Fontanna - wiceburmistrz o tym, dlaczego jest nieczynna i jak długo jeszcze będzie

Fontanna - wiceburmistrz o tym, dlaczego jest nieczynna i jak długo jeszcze będzie
-Uruchomienie fontann będzie możliwe po przeprowadzeniu prac remontowych. Poza bieżącymi naprawami, konieczna jest wymiana i uzupełnienie elementów instalacji elektrycznej, związanych z bezpieczeństwem - informuje nas dziś, 16 czerwca 2017 r. wiceburmistrz Tomasz Miler. To odpowiedź na naszego maila sprzed kilku dni.

-Ale kiedy te prace mogą być sfinalizowane? - dopytaliśmy w kolejnym mailu.

-W poniedziałek podam dokładny harmonogram z terminem zakończenia - odpowiedział wiceburmistrz.

Zatem czekamy. Jednak nie ma się co spodziewać, że w trakcie tego długiego weekendu fontanna zacznie funkcjonować.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wtorek
wtorek 19.06.2017, 20:22
W poniedziałek podam dokładny harmonogram z terminem zakończenia - odpowiedział wiceburmistrz.

Przepraszam,w który poniedziałek?
podpowiadacz
podpowiadacz 19.06.2017, 21:58
palmowy hihihihi
nietrzeźwy
nietrzeźwy 19.06.2017, 20:23
Jak aj nie lubię poniedziałków!
Zdrowy rozsądek
Zdrowy rozsądek 19.06.2017, 19:48
Przykład działań z fontannami to nie jest przykład nieudolności. To klasyczna kpina ze społeczności. Takie detale jak działające fontanny to drobiazgi, które "magistrat" funduje mieszkańcom Gryfina. Zwykłą kpiną jest zapomnieć o podarowaniu mieszkańcom chwili wytchnienia w upalny dzień przy działajacej fontannie szczególnie w tle wypasionej klimatyzacji w UG.
obserwator
obserwator 19.06.2017, 20:19
100 % racji!
D.
D. 18.06.2017, 22:02
Będą zwalniać tak mówią ludzie
manifestacja
manifestacja 18.06.2017, 22:23
Jeśli Sawaryn będzie chciał sprzedać PU, bo jak twierdzi jest zła sytuacja finansowa to złożę zawiadomienie do prokuratury za działanie na szkodę spółki, gminy i mieszkańcow. Rozwiązanie umowy ze spóldzielnią mieszkaniową, brak zleceń z gminy na prace do ktorych spółka została powołana, to wbijanie gwoździa do trumny Puku. Gdzie są radni, rada nadzorcza? Czy nikt nie widzi, że spółka zaczyna się rozsypywać? Sprzedać i pozbyć się kłopotu to pomysł na Gryfino i spółkę gminną?
hyży
hyży 19.06.2017, 22:01
Ktoś chętnie kupi, zwłaszcza, że kadencja może się nie przedłuży....
kupiec
kupiec 19.06.2017, 22:07
Jaki ktoś? Wieści z urzędu niosą, że jest już konkretny gość.
zuzia
zuzia 19.06.2017, 22:13
podziel się tymi wieściami ciekawa jestem
umig
umig 19.06.2017, 23:58
Top się wieści tajnej treści.
Andzia
Andzia 20.06.2017, 00:21
Idź do koleżanki z pokoju 1... W tajemnicy ci powie jak uzna, że się opłaca.
???
??? 19.06.2017, 18:11
Ciekawe czy w przypadku komendy, którą chcą burzyć i tu są już kupcy?
donaruna
donaruna 18.06.2017, 11:10
Niebawem z lodówki ten pierwszy wyskoczy. Ile można patrzeć na jego lans
holand
holand 18.06.2017, 10:03
Gdyby niewspółfinansowanie z Unii Europejskiej, bylibyśmy koszmarną Białorusią. PiS’iory u władzy i toruński kościół, starają się nie wiedzieć o tym. Ostatnio miałem szansę zwiedzać i poznać miasto Ostróda. Przepiękne miasto, ale tylko dzięki wsparciu Unii Europejskiej.
wieści z twierdzy
wieści z twierdzy 17.06.2017, 22:15
Podobno puk nie dostał nawet zlecenia na przegląd fontanny. Dopiero po artykule przestraszeni urzędnicy zainteresowali się sprawą. A tak na marginesie- czy to prawda co mówią, że Puk będzie na sprzedaż?
płatnik
płatnik 18.06.2017, 10:05
Czyli i tak woda w górę!
kalendarz
kalendarz 17.06.2017, 12:19
Jak ustalą harmonogram to będzie można robić lodowisko!
stefan
stefan 17.06.2017, 08:04
co tam młynarz może???***ają grubą kase np. na tzw, remont ul.rybackiej,,,zasypią kurzem dziury za kilka dni wywieje,deszcz wypłucze i dalej to samo banda leni,kombinatorów
Harmonogram
Harmonogram 17.06.2017, 01:18
Do końca lata wadza zdąży.
Odp
Odp 17.06.2017, 09:55
Czy na ten harmonogram bedziemy czekac tyle samo, co na ten od dróg?
amok
amok 18.06.2017, 10:45
A ktoś widział ten osławiony harmonogram remontu dróg?
Konfucjusz
Konfucjusz 18.06.2017, 11:15
Najtrudniej zobaczyć czarnego kota w ciemnym pokoju. Zwłaszcza jeżeli go tam nie ma!
bajarz
bajarz 18.06.2017, 22:16
Tak to wygląda
wodnik szuwarek
wodnik szuwarek 17.06.2017, 07:53
Optymista:(:(:(
Aisha
Aisha 16.06.2017, 23:41
Witam. Po co te wszystkie utarczki na formum,czy ktos to czyta z owczesnych wladz??? Po drugiIe... klotnia o brzydka gierkowską fontannę!! To żart#=_& Sypie się z kazdej strony, wstyd!!!#&€@I wstyd mi,gdy przyjezdza do mnie rodzina z "naszego" srodka Polski i mówi ze ich gmina malymi kosztami potrafila zagospodarowac takie mkw ziemi... a u nas....?? Podswietlana plaska fontanna to chyba za bardzo wymagajacy temat a mogloby byc tak miło .Cześć :)


wodnik szuwarek
wodnik szuwarek 17.06.2017, 07:55
A dajże spokój z takimi pomysłami bo zrobią jak ze ścieżką rowerową z gruzu! Niech utrzymają to co mają, bo druga połowa czerwca i wszystkie fontanny suche to po prostu żenada!
lutnia
lutnia 16.06.2017, 22:57
To dowód, że władze działąją doraźnie i nie mają mechanizmu zaradzania problemom. Mnie to wygląda na amatorszczyznę.
Do zsypu
Do zsypu 17.06.2017, 01:20
PUK chyba zlikwidowany.
nieudacznicy
nieudacznicy 16.06.2017, 20:26
Panie Miler, przypomnij sobie krytykę H.Piłata w swojej gazecie za najdrobniejsze błędy. Mamy prawie lato a wy przypomnieliście sobie o remoncie fontanny. Poprzednik nie zostawił wam informacji w szufladzie, że przeglądy robi się co rok na wiosnę. Dosyć już tego nieudacznictwa. Tej władzy już dziękujemy. Gmina naprawdę popada w ruinę. Zero remontòw, tylko wyburzenia i sprzedaż.
Baca
Baca 16.06.2017, 21:17
Co ty nie powiesz ? Naprawdę? Jeszcze trochę a już bym w to uwierzył. Tylko że te same komentarze o tej samej treści pojawiają się w prawie w każdym temacie skierowanym przeciwko władzy.
Zmień płytę i wymyśl coś nowego.
wodnik szuwarek
wodnik szuwarek 17.06.2017, 07:58
Baco, jeśli komentarze są wciąż tej samej treści, to może jednak nie jesteście Napoleonami? Może warto się zastanowić? Jak wszyscy ci mówią, Gryfino nie hala, mieszkańcy nie owce, trawy nie zeżrą, to może warto zastanowić się że mogą mieć rację?
gosc
gosc 16.06.2017, 23:04
Baca a nie przyszło cio do głowy że to po prostu prawda? Też początkowo byłem za wami ale teraz po tym co widzę to jest gorzej.

Pozostałe