Mistrzowie parkowania pod biblioteką

Mistrzowie parkowania pod biblioteką
Zdjęcia przedstawiają wjazd na zaplecze sklepu Neonet. Notorycznie blokowany jest przez mistrzów parkowania. Kierowcy idą na zakupy nie myśląc, że blokują wjazd utrudniając dojazd pracownikom oraz dostawcom - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcia.

Apel: Parkujmy tak, aby nie utrudniać życia kierowcom i pieszym!

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

33
33 22.05.2017, 11:37
jeżeli nie było zgłoszenia w SM czy Policji o blokowaniu prywatnego podjazdu, to w czym ormowiec ma problem ? a może te auta specjalnie blokują podjazd, aby nie najechało się obcych samochodów.
gwarant
gwarant 22.05.2017, 12:46
Przecież w Gryfinie policja i straż miejska są ślepe na złe parkowanie.
Georg
Georg 21.05.2017, 12:01
Jakby to aż tak bardzo przeszkadzało pracownikom Neonetu to z pewnością by wywiesili jakąś kartkę w widocznym miejscu żeby nie parkować bo samochód zostanie odholowany.Sam mieszkam w pobliżu i tamtędy często chodzę,nie mogę powiedzieć żeby samochody tam często parkowały.Dla mnie osoba która zrobiła zdjęcie ma coś z głową.Powinna najpierw podejść do sklepu i spytać się pracowników czy te parkowanie rzeczywiście im przeszkadza.Tym bardziej że ta krótka uliczka donikąd nie prowadzi a tylko z założenie może blokować dojazd do zaplecza Neonetu.Neonet to nie sklep spożywczy gdzie chleb jest dowożony 3 razy dziennie plus inne artykuły.Tu towar jest dostarczany raz w miesiącu.Osoba która cyknęła to zdjęcie jest zwykłym malkontentem.Malkontenctwo:
Człowieka wiecznie niezadowolonego ze wszystkiego, czerpiącego złą satysfakcję ze wszystkiego, co się niefortunnie wydarza, co nie jest takie, jakie być powinno - nazywa się malkontentem. Tendencja do widzenia we wszystkim jedynie ujemnej strony.Człowiek negatywnie nastawiony do życia, niezadowolony z rzeczywistości, we wszystkim doszukujący się ujemnych stron; maruda, zrzęda, tetryk.
biber
biber 21.05.2017, 12:19
Skoro blisko mieszkasz to wiesz, zę tam jest nie tylko Neonet...
xx
xx 21.05.2017, 12:24
A niby co tam ma jeszcze być?
kuba
kuba 20.05.2017, 21:16
Hej!!! Znam to auto!!! To nie jest ten trener piłki?
bogarrd
bogarrd 20.05.2017, 21:53
Ale które, bo na zdjęciach widzę 5?!
pracownik Neonetu
pracownik Neonetu 19.05.2017, 19:49
Bez przesady.Pracownicy i dostawcy nie mają nic przeciwko temu że ktoś na chwilę tu zaparkuje.
podróżnik
podróżnik 20.05.2017, 21:11
hehe dobre! Henio to se tam postój baranie za ciężarówką dostawy bo jakiś idiota poszedł na chwile na zakupy.... przecież na wjeździe tylko debil może zaparkować.
Henio
Henio 19.05.2017, 21:02
Hehe dobre.Nie było zgłoszenia od pracowników Neonetu ani dostawców a baba twierdzi że to właśnie im to przeszkadza te parkowanie.Jakaś nawiedzona czy cóś?
radniak
radniak 19.05.2017, 19:11
Jest powszechne wołanie o parkingi, oczywiście 20 miejsc nic nie da bo zaraz zostaną zajęte. Tylko płatne parkingi rozwiążą problem parkowania. Zapytajmy ludzi gdy muszą krążyć po mieście i później iść do urzędu, szpitala, sklepu 500 metrów, czy nie daliby 2 zł aby przez godzinę mogli zoś załatwić. Podobno przed UMG za pół roku będzie można parkować za darmo przez pół godziny. W Szczecinie jest 8000 miejsc płatnych po 2,8 zl i brakuje miejsc i co zrobią stawkę podniosą do 5 zł.
kościelny
kościelny 19.05.2017, 14:30
Faktycznie warto aby Neonet przeniósł się do nowego centrum handlowego budowanego przy Lidlu a gmina mogłaby wówczas wyburzyć tę obskurną gomółkowską parterówkę i zrobić tu fajny parking.
kierowca
kierowca 22.05.2017, 08:52
Jestem za.Rozebrać miejsce pracy kościelnego i powiększyć parking na placu Barnima.
gerek
gerek 19.05.2017, 20:59
Łapy precz od Gierkowskich budowli.Teraz za to zaebyste stawiają.Sama blacha i stalowe kątowniki.
pytanie
pytanie 19.05.2017, 13:44
Kiedy wreszcie władze wezmą się za budowę parkingów!
źle parkująca
źle parkująca 19.05.2017, 13:18
To jest straszne .Jest tyle tematów społecznych do poruszenia w naszym mieście i nie tylko, a w tej gazecie wiecznie o parkowaniu . Może załóżcie stowarzyszenie nałóżcie opaski i naklejajcie karne ku...sy każdemu kto źle zaparkuje !!!!! To już żałosne !!!!! A najlepsze jest to że byle idiota zrobi zdjęcie gdziekolwiek( bo każdemu się zdarzy zaparkować chociaż na moment by odebrać telefon) wyśle do gazety bo mu się nudzi ( żona ma okres lub jest przed ) a gazeta to drukuje z wielkim apelem ludzie obudźcie się albo zmieńcie branżę.
mmm
mmm 22.05.2017, 08:56
O przepraszam Jeszcze dość często jest podnoszony temat sr@jących psów.
ewka
ewka 22.05.2017, 09:19
Za nieodpowiedzialne wyprowadzanie psów i zabrudzanie okolicy powinny być srogie kary to by się ta plaga skończyła szybko.
Parkingowy
Parkingowy 19.05.2017, 16:37
Na czole trzeba tobie nakleić karnego! Co za tępe myślenie...
brunet nie blondynka
brunet nie blondynka 19.05.2017, 15:04
Jeśli nie widzisz że to problem to jesteś chyba kretynką.
@zgryfina
@zgryfina 19.05.2017, 12:44
A gdzie mam parkować?
Ewa
Ewa 19.05.2017, 15:09
Na nabrzezu. Zawsze sa miejsca. Tylko problem, bo to nie pod drzwiami sklepu, prawda?
blondynka to blondynka :-(
blondynka to blondynka :-( 19.05.2017, 15:59
To sobie tam zaparkuj np. w czasie Dni Gryfina albo wójtowej wojenki o most...gdy do miasta zjeżdzaja jeszcze setki/tysiące osób z innych gmin czy Szczecina.
Ewa
Ewa 19.05.2017, 19:26
Dni Gryfina i "wójtowa wojenka" sa raz w roku. Razem - dwa razy. Parkuję na co dzień na nabrzeżu i jakoś nie mam problemów. W czasie Dni Gryfina i "wojenki" parkowałam przy nadleśnictwie. Było miejsce! Uzywam samochodu co dzień, więc nie ma, że postawie i mam... No ale przecież przejść 500 metrów to problem, jak ktoś wyżej napisał... Na Flisaczej przy Intermarche jakby sie dało, to niektórzy wjechaliby do sklepu... Pomimo miejsc na parkingu parkują przed wejściem. To jest normalne zachowanie? To jest najzwyklejsze na świecie lenistwo i wygodnictwo! jak się chce, to miejsce się znajdzie.
Karol
Karol 22.05.2017, 08:58
Brawo.Bardzo dobrze napisane.Kocham cię Ewa.:)
gryfinianin
gryfinianin 20.05.2017, 14:54
Nie lenistwo. To jest chamstwo.
Gryf.
Gryf. 19.05.2017, 12:01
To niby gdzie mamy parkowac jak niema miejsc parkingowych staja gdzie sie da...
poker
poker 19.05.2017, 12:22
Gdzie się da, ale żeby nie zastawiać innym kierowcom. Bo chyba nie chciałbyś być zastawiony i unieruchomiony na kilka godzin.
tarasowiec
tarasowiec 19.05.2017, 11:27
Na Górnym Tarasie niedaleko biblioteki też dziwacznie parkują.
trinker
trinker 19.05.2017, 11:11
Notorycznie? Toż to alkoholizm!

Pozostałe