Upominki z okazji otwarcia Baby Room

Upominki z okazji otwarcia Baby Room
Drodzy Państwo, z ogromną przyjemnością zapraszamy 20 maja 2017 r. już od godziny 8.00 na oficjalne otwarcie! Dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupu w dniu otwarcia SPECJALNY UPOMINEK dla Maluszka. Sklep Baby Room znajduje się za sklepem Netto na Górnym Tarasie w Gryfinie.

Jeśli w Twojej rodzinie, wśród Twoich najbliższych, znajomych, czy też przyjaciół ktoś spodziewa się dziecka...

jeśli to Ty, przyszła Mamo, przyszły Tato oczekujecie przyjścia na świat swojej pociechy...

to właśnie tu, w Baby Room odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, ale przede wszystkim wszystko to, czego potrzebuje Twój Maluszek.

 

To idealne miejsce aby....

- znaleźć prezent dla Pociechy,

- zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły dziecięce,

- zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebuje każda przyszła mama,

- skompletować całą wyprawkę.

 

Oprócz kupna na miejscu, większe zakupy i kompleksowe wyprawki będą realizowane również w formie zamówień*.

 

* Biorąc pod uwagę wielkości i różnorodność przygotowywanych przy naszym wsparciu zindywidualizowanych wyprawek, takie zamówienia będą przez nas przygotowywane i gotowe do odbioru w krótkim czasie i dogodnym dla Państwa terminie.

 

Artykuł promocyjny

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zainteresowana
zainteresowana 20.05.2017, 22:37
A upominki tylko dzisiaj czy jeszcze jakieś zostały na poniedziałek?
Przyszła mama
Przyszła mama 17.05.2017, 22:10
Super ze taki sklep powstał !!! Jestem przyszłą mamą i bardzo brakowało mi takiego miejsca w Gryfinie. Z pewnością będę tam zaglądać :-)
Lida
Lida 17.05.2017, 21:50
Miejsce dobre bo między Netto a Intermarche. Często tamtędy chodzę.
tipp
tipp 17.05.2017, 12:00
Jak widac na załączonym obrazku stowarzyszenie kończy dobrze. Mnie zastanawia jak skończy gmina z problemami, z którymi stowarzyszenie ją wyręczało?!
mma
mma 17.05.2017, 08:34
Przecież to nasza Ala z "Jestem i Pomagam"!!
33
33 17.05.2017, 10:33
Oby dziewczyna nie skończyła tak, jak to ' Jestem i Pomagam'
Nick
Nick 17.05.2017, 13:50
Jestem i Pomagam zrezygnowało z wiadomych powodów, proszę poczytać
przyjaciele
przyjaciele 17.05.2017, 08:53
Dziewczyna mądra z charyzmą i wrodzoną empatią. Da radę. Alu GRATULACJE...no i powodzenia
bick
bick 17.05.2017, 00:24
Dramat
klientka
klientka 17.05.2017, 08:42
Widzę, że konkurencja - bick - już się martwi ;)
kolejka
kolejka 16.05.2017, 23:57
Oby lokal miał jak najdłużej lokatora.
gość
gość 16.05.2017, 23:36
daję rok, bo zapewne działalność z dofinansowania. miejsce takie, ze niestety się nie utrzyma, a poza tym to gryfino, czyli stan umysłu
realista
realista 17.05.2017, 07:34
żeby założyć taki sklep to niestety trzeba wydać nie tylko dofinansowanie, ale też drugie tyle wkładu własnego, bo z dofinansowania to nawet nie starczyłoby na porządne zatowarowanie, więc jeśli już ktoś decyduje się na wkład tylu własnych pieniędzy to nie sądzę, że zamknie działalność wraz z końcem umowy z urzędem
gość
gość 17.05.2017, 09:21
jednemu starczy drugi będzie musiał dołożyć. niemniej jednak życzę powodzenia aby sklep się utrzymał dłużej
srebro
srebro 16.05.2017, 23:43
500+ zadziała i w Gryfinie to zmieni się sytuacja.
gość
gość 17.05.2017, 09:22
a ponoć mają zabrać w niedługim czasie
kraska
kraska 16.05.2017, 22:03
Czyli takie mini Pepko?
gość
gość 17.05.2017, 07:30
porównać do pepco tego sklepu nie można, ponieważ Pani w ofercie będzie miała wózki, lóżeczka itp.
zorientowany
zorientowany 16.05.2017, 22:12
To chyba dla mniejszych dzieci.
krochmal
krochmal 16.05.2017, 21:49
(...)

Komentarz usunięty. administrator
trunkowy
trunkowy 16.05.2017, 21:47
Jak będzie rum to przyjdę!
;)
Jula
Jula 16.05.2017, 20:24
Jeżeli będzie miał wszystko dla dziecka to może mieć szanse.
Nnn
Nnn 16.05.2017, 20:10
Lala fajna
kuba
kuba 16.05.2017, 21:31
figurka ulala
bocian
bocian 16.05.2017, 19:26
A będzie w Gryfinie Baby boom?

Pozostałe