiszka na tej łuzyckiej
monster
monster 13.05.2017, 11:01
Jak się cos w handlu dzieje , przybywa sklepów. To tylko z korzyścią dla klientów.
Ewa
Ewa 13.05.2017, 19:35
Ta? zwłaszcza te puste lokale w centrum. Z korzyścią :))
wisior
wisior 13.05.2017, 10:27
A na Flisaczej tez ma przecież powstać centrum handlowe. Po to gmina przebudowywała drogę.
Serio
Serio 13.05.2017, 10:04
Chińskie centrum??? To ma być oferta? To ja jednak wolę na Szczecin...
bodnar
bodnar 13.05.2017, 10:19
Chiny się zmieniają to i to nie będzie co kiedyś.
Cieć----usz.bodygard.
Cieć----usz.bodygard. 13.05.2017, 09:39
Przy Słowiańskiej postawią nowy wierzowiec dla nowego pokolenia patologii. I niech tak zostanie!
???
??? 30.08.2017, 10:09
Patologia to jest w barakach i kamienicach gryfińskich coś ci się pomyliło chyba. Zalecam edukację bo twój umysł jest ubogi w wiedzę.
józek
józek 13.05.2017, 09:35
Otwierając tą stronę liczyłem że zbudują coś dzięki czemu nie będzie trzeba się tłuc na Szczecin, a tu niespodzianka ... Chiński market... apteka .. ile my już ich mamy?, sklep RTV?. Swego czasu kiedyś była plotka że pojawi się w tym miejscu jeszcze cpn Shell ale temat coś ucichł.
?
? 14.05.2017, 05:59
Cpn ? A co to jest?

Pozostałe