Zarośnięte centrum

Zarośnięte centrum
- Oto jak wygląda trawa w centrum Gryfina na ul. Niepodległości. Trawa nie była w tym roku ani razu ścinana. Jej wysokość sięga już powyżej kolan! – informuje czytelnik i przesyła zdjęcia.
-Zdjęcia może nie oddają w pełni wysokości tej trawy, ale na żywo wygląda to strasznie – dodaje czytelnik igryfino.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jeżyk
jeżyk 27.05.2017, 09:16
Przykład idzie z góry, a potem nie ma się co dziwić, że spółdzielnie i inni właściciele też mają zaniedbane obejścia
Podpis
Podpis 26.05.2017, 22:47
Problem chwastnikow ciag dalszy... a "wladza" nam caly czas przypomina ze my wszyscy jestesmy SMRODEM ! co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ! Te wszystkie chwastniki sa DOWODEM podejscia "wladz" do mieszkancow. Temat chwastnikow byl poruszany wielokrotnie, a brak dzialania "wladz" to juz nie jest lenistwo i zaniedbanie tylko BEZCZELNOSC.
Podpis
Podpis 21.05.2017, 16:30
co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie...
Temat zaniedbania chwastnikow jest czesto poruszany i nadal NIC.
jaki pan...
jaki pan... 21.05.2017, 09:17
Jaki pan taki kram. Miasto wygląda jak zarośnięta wiocha. W centrum przy fontannie i starym rybnym przy Biedronce trawa siega do pasa. Za czasów Piłata nie do pomyślenia. No ale tamten codziennie chodził z pieskiem po mieście, to widział co jest do zrobienia. Tej wladzy syf w centrum zupełnie nie przeszkadza.
ogrodnik nie moja kompetencja
ogrodnik nie moja kompetencja 20.05.2017, 15:40
Panie Sawarynie, powinien pan zatrudnic jeszcze pomocnika ogrodnika, żeby mu pokazywał palcem co trzeba zrobić.
więcej urzędników!
więcej urzędników! 20.05.2017, 23:50
Nowe stanowiska: kosiarz miejski, kierownik kosiarza miejskiego...
Zal.de
Zal.de 20.05.2017, 12:01
To jest nic zapraszam do Pniewa tam to dopiero wysoka trawa i zielsko za kolana oraz wzdłuż drogi krajowej nr 31 z lewej i prawej strony brak widoczności przez tą wysoką trawe .Czy tam cieżo wziać 5 ludzi lub maszynowo to skosić i ludzie by zwierząt nie rozjeżdżali bo była by widoczność czekam na zmiane tego stanu rzeczy.
pikobello
pikobello 20.05.2017, 18:20
A gdzie macie gospodarza ? sołtysa ?
hehe
hehe 19.05.2017, 21:08
Grunt to dobre zarządzanie ;-)
niesłychane, trawa zaskoczyła ogrodników!
niesłychane, trawa zaskoczyła ogrodników! 20.05.2017, 11:15
Zima drogowców a trawa ogrodników zaskoczy co roku...
czytelniczka
czytelniczka 19.05.2017, 20:58
Nie ma się co dziwić? 50 cm trawy rośnie w dwa dni?
chyba
chyba 20.05.2017, 09:42
Za dużo popalasz...
brunei
brunei 19.05.2017, 20:55
Nie ma się czemu dziwić! Ta wiosna wybuchła od kilku dni!
koniczyna
koniczyna 19.05.2017, 21:10
no,no tylko na tej ulicy ta wiosna tak 'wybuchła' na innych już dwukrotnie kosili,a takich zarośnietych jest więcej w tym mieście..
perz właściwy
perz właściwy 19.05.2017, 21:37
koniczyna jak ja będę na emeryturze tak jak ty to zamiast siedzieć przy komputerze i dowalać znajdę sobie przyjemniejsze zajęcia i tobie tak też radzę. Bo w tym wieku trzeba dbać o oczy bo za parę miesięcy nawet tej trawy nie będziesz widziała.
komosa
komosa 20.05.2017, 11:09
Ja widzę, że ty nawet będąc w pracy znajdujesz sobie przyjemniejsze zajęcia niż dbanie o porządek w gminie...
Przyjaciele