Kamila Gregorczyk zaginęła. Prosimy o pomoc w poszukiwaniach

 Kamila Gregorczyk zaginęła. Prosimy o pomoc w poszukiwaniach
Kamila mieszka w Gryfinie na Dolnym Tarsie. Pracuje jako asystentka stomatologiczna. Wczoraj, 18 maja 2017 r. o godz. 9:30 wyszła z domu do pracy na Kwadracie.Od tego czasu nie ma z nią kontaktu. Ślad po niej zaginął.

Kamila Gregorczyk ma 31 lat, ok. 165 cm wzrostu, zielony kolor oczu, włosy w kolorze ciemny blond do ramion upięte w kitkę, średnią budowę ciała. Na ramieniu charakterystyczny tatuaż w kwiaty, po lewej stronie szyi tatuaż - chińskie znaki.

Ubrana była w jeansy w kolorze niebieskim, koszulkę typu t-shirt, jasne krótkie trampki converse.

Prosimy o pomoc każdego, kto wie, gdzie może przebywać Kamila. Informacje proszę przekazywać pod nr tel. 722 010 630 oraz 667 785 188 lub najbliższej jednostce policji.

Kamila, jeśli czytasz tę wiadomość, wróć. Najbliżsi czekają na Ciebie. Szczególnie czeka na Ciebie ktoś, dla kogo jesteś całym światem...

 

Aktualizacja:

Pani Kamila odnalazła się cała i zdrowa!

Informujemy o tym tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23163,kamila-gregorczyk-odnalazla-sie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

01
01 24.05.2017, 09:25
Kiedy (...) ???

Komentarz usunięty. administrator
33
33 24.05.2017, 09:28
to chyba zależy od daty (...)

Część komentarza usunięta.
Administrator
balbina
balbina 23.05.2017, 16:34
Najważniejsze ze akcja skończyła się sukcesem.
Sos
Sos 22.05.2017, 22:54
Moze wreszcie ktos sie zainteresuje wyczynami tej pani
buksa
buksa 21.05.2017, 13:32
Wchodzę na stronę policji a tam nadal jest poszukiwana. Nie zgłosili jeszcze że się znalazła czy jak?
33
33 21.05.2017, 11:02
Nie wiem jaka była przyczyna zaginięcia, ale taka presja psychiczna wywierana przez internautów, oraz poczucie winy, może doprowadzić do tragedii. Panie redaktorze, ta kobieta ma dziecko i rodzinę.
Abc
Abc 20.05.2017, 23:07
Nikt nie wie co sie stalo. Wiec komentarze typu poniósł ja melanż są nie na miejscu.
Rudy Lis
Rudy Lis 20.05.2017, 22:59
Znajomi już Ją szukali bo nabrzeżu w krzakach, paralotniarze, psy a Ją po prostu poniósł Melanż..
To było na melanżu:D
sadek
sadek 20.05.2017, 22:31
Znalazła się ta sama, tylko nie taka sama.
Krycha
Krycha 20.05.2017, 22:13
Na facebooku ludzie piszą, że podobno się znalazła, prawda?
.
. 20.05.2017, 22:18
Tak
krecha
krecha 20.05.2017, 22:29
Znalazła się tylko nie ta.
...
... 20.05.2017, 22:37
jej koleżanka napisała, ze dziewczyna się znalaza
sawa
sawa 20.05.2017, 22:42
Ale znaleziono ją czy sama wróciła?
Aleksandra
Aleksandra 20.05.2017, 22:13
Znalazła się
podróżny
podróżny 20.05.2017, 21:49
O 9.45 jest pociąg do Szczecina. O 10.07 jest planowo w Szczecinie. Na dworcowym monitoringu trzeba sprawdzić czy wysiadła z pociągu.
Jutro 17 pod kosciolem
Jutro 17 pod kosciolem 20.05.2017, 21:34
Oby się Żabcia znalazła caała i zdrowa .
Hamlet i Omlet
Hamlet i Omlet 20.05.2017, 21:19
Zaginęła, porwali ją czy uciekła? Być albo nie być - oto jest pytanie!
Kasia
Kasia 20.05.2017, 17:46
To co tu się czyta to jest masakra. Ktoś przeżywa tragedię a znajdują się tu tacy , żeby przelać swoją frustrację, lubię albo nie lubię , komentują raniąc bliskich tej osoby.., co za świat , ze zamiast współczuć widać tylko nienawiść. Nikt tu nie prosi nikogo o ocenę pani Kamili , i nie jest to miejsce na głupie komentarze. Albo pomagam albo milczę . Radzę się zastanowić zanim coś " mądrego " się napisze w obliczu dramatu rodziny .., bo jak tam niżej ktoś napisał - co dajesz to zbierasz, wiec żeby ktoś nie musiał kiedyś kogoś z was tu komentować w ten sposób . A rodzinie życzę żeby pani Kamila się odnalazła cała i zdrowa .
kwejk
kwejk 20.05.2017, 21:14
Popieram! Powinny być tylko takie komentarze, które mogą ułatwić poszukiwania.
Aaabeecee
Aaabeecee 20.05.2017, 16:21
Uciekła do jakiegoś faceta i tyle w temacie!!!! Ale afera!!!! Dziecko zostawiła babce!!!!!
Monika
Monika 20.05.2017, 19:58
Patologiczny komentarz..beak słów:/
Grzesiek
Grzesiek 20.05.2017, 19:14
Piepsznij się w ten pusty łeb debilu nie znasz dziewczyny i przez co przeszła to się zamknij
Aga
Aga 20.05.2017, 18:50
Nie mierz wszystkich swoja miarą!
Marta
Marta 20.05.2017, 17:03
Ciekawe jakby Twoje dziecko tak zniknęło czy byś ,,afery,, nie robił/a
Mariola
Mariola 20.05.2017, 12:17
Na pewno te psiapsiólki z kolka gospodyn wiejskich przesiadujących pod blokiem zamiast pracowac beda wiedzialy gdzie ona jest.Tu bym zaczela poszukiwac
Monika
Monika 20.05.2017, 20:00
Dla mnie Pani Mariola to prosta kobieta która nie potrafi zrozumieć sytuacji....niestety..
Renia
Renia 20.05.2017, 20:28
Ooo... Monika to jedna z tych co siedzą pod blokiem.
Gosc
Gosc 20.05.2017, 18:18
Na jakiej ulicy ten blok ?
McGregor
McGregor 20.05.2017, 11:22
Znajdzie się cała i zdrowa, na pewno.
Kolega
Kolega 20.05.2017, 11:22
Kamila fajna koleżanka. Gdy spotkałem ją zawsze porozmawiałem chwilę co słychać u niej i jak leci. Niczego jej nie zarzucam. Normalna kobieta. Fajną prace znalazła i się tym cieszyła. Rozmawialiśmy też o jej pracy, mówiłem, że wpadnę zęby zrobić, a ona zapraszała uprzejmie i się miło uśmiechała i żegnała. Normalna fajna kobieta, też pytała co słychać u mnie i tym podobne. Nie mam pojęcia co się stało, ale jak żyje to lepiej, żeby wróciła. Jestem także jak wy za monitoringiem w Gryfinie.
ludwik
ludwik 20.05.2017, 10:55
Patologia jak wiekszosc z tego rejonu.Wystarczy czasami spojrzec pod blok by sie o tym przekonac...
????
???? 20.05.2017, 20:02
Patologia? Cicha i spokojna okolica..piekne ogrody..matki z dziećmi...haloooo gdzie ta patologia???
Aga
Aga 20.05.2017, 18:53
Patologią jest ocenianie osób, których sie nie zna. Dodatkowo komentarz nie w temacie, naucz sie pan czytać ze zrozumieniem. W artykule nie było pytania "co myślisz o tej pani i jej sąsiadach"
ewa
ewa 20.05.2017, 18:41
Patologia to to co piszesz człowieku wobec tej tragedii, która ma miejsce.Spójrz najpierw w lustro zanim zaczniesz oceniać. Bo tam większość tych ludzi to osoby ubogie co z pewnością nie jest równoznaczne z patologia
Xyz
Xyz 20.05.2017, 15:16
Bardzo brzydko komentujesz ludwiku, artykuł został napisany nie po to, żeby głupio komentować ludzi mieszkających w blokach ( też mieszkam w bloku i nie uważam siebie gorszy sort) tylko po to by pomoc w poszukiwaniach. Pozdrawiam
Patol
Patol 20.05.2017, 14:56
Czyli gdybys ty tam zamieszkał to znaczy ze od ten poty tez byłbyś patologia???? Co za idiotyczne szufladkowanie ludzi. Niektórzy mieszkają w starych kamienicach i sa lepsi niż ci z bogatych domów.
Gość
Gość 20.05.2017, 10:12
Posprawdzajcie kamerki w samochodach z tej godziny i tego dnia bo na monitoring miejski liczyc nie mozna.
Andżej
Andżej 20.05.2017, 10:27
Jaki monitoring?
Gość
Gość 20.05.2017, 10:46
Miejski. Którego nie ma.

Pozostałe