Tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe ze stacją paliw

Tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe ze stacją paliw Widok od strony ul. Łużyckiej (ujęcie od strony Odry w fotogalerii).
Niemiecki inwestor wybuduje w Gryfinie centrum handlowe koło Lidla. Grupa Saller zza Odry zainwestuje w „Park handlowy”. Będzie to, jak już informowaliśmy, nowe centrum zakupowe przy ul. Łużyckiej. Będzie tam kilka rodzajów sklepów, a oprócz tego stacja paliw.

Park handlowy powstanie na południe i zachód od Lidla. Będzie się składał z trzech pawilonów. Za Lidlem, od strony Biedronki, powstaje już jeden z nich. Będzie miał 1100 m2. Dojeżdżać się będzie tą samą drogą, która zostanie przedłużona.

Mają tam powstać między innymi tzw. chińskie centrum handlowe i apteka oraz sklep ze sprzętem elektronicznym. Generalnym wykonawcą jest olsztyńska firma AKS. Zaplanowano też stację paliw, ale nie wiadomo jeszcze jakiej będzie sieci.

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 6.11.2017, 14:50
Powinny byc jakies sklepy ktorych nie ma w Gryfinie typu Rossmann, Kik,Hebe,New Joker itp
Ssssssssssss
Ssssssssssss 7.06.2017, 14:53
A ja bardzo sie ciesze z apteki poniewaz mieszkajac na osiedlu poludnie daleko jest do apteki
klientka
klientka 22.05.2017, 10:23
Tylko gdzie godnie zarabiać na takie zakupy? To pytanie do władz.
Xddd
Xddd 20.05.2017, 14:41
Myślałam od samego początku ze będzie rossman, ale chińskie centrum handlowe, to już przesada.
VVVVV
VVVVV 19.05.2017, 14:16
CHIŃSKI ZNACZY TANIE I ZŁEJ JAKOŚCI,POLACY MAJĄ KASĘ.
sowa
sowa 19.05.2017, 01:34
Będzie ciekawie!
Kl
Kl 18.05.2017, 22:56
Czemu chińskie centrum???
reklamiarz
reklamiarz 18.05.2017, 23:11
Bo chińskie znaczy tanie, a to przyciąga.
vvvvvvv
vvvvvvv 17.05.2017, 23:03
gtyfino miasteczko 28 000 tysieczne trzy chińskie sklepy 20 apteka trzy markety z lodówkami i jeszcze jeden cpn .ciekawe kto będzie przyjeżdżał na te zakupy i z kąt będą jeżdziły autobusy na wycieczki do tych marketów.skoro sami gryfinianie wolą zakupy w szczecinie w dużych centrach.
ralf
ralf 18.05.2017, 20:38
ja pierdziele. 2 bledy ortograficzne w jednym wyrazie. Wracaj do podstawowki o ile ja ukonczyles as
Podpis
Podpis 17.05.2017, 11:02
Dlaczego nie POLSKI inwestor? Podobno taki dobrobyt u nas. Dlaczego nie male centrum gdzie lokalni produceni i handlarze moga sprzedawac tylko CHINSKIE? Dlaczego strzelamy gole w nie ta bramek co trzeba (po raz kolejny)? Dlaczego nie kibicujemy wlasnej POLSKIEJ druzynie? Kasa, lapowki ot odpowiedz... i karuzela sie kreci.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 17.05.2017, 14:59
Pszeciesz polski infestor nie zrobi angielskih drug i nie otpali działki pot stołem bo siem boi CBA i kaczystofskiego ziobra
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 13:52
Znajdź go i przekonaj aby u nas chciał zainwestować
Zagraniczny chce a lokalny nie i w tym problem
Kupuj wszystko u polskiego inwestora to on będzie u nas inwestował
Ty wolisz taniej
pleas
pleas 17.05.2017, 11:39
Naszym handlarzom wolną rękę zostawił burmistrz na miejskim targowisku!
łowca frajerów
łowca frajerów 17.05.2017, 15:00
znaczy wyruch.... ich bez mydła
Podpis
Podpis 17.05.2017, 12:07
Tak i widac tego efekty: kurczacy sie stragan, mniejsza ilosc ruchu pieszego (konsumenckiego). Lepiej sprytnie przeniesc kosumentow do nowego centrum, to napewno targ miejsci sam PADNIE w ciagu max 2 lat (po wybudowaniu przez NIEMIECKIEGO inverstora CHICNSKIEGO centrum w Gryfinie). Ludzie sie dziwia dlaczego polska gospodarka pada... a chinscy producenic sie ciesza, a niemieccy inwestorzy tycza kase :)
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 13:54
Kupuj na rynku to nie padną
Ty nie kupujesz i niszczysz polski biznes
mors
mors 17.05.2017, 09:41
A na makiecie jak u Forda, wszystkie odcienie samochodów byle białe...
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 08:11
Nareszcie cis się dzieje
Zasługa burmistrza i jego ekipy
Tak trzymać kapitał musi trafić do Gryfina
Jeżeli rodzimy kapitał nie inwestuje przychodzi obcy
Może być chiński
potwierdzam
potwierdzam 17.05.2017, 08:48
Tak , to zasługa poprzedniego burmistrza, że sprzedał teren.
łowca frajerów
łowca frajerów 17.05.2017, 15:02
Zapomniałeś dodać ze my jako gmina straciliśmy na tej sprzedaży co najmniej cztery miliony złotych plus koszty "delegacji" do Kołobrzegu ( hotel, panienki, szampan, tatar z truskawek...)
Kaktus
Kaktus 17.05.2017, 00:32
A czy władza miasta coś wie ? A może ma jakieś zdanie ?
kierunkowy
kierunkowy 16.05.2017, 23:46
A gdzie wyjazd ze stacji paliw?
muah
muah 17.05.2017, 10:57
No przecież samochodzik z niej wyjeżdża :)
gość
gość 16.05.2017, 23:34
powodzenia he he \
jeśli faktycznie coś takiego tam powstanie to będzie potrzeba budowy skrzyżowania ze światłami w miejscu wyjazdu lub rondo
kierowca
kierowca 16.05.2017, 23:43
Mam nadzieję, że uwzględnili to w planach.
kremol
kremol 17.05.2017, 09:02
Droga jest wojewódzka, więc to zarządca musi coś z tym zrobić.
Quqłka
Quqłka 16.05.2017, 23:11
najpierw nabiorą kredytów w alei bankowej, potem leczenie nerwic dłużników lekami z dziesiątek aptek, by w końcu kupować u chińczyków bo bida. Specyficzne miasto...
galareta
galareta 16.05.2017, 21:45
Flisacza będzie miał niezłą konkurencję. Już wymiękają.
Zazdrość twoja poraża
Zazdrość twoja poraża 16.05.2017, 22:19
Czytam cię jak na dłoni zawistniku, zazdrościsz ze sie komuś udało i to ciężka praca... slaby jestes
eNeM
eNeM 16.05.2017, 21:35
Nie dość że przedstawiają oferte tego co już w Gryfinie jest, to jeszcze w mega niefortunnym miejscu. Kosztuje to potężne pieniądze a dla kultury pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie dziwicie się że artyści i przedsiębiorcy rezygnują z tego miasta.
muah
muah 16.05.2017, 21:59
"... a dla kultury pieniędzy jak nie było tak nie ma. ..." a co to ma do tej inwestycji? To nie miasto buduje tylko prywatny inwestor. Jakby miasto budowało to by to trwało tyle ile budowa obwodnicy Gryfina a raczej planowanie planów budowy...
ewa
ewa 16.05.2017, 21:28
Czyli na jednej ulicy będą już 3 stacje paliw , brawo , mega pomysł , Łużycka nieprzejezdna jest od kilku lat a teraz jeszcze to. No i która to z kolei bedzie apteka w mieście , setna , dwusetna czy ........???masakra , juz teraz zeby znaleść nocną otwartą apteke dyżurną to trzeba sie nakeździć po mieście w nocy !!!!?
muah
muah 16.05.2017, 22:06
Ojej ojej, chyba właściciel stacji paliw to pisał... Weźmy taką najbliższą wioskę z tramwajami czyt. Szczecin, tam jadąc od ronda Uniwersyteckiego do alei Piastów mija się bodajże 7 stacji paliw. Jest w czym wybierać. U nas w mieście brakuje stacji paliw tylko na górce...
Gosc
Gosc 16.05.2017, 21:26
Dlaczego nie POLSKI inwestor? Podobno taki dobrobyt u nas. Dlaczego nie male centrum gdzie lokalni produceni i handlarze moga sprzedawac tylko CHINSKIE? Kasa, lapowki ot odpowiedz... i karuzela sie kreci.
proste
proste 16.05.2017, 21:40
Pieniądze nie mają barwy narodowej!
Oko
Oko 6.06.2017, 11:47
Ale podatki TAK !
eldorado
eldorado 16.05.2017, 20:25
A jednak stacja paliw!

Pozostałe