Korzystać można z toalety u sąsiadów lub rodziny – radzi SM Regalica i podaje jeszcze jedno rozwiązanie…

Korzystać można z toalety u sąsiadów lub rodziny – radzi SM Regalica i podaje jeszcze jedno rozwiązanie…
Mieszkańcy bloku przy ul. Asnyka w Gryfinie skarżą się, że Spółdzielnia Mieszkaniowa Regalica zaplanowała wymianę urządzeń wodno-kanalizacyjnych, ale dla ludzi nie zapewniła przenośnych toalet, skoro prace remontowe w mieszkaniach mają potrwać od godz. 7.45 do 17. Jak zatem mieszkańcy, w tym małe dzieci, mają poradzić sobie z załatwianiem spraw fizjologicznych? – pytali czytelnicy. O to, czy jest szansa na zamontowanie na czas remontu przenośnych toalet, zapytaliśmy władze spółdzielni. Poniżej publikujemy odpowiedź.

Do końca 2016 roku dokonano wymiany instalacji zimnej i ciepłej wody, cyrkulacji i kanalizacji sanitarnej w 41 budynkach mieszkalnych. Wymiana pionów odbywa się po uprzednim uzgodnieniu terminu ze wszystkimi użytkownikami mieszkań w danym pionie. Natomiast czas wymiany jednego pionu został ograniczony do minimum, żeby utrudnienia dla mieszkańców były jak najmniejsze.

Użytkownicy mieszkań, w których dokonywana była wymiana instalacji, do dnia dzisiejszego nie wnosili uwag. Jak nas informowali, w czasie zamknięcia pionu przenosili się do rodzin lub korzystali z uprzejmości sąsiadów.

Informujemy, że wykonawca robót zajmuje pomieszczenie piwniczne w klatce nr 43, w którym mieści się toaleta i w przypadku konieczności można z niej skorzystać – odpowiedziała Danuta Wawrzyniak, zastępca prezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych SM Regalica.

O sprawie napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23083,za-potrzeba-mamy-chodzic-w-krzaki-pytaja-mieszkanc

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sm
sm 16.05.2017, 21:37
U mnie też dwa lata temu był taki remont. Dwa tygodnie bez wc i gazu. Spółdzielnia miała wszystko w d ... Ludzie trzeba rozwiązać tę klikę.
umbrela
umbrela 16.05.2017, 20:48
Szanowna pani prezes chciałbym pani zwrócić uwagę że jeżeli chodzi o uprzejmość sąsiadów to przypomina że sąsiedzi od godziny 7 do 15 znajdują się tam gdzie pani, czyli w pracy.Jeśli chodzi o rodzinę to chcę zwrócić pani uwagę że to nie enklawa Turecka w Niemczech gdzie wszyscy całymi rodzinami żyją na kupie.Tu jest niestety Polska i tutaj rodzina nie musi mieszkać na tej samej ulicy a nawet nie mieszka.Tu rodzina mieszka często na drugim końcu miasta lub w całkiem innym mieście.Czy tak trudno logicznie pomyśleć pani prezes?Przecież myślenie nie boli.
xxx
xxx 16.05.2017, 14:41
To nie prawda, że wymiana pionów robiona jest po uzgodnieniu terminu, mnie nikt o zdanie nie pytał. Powiesili kartkę że tego i tego, o tej godzinie , koniec i kropka. Z pracy nikt mnie nie zwolnił , więc musieliśmy prosić rodzinę aby wpuściła robotników.
yyy
yyy 16.05.2017, 14:53
Przyłączam się do tego również.Mnie też o zdanie nikt nie pytał. A panią Danutę Wawrzyniak zapraszam do piwnicy klatki numer 43 w celu obejrzenia wspomnianego kibelka i pytam się pani czy chciała by pani na takim kibelku usiąść?Bo ja nie.
Gucio
Gucio 16.05.2017, 13:58
Nikomu nie potrzebny ten *** temat.Przecież wiadomym jest że Górny Taras to same wsiowe burki, co ? zapomnieli już jak za stodołę *** chodzili?
lepszy sort
lepszy sort 16.05.2017, 18:11
Potwierdzam
Górny Taras
Górny Taras 16.05.2017, 14:06
Jesteś po prostu cham!
Artur Znicz
Artur Znicz 16.05.2017, 20:47
Faktycznie na Górnym Tarasie to sami imigranci z byłych pegeerów
Rezi
Rezi 16.05.2017, 11:16
Żrą i żrą a potem to się *** chce. Może to dobry moment na małe przegłodzenie się i strawienie tych zapasów w jelitach.
Harnaś
Harnaś 16.05.2017, 10:37
Za komuny to chociaż bloki budowali tak więc wiadomo było na co czynsz jest przeznaczony.Teraz płacimy czynsz oraz fundusz remontowy.Fundusz remontowy jak sama nazwa wskazuje idzie na remonty takie jak ten,czynsz natomiast idzie na utrzymanie bandy darmozjadów ze spółdzielni którzy nawet kibla załatwić nie umieją albo im się normalnie nie chce bo mają we d*pie lokatorów.W Europie zachodniej takich tworów jak spółdzielnia po prostu nie ma.Tam czynsz się płaci jedynie gdy dostaje się mieszkanie z gminy.Jeśli posiada się mieszkanie własnościowe w bloku nie płaci się czynszu a jedynie fundusz remontowy.Myślę że kiedyś i u nas takie czasy nastaną kiedy ci wszyscy cwaniacy ze spółdzielni po prostu zostaną wywaleni na zbity pysk i nastanie w końcu normalność.A chciałem przypomnieć tym wszystkim darmozjadom ze spółdzielni że nie tak dawno Rząd robił już przymiarki do likwidacji tych wszystkich złodziejskich tworów jakimi są spółdzielnie mieszkaniowe.Oby im się udało.
Artur Znicz
Artur Znicz 16.05.2017, 12:02
Przecież ciemny naród musi nas utrzymywać bo niby z czego mamy żyć?
Sawasz
Sawasz 16.05.2017, 11:45
Harnaś normalność zawsze możesz mieć pod warunkiem, że zamiast siedzieć i pisać głupoty weźmiesz się do roboty. Zarobisz wybudujesz Dom i Spółdzielni pokarzesz środkowy palec, a teraz nierobie siedź cicho jak gówno w trawie i płać bo skończysz na Orląt Lwowskich.
Hela
Hela 16.05.2017, 12:05
hihi widzę że ci ze spółdzielni też czytają igryfino i stają się nerwowi hihi
Boleś W.
Boleś W. 16.05.2017, 07:57
Dlaczego prezesom spółdzielni mieszkaniowych zawsze myślenie "BUL sprawia" ?
Balbina
Balbina 16.05.2017, 09:49
Tobie Boleś W chyba kłopot sprawia myślenie ze zrozumieniem.
gryfon
gryfon 16.05.2017, 05:44
mam pytanie do wszystkich lokatorow!!! czy widzieli inspektora nadzoru ktory ogladal i kwalifikowal w budynku kanalizacje do wymiany bo ponoc sa takie protokoly!
keys
keys 15.05.2017, 23:11
Najbliższą rodzinę mam w Kołobrzegu.Zamykam mieszkanie i jadę.Co na to spółdzielnia?
robol
robol 16.05.2017, 18:13
a jedz w ch...
majster
majster 16.05.2017, 20:30
no no tylko bez takich ty buroku
SM Reg
SM Reg 15.05.2017, 22:19
Można też zacieśnić stosunki rodzinne. Np. odwiedzić dawno niewidzianą mamę...
Jarek
Jarek 15.05.2017, 21:43
Można zastosować nawet podryw "na ubikację";)
bravo
bravo 15.05.2017, 21:31
No proszę, jak to spółdzielnia dba o stosunki sąsiedzkie!
iks
iks 16.05.2017, 10:52
O stosunki sąsiedzkie dba tylko nie dba o dobre stosunki z lokatorami.

Pozostałe