Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018
Adecco 07.06.2018 - 22.06.2018

Promocyjne ceny w sklepach firmowych Ozimka!

Promocyjne ceny w sklepach firmowych Ozimka! Nowo otwarty sklep firmowy "Ozimek" w Chojnie
Mięso z łopatki tylko po 9,99 zł za kilogram! Taka promocja trwać będzie aż przez dwa tygodnie - od 15 do 29 maja 2017 r. Na wyjątkowe okazje cenowe zapraszają sklepy mięsne "Ozimek" w Gryfinie i Chojnie.

Mięso wieprzowe i drobiowe, wędliny średnio- i drobnorozdrobnione - wszystko świeże i po atrakcyjnych cenach można dostać w sklepach firmowych "Ozimek".

W naszym powiecie funkcjonują już trzy sklepy mięsne firmy "Ozimek":

- w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego 77 b,

- w Baniach przy ul. Grunwaldzkiej 4,

- w Chojnie przy ul. Jagiellońskiej 15 – to nowo otwarty sklep (naprzeciwko Urzędu Miejskiego).

Zapraszamy na zakupy!

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "OZIMEK" to firma rodzinna w całości oparta na polskim kapitale, która w krótkim czasie z małego rodzinnego biznesu rozwinęła się w szanowane i rozpoznawalne w swojej branży przedsiębiorstwo, stając się marką samą w sobie.

Firma powstała w 1993 roku. Jest dynamicznym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku spożywczym w zakresie produkcji i sprzedaży mięsa, wędlin i drobiu. Szybko zdobywa rynek, oferując wysokiej jakości smaczne wędliny w konkurencyjnych cenach.

Sprzedaż wyrobów prowadzona jest poprzez własne hurtownie i sieć sklepów firmowych. „Ozimek” stawia na jakość we wszystkim, czego się podejmuje. Monitoring jakości odbywa się na każdym etapie działań firmy, począwszy od osobistej kontroli, na kontroli jakości kończąc.

Najważniejszą osobą dla firmy jest KLIENT.

 

 tekst promocyjny

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe