Szukasz mieszkania wokół Prenzlau? Tanio wynajmiesz je u nas!  

Szukasz mieszkania wokół Prenzlau? Tanio wynajmiesz je u nas! fot. Agnieszka Ojrzyńska i prezes spółdzielni
Jesteśmy spółdzielnią mieszkaniową, która zarządza mieszkaniami w miastach Prenzlau, Templin i Brüssow oraz w wielu okolicznych gminach. Nasze mieszkania do wynajęcia położone są w obrębie miasta w dzielnicach zazwyczaj dobrze skomunikowanych komunikacją miejską z Prenzlau. W wielu pobliskich mniejszych miejscowościach znajdziecie Państwo szkołę podstawową, przedszkole, świetlicę dla dzieci, pocztę, małe sklepy spożywcze oraz plażę.

W miastach Templin oraz Brüssow mamy już przygotowane mieszkania gotowe do zamieszkania od zaraz. Posiadamy również lokale, które mogą zostać przygotowane do zamieszkania po uzgodnieniu szczegółów z Państwem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe o powierzchni od 25 m2 do 75 m2. Czynsze kształtują się od 198 do 600 euro za mieszkania czteropokojowe. W czynszu zawarte są już opłaty za śmieci, wodę oraz ogrzewanie.

Na przygotowanie takiego mieszkania potrzebujemy około 2-3 miesięcy. W Niemczech, tak jak i w Polsce, wypowiedzenie umowy najmu wynosi 3 miesiące. Więc jest to czas, w którym Państwo zdążycie wypowiedzieć swoją dotychczasową umowę najmu, a my zdążymy przygotować Wasze wybrane mieszkanie.

Jeśli chodzi o dopłaty do mieszkań oraz zasiłki dla dzieci, są to sprawy rozpatrywane indywidualnie. Jednak z doświadczenia wiemy, że z uzyskaniem tych świadczeń obywatele polscy na stałe zameldowani i zamieszkujący w Niemczech nie mają żadnego problemu. Ważne jest również, że nie musicie Państwo pracować w Niemczech. Możecie w dalszym ciągu pracować w Polsce, ale mieszkać w Niemczech. Biorąc pod uwagę dopłaty do mieszkania, jak również Kindergeld (zasiłek dla każdego dziecka bez względu na dochód rodziny) uważamy, że nasza oferta powinna być dla Państwa interesująca i opłacalna.

Chcielibyśmy Państwa również poinformować, że naszym pracownikiem jest Agnieszka Ojrzyńska, dzięki której możemy Państwu obiecać, że wszelkie sprawy zostaną przeprowadzone w języku polskim.

Na wszelkie Państwa pytania odnośnie wynajmu oraz posiadanych przez nas mieszkań odpowie pani Ojrzyńska pod numerem telefonu 0049 3984 7190 344 w każdy wtorek od 8 do 12 oraz od 13-17 lub poprzez email  aga@kwupz.de

. W pozostałe dni pracujemy od godziny 8-12. Jednak bardzo często jesteśmy poza biurem, dlatego wtorek jest dniem dla interesantów i wtedy cały dzień jesteśmy dostępni dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Miasto Prenzlau oddalone jest od Gryfina o 47 km a od Szczecina 54 km.

Przykładowe odległości od Gryfina do naszych mieszkań:

Brüssow - 36km

Grünow - 40 km

Göritz - 59km

Dedelow - 54km

 

O tym, jak wyglądają nasze mieszkania do wynajęcia, podajemy na kolejnych stronach. Zobacz! Warto!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (51)

Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Brüssow
Dedelow
Dedelow
Dedelow
Dedelow
Dedelow
Dedelow
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Göritz
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Grünow
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Herzfeld
Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe