Największe centrum handlowe w Gryfinie ma powstać właśnie tutaj

Największe centrum handlowe w Gryfinie ma powstać właśnie tutaj
„Park handlowy” to nowe centrum zakupowe, jakie powstaje w Gryfinie. Usytuowane będzie przy ul. Łużyckiej obok Lidla, bardziej na południe. Teren już ogrodzono. Powoli zaczynają się prace, najpierw porządkowe.

Trzy pawilony handlowe buduje niemiecka Grupa Saller. Zapowiadane są między innymi tzw. chińskie centrum handlowe i apteka oraz sklep ze sprzętem elektronicznym.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 26.05.2017, 21:10
Nie wiem o co chodzi z tymi chińskimi centrami, ale dzisiaj przypadkiem dowiedziałem się, że we właśnie remontowanym lokalu po sklepie spożywczym (obok Zalipia, na przeciwko Orlenu), wkrótce będzie otwarte kolejne.
Podpis
Podpis 16.05.2017, 21:40
Dlaczego NIEMIECKA grupa a mie POLSKA?!?! Dla ktorej druzyny gramy?
Ja
Ja 16.05.2017, 10:26
A ja chcę tesko i cerrfour
kryty
kryty 14.05.2017, 22:45
Czyli taki większy bazar tylko pod dachem?
Ixixs
Ixixs 14.05.2017, 22:29
To centrum to będzie lipa jak to na Łużyckiej.
33
33 14.05.2017, 06:36
Panie 'kierowco', jeżeli ciężarówka to TiR, to dlaczego stacja paliw nie może być CPN-em ?
juka
juka 13.05.2017, 20:51
Dlaczego znowu chińskie centrum, czy w Gryfinie nie mogą zagościć sklepy typu H&M NEW YORKER itp brakuje Rossmana a tu chińskie centrum, żenada
ręcznik
ręcznik 13.05.2017, 19:55
A bezpośrednie przejście z Laguny będzie?
lagunianka
lagunianka 14.05.2017, 11:05
Tak będzie sucha strefa aby w kąpielówkach z ręcznikiem można było zrobić zakupy. Płatności dotykowo!
kwitt
kwitt 13.05.2017, 19:52
Pożyjemy zobaczymy!
kierowca
kierowca 13.05.2017, 13:12
A nie stacja paliw? To jestem zaskoczony.
sentencja
sentencja 13.05.2017, 12:32
To Łużycka zakorkuje się na dobre!
Wydrążona
Wydrążona 13.05.2017, 22:01
Nie zakorkuje się gdyż Pan Burmistrz właśnie przyłącza do miasta okoliczne bagna z obrębu Pniewo a tam są już zaplanowane drogi w standardzie Jana Pawła II
qś
13.05.2017, 12:21
Pewnie zrobią rondo na słupach, jak pod oszołomem.
pamiętliwa
pamiętliwa 13.05.2017, 12:09
Jeszcze niedawno nie zostawiali suchej nitki na Heńku za nadmiar !
gość
gość 13.05.2017, 11:51
ale miejscówka na centrum handlowe, nie ma co. ciekawe kto wpadł na ten genialny pomysł.
w godzinach szczytu kiszka, teraz remont na luzyckiej wiec kiszka jeszcze wieksza a jak będą tabuny ludzi się zjezdzac ze wsi to dopiero będzie kiszka na tej łuzyckiej
monster
monster 13.05.2017, 11:01
Jak się cos w handlu dzieje , przybywa sklepów. To tylko z korzyścią dla klientów.
Ewa
Ewa 13.05.2017, 19:35
Ta? zwłaszcza te puste lokale w centrum. Z korzyścią :))
wisior
wisior 13.05.2017, 10:27
A na Flisaczej tez ma przecież powstać centrum handlowe. Po to gmina przebudowywała drogę.
Serio
Serio 13.05.2017, 10:04
Chińskie centrum??? To ma być oferta? To ja jednak wolę na Szczecin...
bodnar
bodnar 13.05.2017, 10:19
Chiny się zmieniają to i to nie będzie co kiedyś.
Cieć----usz.bodygard.
Cieć----usz.bodygard. 13.05.2017, 09:39
Przy Słowiańskiej postawią nowy wierzowiec dla nowego pokolenia patologii. I niech tak zostanie!
???
??? 30.08.2017, 10:09
Patologia to jest w barakach i kamienicach gryfińskich coś ci się pomyliło chyba. Zalecam edukację bo twój umysł jest ubogi w wiedzę.
józek
józek 13.05.2017, 09:35
Otwierając tą stronę liczyłem że zbudują coś dzięki czemu nie będzie trzeba się tłuc na Szczecin, a tu niespodzianka ... Chiński market... apteka .. ile my już ich mamy?, sklep RTV?. Swego czasu kiedyś była plotka że pojawi się w tym miejscu jeszcze cpn Shell ale temat coś ucichł.
?
? 14.05.2017, 05:59
Cpn ? A co to jest?
Marek
Marek 13.05.2017, 08:58
Był wspaniałym Księdzem który rozumiał swoje owieczki

33
33 14.05.2017, 09:16
ale już go nie ma.
Nie płacz maleńki szkoda łez,
Życie jest takie jakie jest.

Co dzień cię widzę, choć zmrok zapada
Wciąż siedzisz w oknie i wciąż patrzysz w dal
Masz smutne oczy, twarzyczka blada
I wiem, że czegoś jest cie bardzo żal

Przechodzą ludzie obok twej facjatki
I dni mijają, jak o szczęściu sny
Zostały tylko w twoim oknie kwiatki
I w twoich oczach jasnych łzy

Nie płacz maleńki
Tak zawsze bywa
Najpierw jest miłość, potem wiele łez.
Nie płacz maleńki, nie płacz nie
I do nas los uśmiechnie się
Zamku na lodzie trochę żal
Chcesz zbudujemy domek z kart

Więc otrzyj łzy i nie rozpaczaj ...
Monia
Monia 13.05.2017, 10:21
Marek chyba ci się wątki pomyliły. Ten jest o sklepach a nie o księdzu prałacie Kozłowski.
e
e 13.05.2017, 08:23
tylko nie chinczy;(tesco lub szachownica cerfur
zgr-edo
zgr-edo 13.05.2017, 08:23
To przy Słowiańskiej zamiast Centrum Handlowego powstanie zapewne jakiś biurowiec.
józek
józek 13.05.2017, 09:31
Tam miał stać PoloMarket
??
?? 13.05.2017, 02:00
A za przeproszeniem to jakich my tu lokalnych biznesmenów mamy?
M
M 13.05.2017, 00:19
A gdzie Rossman
D
D 13.05.2017, 00:00
Brak slow znowu lipa w tym Gryfinie na co kolejny chinczyk? Juz jeden jest co za bezmozg to wymysla Gryfino juz zawsze bedzie wioską poraszka
wójt Gryfina
wójt Gryfina 13.05.2017, 00:13
Więcej budynków czy sklepów to większe wpływy podatkowe
Napoleon
Napoleon 12.05.2017, 23:59
A ja wole Carrefour!
Kaktus
Kaktus 12.05.2017, 23:50
Dobrze, ze ktoś nas o tym co dzieje się w mieście informuje. Władze miasta i pozostałe media uważają,, że to tajne i nie wyjdzie ?
nieznajoma
nieznajoma 12.05.2017, 23:18
Po co wy ludzie narzekacie ze smierdzace centrum handlowe albo chinskie gryfino co niektorzy tam pracowali a teraz bezrobotny a najbardziej wysmiewa.kazdy jeden ciuch czy nawet zabawki sa producenta chinskiego tylko kupione sa w innych sklepach a nie u chinczyka.przestancie mowic ze chonczyk smierdzi...gdyby chinczyk nie wymyslil nie pisali bysmy tu bo nie bylo by komorek oni tez ludzie i pracowac i zyc chca
Dyżurny psychiatra
Dyżurny psychiatra 12.05.2017, 23:58
Wg. ciebie to Chińczycy wynaleźli komórki? Masz oczywiście na myśli takie drewniane szopki do przechowywania ryżu :-)
krepa
krepa 12.05.2017, 23:03
A ja współczuję tylko mieszkańcom okolicznych bloków jeśli będą mieli pod nosem dyskotekę alb i parkujące tiry z towarem o 5 nad ranem
pytam
pytam 12.05.2017, 22:59
Czy to nie oby JURAASSIC WORLD TRAGEDIA??
konkretny
konkretny 12.05.2017, 22:56
A ile sobie życzą za 1 m2 dzierżawy, bo to ma wpływ na ceny sprzedawanych towarów.
mocherowy beret
mocherowy beret 12.05.2017, 22:55
Mam nadzieję, że będzie też tam kaplica, gdzie klient będą mogli pomodlić się o niższe ceny.
1998
1998 12.05.2017, 22:48
Kolejne śmierdzące chińskie centrum handlowe?
Irena
Irena 12.05.2017, 22:47
Według mnie i tak będą ludzie jeździli do Szczecina bo to chodzi o sam fakt wyjazdu z miasta choć na kilka godzin odpoczynku od stresów pracy zmianie otoczenia nie patrzenia na te same twarze w parku handlowym.
dd
dd 13.05.2017, 18:38
zaiebisty odpoczynek, robić zakupy w szczecinie - szczyt rekreacji
B.P
B.P 12.05.2017, 22:45
I wreszcie ktoś tchnął nowe życie i energie w te miasto.Kocham Gryfino i ich mieszakańców wszyscy się znamy spotykamy lubimy i szanujemy a jesli bedziemy się dalej tak prężnie rozwijać to w za niedłogo dogonimy Szczcin a może nawet go prześcigniemy.Powodzenia
Bf
Bf 13.05.2017, 09:08
Ahahahaha
Wiesiek
Wiesiek 12.05.2017, 22:49
Na podstawie jednej inwestycji niemieckiego koncernu tak sądzisz? Żartujesz?!
mati
mati 12.05.2017, 22:43
Brakuje mi w ofercie "Parku handlowego" porządnego sklepu z używaną odzieżą.
serwer
serwer 12.05.2017, 22:39
A moja ciocia liczy sobie 72 wiosny na karku zamierza zostać tam najstarszą galerianką.
Kaktus
Kaktus 12.05.2017, 23:57
To twoja rodzina. Jaka rodzina taka profesja.
500plus
500plus 12.05.2017, 22:36
Według mnie powinien też być sklep z artykułami dla dzieci i dla kobiet ciężarnych! Co my, w workach jutowych mamy chodzić? Kobiety w ciąży też muszą się w coś ubrać.
robois
robois 12.05.2017, 22:31
Nie ma porównania. Za biednym miastem jesteśmy dla amrestu czyli kfc, pizza hut, burger king, starbucks i pewnie cos tam jeszcze. McD w Osinowie to francz, rozsądnego licencjobiorcy sieci MCD i widać facet ryzykowal z restauracja i jakoś daje rade. Taka specyfika tego rynku. Można płakać, biadolić że słabo z centrami ale nie ma porównania - jasne! Jesteśmy 10 razy mniejszym miastem pod względem ludności niż Szczecin.
og
og 13.05.2017, 18:40
20 razy od względem ludności a pod względem powierzchni jeszcze jeszcze jeszcze większa różnica
dogs
dogs 12.05.2017, 22:23
Jysk i Smyk jeszcze by się przydał
kurczakożerca
kurczakożerca 12.05.2017, 22:20
A Gryfino za biedne na KFC... Normalnie śmieszne - to tylko ich strata, że jeszcze nie mają tu swojej knajpy.
eureka
eureka 12.05.2017, 22:15
Taaa, przydałaby się jeszcze jedna Żabka, Biedronka, Intermarsz i jakiś spożywczy sklep pana Stasia i pani Krysi i pana Jasia.
Janusz
Janusz 12.05.2017, 22:08
Praca i praca i na zakupy chodzi po Gryfinie żona. Ja byłem za to z nia kilka razy w galeriach w Szczecinie.
Mariusz
Mariusz 12.05.2017, 22:01
Jak apteka to i pewno kwiaciarnia będzie. Będzie?
Ewa
Ewa 12.05.2017, 22:05
Kwiaciarnia jest tuz obok.
CBA
CBA 12.05.2017, 23:01
Ta postawiona w miejscu świeżo wyremontowanego za kilkaset tysięcy komunalnego domu? Ciekawe na jakich zasadach Henio opchnął tę nieruchomość swemu koledze. Widział może ktoś ogłoszenie o przetargu
czosnek
czosnek 13.05.2017, 00:00
Kazik z żoną tam mieszkali w tej komunalce to pewnie coś wiedzą
dłutko
dłutko 12.05.2017, 22:24
Centra handlowe mają swoje kwiaciarnie. Zobacz na Filsaczej.
Bzzzz
Bzzzz 12.05.2017, 22:00
Szkoda że nie ikea ;)
tino
tino 12.05.2017, 22:04
Ikea powstanie w Galerii Unia w Kołbaskowoe. Będzie blisko przez Niemcy, bardzo blisko.
kwestor
kwestor 12.05.2017, 21:57
I bardzo dobrze bo powstanie nowych galerii handlowych wpłynie na atrakcyjność Gryfina dla samych mieszkańców i turystów.
Frank Underwood
Frank Underwood 13.05.2017, 00:31
Jakich turystów?????????????
Ewa
Ewa 12.05.2017, 22:06
w jakim sensie atrakcyjnośc? chińskie centrum handlowe atrakcyjne? To na Flisaczej raczej świeci (smierdzi) pustkami.
Renata
Renata 12.05.2017, 22:09
Nie mów Ewa, dużo ludzi tam robi zakupy.
Krysta
Krysta 12.05.2017, 21:54
To na Flisaczej mogą pójść z torbami.
vvvvvvv
vvvvvvv 12.05.2017, 21:49
jeszcze jeden chińczyk jeszcze jeden sprzet elektroniczny ciekawe kto będzie kupował nedzne produkty z chin,a ile mozna kupowac telewizorów lodówek. a moze tak z prawdziwego zdarzenia centrum rozrywkowe . gryfino to pustynia kuturalna .gdzi fajne kino restauracja gdzie z dziećmi w desz a hala spoortowa .gzie moze w te strone.
trav
trav 13.05.2017, 18:44
mamy basen, mamy dużo przedstawień teatralnych, całkiem klimatyczne kino, a o restauracjach nawet nie iszę bo na prawdę mamy ich multum
Darka
Darka 12.05.2017, 21:35
Proponuje Rossmann :)
Xyz
Xyz 12.05.2017, 23:33
Naprawdę ten sklep byłby strzałem.
Ewa
Ewa 12.05.2017, 22:19
Ja również, Rossmann mógłby być
Sssssaaa
Sssssaaa 12.05.2017, 21:35
Czyli podobnie jak na Flisaczej. Jeszcze niech Pepco zrobią... Przyddaloby sie cos innego- nowego.
Gosc
Gosc 12.05.2017, 21:30
A gdzie Kaufland mial byc Kaufland...
taka prawda
taka prawda 12.05.2017, 21:21
Największe centrum jest tam gdzie najwięcej jest ludzi. A to nigdy nie wiadomo!
okazja
okazja 12.05.2017, 21:27
bo to od promocji zależy ;-)

Pozostałe