Tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe ze stacją paliw

Tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe ze stacją paliw fot. Widok od strony ul. Łużyckiej (ujęcie od strony Odry w fotogalerii).
Niemiecki inwestor wybuduje w Gryfinie centrum handlowe koło Lidla. Grupa Saller zza Odry zainwestuje w „Park handlowy”. Będzie to, jak już informowaliśmy, nowe centrum zakupowe przy ul. Łużyckiej. Będzie tam kilka rodzajów sklepów, a oprócz tego stacja paliw.

Park handlowy powstanie na południe i zachód od Lidla. Będzie się składał z trzech pawilonów. Za Lidlem, od strony Biedronki, powstaje już jeden z nich. Będzie miał 1100 m2. Dojeżdżać się będzie tą samą drogą, która zostanie przedłużona.

Mają tam powstać między innymi tzw. chińskie centrum handlowe i apteka oraz sklep ze sprzętem elektronicznym. Generalnym wykonawcą jest olsztyńska firma AKS. Zaplanowano też stację paliw, ale nie wiadomo jeszcze jakiej będzie sieci.

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ssssssssssss
Ssssssssssss 7.06.2017, 14:53
A ja bardzo sie ciesze z apteki poniewaz mieszkajac na osiedlu poludnie daleko jest do apteki
klientka
klientka 22.05.2017, 10:23
Tylko gdzie godnie zarabiać na takie zakupy? To pytanie do władz.
Xddd
Xddd 20.05.2017, 14:41
Myślałam od samego początku ze będzie rossman, ale chińskie centrum handlowe, to już przesada.
VVVVV
VVVVV 19.05.2017, 14:16
CHIŃSKI ZNACZY TANIE I ZŁEJ JAKOŚCI,POLACY MAJĄ KASĘ.
sowa
sowa 19.05.2017, 01:34
Będzie ciekawie!
Kl
Kl 18.05.2017, 22:56
Czemu chińskie centrum???
reklamiarz
reklamiarz 18.05.2017, 23:11
Bo chińskie znaczy tanie, a to przyciąga.
vvvvvvv
vvvvvvv 17.05.2017, 23:03
gtyfino miasteczko 28 000 tysieczne trzy chińskie sklepy 20 apteka trzy markety z lodówkami i jeszcze jeden cpn .ciekawe kto będzie przyjeżdżał na te zakupy i z kąt będą jeżdziły autobusy na wycieczki do tych marketów.skoro sami gryfinianie wolą zakupy w szczecinie w dużych centrach.
ralf
ralf 18.05.2017, 20:38
ja pierdziele. 2 bledy ortograficzne w jednym wyrazie. Wracaj do podstawowki o ile ja ukonczyles as
Podpis
Podpis 17.05.2017, 11:02
Dlaczego nie POLSKI inwestor? Podobno taki dobrobyt u nas. Dlaczego nie male centrum gdzie lokalni produceni i handlarze moga sprzedawac tylko CHINSKIE? Dlaczego strzelamy gole w nie ta bramek co trzeba (po raz kolejny)? Dlaczego nie kibicujemy wlasnej POLSKIEJ druzynie? Kasa, lapowki ot odpowiedz... i karuzela sie kreci.
maciuś wykopany
maciuś wykopany 17.05.2017, 14:59
Pszeciesz polski infestor nie zrobi angielskih drug i nie otpali działki pot stołem bo siem boi CBA i kaczystofskiego ziobra
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 13:52
Znajdź go i przekonaj aby u nas chciał zainwestować
Zagraniczny chce a lokalny nie i w tym problem
Kupuj wszystko u polskiego inwestora to on będzie u nas inwestował
Ty wolisz taniej
pleas
pleas 17.05.2017, 11:39
Naszym handlarzom wolną rękę zostawił burmistrz na miejskim targowisku!
łowca frajerów
łowca frajerów 17.05.2017, 15:00
znaczy wyruch.... ich bez mydła
Podpis
Podpis 17.05.2017, 12:07
Tak i widac tego efekty: kurczacy sie stragan, mniejsza ilosc ruchu pieszego (konsumenckiego). Lepiej sprytnie przeniesc kosumentow do nowego centrum, to napewno targ miejsci sam PADNIE w ciagu max 2 lat (po wybudowaniu przez NIEMIECKIEGO inverstora CHICNSKIEGO centrum w Gryfinie). Ludzie sie dziwia dlaczego polska gospodarka pada... a chinscy producenic sie ciesza, a niemieccy inwestorzy tycza kase :)
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 13:54
Kupuj na rynku to nie padną
Ty nie kupujesz i niszczysz polski biznes
mors
mors 17.05.2017, 09:41
A na makiecie jak u Forda, wszystkie odcienie samochodów byle białe...
Górny taras
Górny taras 17.05.2017, 08:11
Nareszcie cis się dzieje
Zasługa burmistrza i jego ekipy
Tak trzymać kapitał musi trafić do Gryfina
Jeżeli rodzimy kapitał nie inwestuje przychodzi obcy
Może być chiński
potwierdzam
potwierdzam 17.05.2017, 08:48
Tak , to zasługa poprzedniego burmistrza, że sprzedał teren.
łowca frajerów
łowca frajerów 17.05.2017, 15:02
Zapomniałeś dodać ze my jako gmina straciliśmy na tej sprzedaży co najmniej cztery miliony złotych plus koszty "delegacji" do Kołobrzegu ( hotel, panienki, szampan, tatar z truskawek...)
Kaktus
Kaktus 17.05.2017, 00:32
A czy władza miasta coś wie ? A może ma jakieś zdanie ?
kierunkowy
kierunkowy 16.05.2017, 23:46
A gdzie wyjazd ze stacji paliw?
muah
muah 17.05.2017, 10:57
No przecież samochodzik z niej wyjeżdża :)
gość
gość 16.05.2017, 23:34
powodzenia he he \
jeśli faktycznie coś takiego tam powstanie to będzie potrzeba budowy skrzyżowania ze światłami w miejscu wyjazdu lub rondo
kierowca
kierowca 16.05.2017, 23:43
Mam nadzieję, że uwzględnili to w planach.
kremol
kremol 17.05.2017, 09:02
Droga jest wojewódzka, więc to zarządca musi coś z tym zrobić.
Quqłka
Quqłka 16.05.2017, 23:11
najpierw nabiorą kredytów w alei bankowej, potem leczenie nerwic dłużników lekami z dziesiątek aptek, by w końcu kupować u chińczyków bo bida. Specyficzne miasto...
galareta
galareta 16.05.2017, 21:45
Flisacza będzie miał niezłą konkurencję. Już wymiękają.
Zazdrość twoja poraża
Zazdrość twoja poraża 16.05.2017, 22:19
Czytam cię jak na dłoni zawistniku, zazdrościsz ze sie komuś udało i to ciężka praca... slaby jestes
eNeM
eNeM 16.05.2017, 21:35
Nie dość że przedstawiają oferte tego co już w Gryfinie jest, to jeszcze w mega niefortunnym miejscu. Kosztuje to potężne pieniądze a dla kultury pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie dziwicie się że artyści i przedsiębiorcy rezygnują z tego miasta.
muah
muah 16.05.2017, 21:59
"... a dla kultury pieniędzy jak nie było tak nie ma. ..." a co to ma do tej inwestycji? To nie miasto buduje tylko prywatny inwestor. Jakby miasto budowało to by to trwało tyle ile budowa obwodnicy Gryfina a raczej planowanie planów budowy...
ewa
ewa 16.05.2017, 21:28
Czyli na jednej ulicy będą już 3 stacje paliw , brawo , mega pomysł , Łużycka nieprzejezdna jest od kilku lat a teraz jeszcze to. No i która to z kolei bedzie apteka w mieście , setna , dwusetna czy ........???masakra , juz teraz zeby znaleść nocną otwartą apteke dyżurną to trzeba sie nakeździć po mieście w nocy !!!!?
muah
muah 16.05.2017, 22:06
Ojej ojej, chyba właściciel stacji paliw to pisał... Weźmy taką najbliższą wioskę z tramwajami czyt. Szczecin, tam jadąc od ronda Uniwersyteckiego do alei Piastów mija się bodajże 7 stacji paliw. Jest w czym wybierać. U nas w mieście brakuje stacji paliw tylko na górce...
Gosc
Gosc 16.05.2017, 21:26
Dlaczego nie POLSKI inwestor? Podobno taki dobrobyt u nas. Dlaczego nie male centrum gdzie lokalni produceni i handlarze moga sprzedawac tylko CHINSKIE? Kasa, lapowki ot odpowiedz... i karuzela sie kreci.
proste
proste 16.05.2017, 21:40
Pieniądze nie mają barwy narodowej!
Oko
Oko 6.06.2017, 11:47
Ale podatki TAK !
eldorado
eldorado 16.05.2017, 20:25
A jednak stacja paliw!
muah
muah 16.05.2017, 19:40
A ulicę niech nazwą imieniem Dietera Schwarza
drogowiec
drogowiec 16.05.2017, 19:31
Asfalciku jeszcze trochę brakuje!
korek
korek 16.05.2017, 19:27
Shella tylko tam brakuje :-(
józek
józek 16.05.2017, 19:52
Jeśli faktycznie ma tam być stacja paliw to niech chociaż będzie porządna.
Porazka
Porazka 16.05.2017, 19:23
Chinskie Centrum Handlowe ..czy ludziom nie szkoda pieniedzy na ta tandete?
Wolny Rynek
Wolny Rynek 16.05.2017, 19:54
A co to ciebie komuchu obchodzą cudze inwestycje i cudze wydatki?
józek
józek 16.05.2017, 19:18
Ciekawy projekt rozbudowy tego terenu, tyle że sklepy które tam będą się znajdować będą do kitu ale no cóż ... fajnie by było jak by chociaż shell tam powstał ...
januszmaj