Skoczył z mostu do rzeki

Skoczył z mostu do rzeki
Mężczyzna wszedł na most w Gryfinie dzisiaj, 18 maja 2017 r. ok. godz. 20. Powiadomiona została policja, że człowiek prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Na miejscu zjawili się funkcjonariusze. Miejsce patrolowała łódź strażacka. Kiedy policjanci zaczęli zbliżać się do miejsca, gdzie znajdował się desperat, mężczyzna rzucił się do rzeki.

Na szczęście zdołano go wyciągnąć z wody żywego. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

blondi3333
blondi3333 31.05.2017, 17:36
Jest to dla mnie chore , że go tak szybko wyciągli z wody ostatni ktoś skoczył do wody z mostu to 2 godziny go szukali w wodzie strażacy.
Blondyneczka212
Blondyneczka212 31.05.2017, 17:33
Jest dla mnie chore to , że tak szybko go wyciągli z wody ostatni ktoś skoczył do wody z mostu do 2 godziny go szukali.
podwójne standardy
podwójne standardy 21.05.2017, 00:13
Tak się zastanawiam. Skoczył z mostu. Zaangażowane siły ratunkowe. I wszystko wiemy: ile promili, dlaczego. A jak zaginęła kobieta i też publicznie angażowali ludzi w poszukiwania - to po odnalezieniu zero odpowiedzi, zero wyjaśnień. Czy to nie są podwójne standardy?
%
% 21.05.2017, 00:00
Procenty skoczyły!
Obserwator
Obserwator 19.05.2017, 19:16
Jednego debila mniej...
Skoczek
Skoczek 19.05.2017, 17:48
Nastepnym razem mnie nie ratujcie
Gabriel
Gabriel 19.05.2017, 19:37
Przecież nikt nie ratował tylko był zjazd służb, takie ćwiczenia.
kuba
kuba 19.05.2017, 16:30
to ten sam co w tamtym roku ?
derde
derde 19.05.2017, 11:09
Gorąco chłopakowi było to się schłodził
eee
eee 19.05.2017, 09:46
Może facet chciał się po prostu wykąpać i poskakać do wody.Na basenie nie ma trampoliny a tu most to zawsze jakaś tam wysokość i atrakcja jest murowana.
Jacek
Jacek 19.05.2017, 09:39
Jakby nikt z bloku na Energetyków nie dzwonił to by policja i straż miejska ani pożarna nie przyjechały.
drwal
drwal 19.05.2017, 09:32
Dajmy się młodym wykazać. Dajmy się młodym wyszumieć!
Kraj absurdów
Kraj absurdów 19.05.2017, 08:27
Byłem tam. Straż wodowała łódź po tym jak facet był już na lądzie. Po co?! Jest okazja to sobie popływamy za pieniądze podatników? Ile kosztowała ta akcja wszystkich służb? To gazety powinny piętnować takie postępowanie a tu co czytamy? Czytamy że facet chciał się zabić! Następnym razem jak ktoś wyjmie publicznie zapalniczkę to będą telefony że na pewno chce się podpalić!
księgowy
księgowy 19.05.2017, 13:33
osoba która wywołała takie zamieszanie powinna pokryć z własnej kieszeni koszt takiej akcji
niezamieszany
niezamieszany 19.05.2017, 13:43
księgowy masz na myśli osobę która zadzwoniła ?
procedura
procedura 19.05.2017, 09:20
MOże zakładali, że skoczy drugi raz?
Jeszcze raz??
Jeszcze raz?? 19.05.2017, 09:25
Facet od momentu skoku do wyjścia z wody eskortowany był przez 3 łodzie, chyba 3 radiowozy z policjantkami i policjantami, straż pożarną i karetkę. CYRK
foka
foka 19.05.2017, 09:37
do "Jeszcze raz??" - widocznie służby się nudziły. Ale w statystykach będzie, że uratowali tiopielca, albo samobnójce. Kilku wypnie pierś do medalu. Tylko my podatnicy za to zapłacimy.
Ewa
Ewa 19.05.2017, 19:34
sam dopłynął do brzegu.
ano zapłacimy
ano zapłacimy 19.05.2017, 09:54
Gdyby np. taki komendant policji był wybierany przez ludzi (z możliwością odwołania przez ludzi gdy się nie sprawdza) to musiałby się z nimi liczyć. Niestety mamy go z jakiegoś przydziału i dlatego nikt nie zna swojego dzielnicowego a sprawy przez policję załatwiane są... jak widać
ręce opadają
ręce opadają 19.05.2017, 08:08
To jest paranoja, żeby stawiać w gotowości ileśtam radiowozów, straż pożarna + wodowanie łodzi bo ktoś chciał sobie skoczyć i popływać. W głowie się nie mieści jakich czasów dożyliśmy!!!!!!!!!!!!! I to za pieniądze podatników takie cyrki - kretynizm!
nie ma rady
nie ma rady 19.05.2017, 08:19
To jest właśnie efekt prania ludzkich mózgów przez telewizję. Człowiek skacze do wody a ludzie od razu w panice. I zabawne i smutne zarazem.
bez kitu
bez kitu 19.05.2017, 08:06
A co by było jakby wyskoczył z rzeki na most, tefaueny i polsaty cały dzień by wałkowały.
x
x 19.05.2017, 07:37
30-40 lat temu dzieciaki skakały z mostu do rzeki non-stop i nikt nikogo karetką nie zabierał, tylko wracał na następny skok :D
seniorka
seniorka 19.05.2017, 09:22
x, pamiętam te czasy... Oczywiście, że skakali, mój mąż skakał, dlatego m.in. wpadł mi w oko.
Miło czytać
Miło czytać 19.05.2017, 09:28
Jak byłem mały chodziłem po mieście z finką za pasem - całkiem pokaźny nóż. Graliśmy w grzyba rzucając tymi nożami na spore odległości. Dziś to Prokurator! Wszędzie czuć tylko strach. Ludzie mają się BAĆ to łatwiej będzie się nimi sterować
harcerz
harcerz 19.05.2017, 10:41
Mi taki nóż zabrała ekipa z wieżowców :(. Pewnie byłeś to Ty, bandyto!
Otóż to!
Otóż to! 19.05.2017, 08:13
Kiedyś pod wieloma względami było więcej normalności. Dziś zewsząd tylko się straszy ludzi i potem są takie efekty, że jak ktoś chce sobie skoczyć do wody to na bank chce się zabić - co ludzie mają w głowach? Chcącemu nie dzieje się krzywda - czy tak ciężko to zrozumieć?
Wolny Rynek
Wolny Rynek 19.05.2017, 06:41
Na szczęście dla kogo się nie utopił? Po wyjściu ze szpitala dostanie rachunek od służb za akcję przy moście i wówczas od razu się powiesi ( na szczęście dla nas i tych stojących w korku przy moście)
??
?? 19.05.2017, 08:15
Po kieszeni powinni dostać Ci którzy zalegalizowali taką paranoję, że podrywa się służby na równe nogi a nie ktoś kto chciał sobie popływać w odrze!
strożok
strożok 19.05.2017, 01:51
ponoć to ten oskarżany o bicie dziecka , proboszcz z Górki. Ma chłopina poczucie winy chyba.
zemło
zemło 19.05.2017, 00:43
Kolejny szaleniec?
Jan Serce
Jan Serce 19.05.2017, 01:22
Pewno nieszczęśliwie zakochany.
zamordyzm
zamordyzm 19.05.2017, 08:16
Gorąco było, pewnie się napił do tego to chciał się orzeźwić. Nie mógł?

Pozostałe