Tu, zdaniem spółdzielni, mamy się załatwiać?! - pyta czytelnik

Tu, zdaniem spółdzielni, mamy się załatwiać?! - pyta czytelnik fot. Czytelnik
Zdjęcie „toalety” znajdującej się w piwnicy remontowanego bloku przy ul. Asnyka w Gryfinie przesłał nam czytelnik. Władze Spółdzielni Mieszkaniowej „Regalica” na pytanie lokatorów odpowiedziały, że w razie konieczności można korzystać z ubikacji znajdującej się w pomieszczeniu piwnicznym w klatce nr 43. Jak to wygląda, oceńcie Państwo sami.

Mieszkańcy bloku przy ul. Asnyka w Gryfinie skarżą się, że Spółdzielnia Mieszkaniowa Regalica zaplanowała wymianę urządzeń wodno-kanalizacyjnych, ale dla ludzi nie zapewniła przenośnych toalet, skoro prace remontowe w mieszkaniach mają potrwać od godz. 7.45 do 17. Jak zatem mieszkańcy, w tym małe dzieci, mają poradzić sobie z załatwianiem spraw fizjologicznych? – pytali czytelnicy. O to, czy jest szansa na zamontowanie na czas remontu przenośnych toalet, zapytaliśmy władze spółdzielni.

Te poradziły aby korzystać z toalety u sąsiadów lub rodziny albo właśnie z ubikacji znajdującej się w pomieszczeniu piwnicznym w klatce nr 43. Zgodnie z udzieloną radą lokatorzy udali się do tego pomieszczenia. I zastali widok, który postanowili uwiecznić na zdjęciu.

-Tu, zdaniem spółdzielni, mamy się załatwiać?! – pytają mieszkańcy bloku przy ul. Asnyka w Gryfinie.

O sprawie pisaliśmy m.in. tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23102,korzystac-mozna-z-toalety-u-sasiadow-lub-rodziny-r

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

troć
troć 17.05.2017, 21:42
Jak radziła to kibelek był. Został rozebrany jak przyszli robotnicy.
majster
majster 18.05.2017, 18:13
To co?Ona taka tępa,nie wie że jak się robi taki remoncik to i kibelek trzeba rozebrać?
Podpis
Podpis 17.05.2017, 16:29
Wsadzili by pare "toi toi" i po sprawie :)
upsss
upsss 17.05.2017, 14:58
Hehe Kibelek niczym z filmu ,,Desperado" ten co przez niego przechodzili do drugiego pokoju. https://www.youtube.…
mieszkanka
mieszkanka 17.05.2017, 14:18
ludzie czy wy nie macie innych problemów?W ubiegłym roku na starym miescie wymieniali i każdy sobie poradzil te kilka godzin.
oj
oj 17.05.2017, 15:18
Dobre.Kobiecina nie widzi problemu w tym że niema gdzie się wysr*ć.Tylko pogratulować jakże światłego intelektu i bezstresowego życia.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.05.2017, 12:00
Ta spoldzielbia to jeden wielki przekret. Wysoki koszt funduszu remontwego, a praktycznie nic nie jest robione. Elewacje, klatki brudne, brak miejsc parkingowych. NIK moglby sie przyjrzec wydatkowaniu pieniedzy
dolny taras
dolny taras 17.05.2017, 15:31
Czy to prawda ze wszyscy mieszkajacy na górnym tarasie maja w chacie takie kible? Pytam sie ,to prawda?
mieszkaniec
mieszkaniec 17.05.2017, 15:53
Tak.Po remoncie przeprowadzonym przez Spółdzielnię Mieszkaniową,,Regalica" teraz wszyscy mają takie jak na zdjęciu.A co nie podoba się??Grunt że spółdzielni się podoba.
pisior
pisior 17.05.2017, 15:26
Zrobiło się goraco,przypominam gryfińskim damom i paniusiom z zmianie barchanów i pantalonów na koronkowe stringi jednoczesnie błagam,błagam was na kolanach -myjcie sie bo naprawde przechodząc koło was czuć sledziami niczym w sklepie rybnym.I to by było na tyle.Z gryfińskim posdrowieniem-pis z wami,zegnam sie do jutra.
Artur Znicz
Artur Znicz 17.05.2017, 14:18
Skoro zniesiono pańszczyznę i dziesięcinę to chyba normalne że nasze komunistyczne synekury trzeba finansować z innych źródeł.
zdumiony
zdumiony 17.05.2017, 12:52
Zaprzeczasz sam sobie. Jak nic nie jest robione, skoro właśnie jest?!
Lokator
Lokator 17.05.2017, 13:32
Rzeczywiscie, wymiana rur. Ile lat temu byly przeprowadzane jakiekolwiek inwestycje? Termin malowania klatek minal 19 lat temu, otoczenie budynkow zaniedbane, miejsc parkingowych brak, placu zabaw brak, wymiana wkladki zamka w wiacie smietnikowej zajela miesiac, problemy z golebiami nie potrafia rozwiazac
DD
DD 17.05.2017, 13:58
19 lat temu w tym bloku mieszkał były Burmistrz Gryfina pan Urbański i chyba gdyby nie to,to do dzisiaj by bloku nie pomalowali.Oni umieją tylko pieniążki brać.Parę bloków dalej stoi blok gdzie jest wspólnota mieszkaniowa,za większy metraż ludzie płacą mniejszy czynsz niż tutaj.Ponadto dzwoniąc do spółdzielni w jakiejś sprawie traktują człowieka jak idiotę.
lokatorka
lokatorka 17.05.2017, 11:41
Jeden wielki skandal! SANEPID!!!!!!!!!!
toy toy
toy toy 17.05.2017, 14:46
Sra..nie w banie-to jest to.
Zielona łapka w górę kto jest za?
umbrela
umbrela 17.05.2017, 11:37
Szanowna pani prezes chciałbym pani zwrócić uwagę że jeżeli chodzi o uprzejmość sąsiadów to przypominam że sąsiedzi od godziny 7 do 15 znajdują się tam gdzie pani, czyli w pracy.Jeśli chodzi o rodzinę to chcę zwrócić pani uwagę że to nie enklawa Turecka w Niemczech gdzie wszyscy całymi rodzinami żyją na kupie.Tu jest niestety Polska i tutaj rodzina nie musi mieszkać na tej samej ulicy a nawet nie mieszka.Tu rodzina mieszka często na drugim końcu miasta lub w całkiem innym mieście.Czy tak trudno logicznie pomyśleć pani prezes?Przecież myślenie nie boli.
Artur Znicz
Artur Znicz 17.05.2017, 14:19
Ciemny naród wszystko kupi
Ono
Ono 17.05.2017, 11:00
O matko co to niewierze własnym oczą?
toy toy
toy toy 17.05.2017, 14:44
Jak się nie podoba miejsce do sr...nia to wal w gacie jeden albo jedna z drugą.

Pozostałe