Uwaga! Utrudnienia na drogach

Uwaga! Utrudnienia na drogach
Jest długi sznur samochodów w kierunku Przecławia od strony Kołbaskowa i zjazdu z S3. Tworzą się korki – informuje za naszym pośrednictwem pani Sylwia. To nie są jedyne utrudnienia. Kolejnych należy się spodziewać przy dojeżdżaniu do przejścia granicznego w Kołbaskowie i dalej przy wjeździe do Szczecina.

Jak dowiedzieliśmy się w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad trwa koszenie poboczy na odcinku Węzeł Klucz - Węzeł Gryfino. Obowiązuje w związku z tym ograniczenie prędkości do 90 km/h. Prace potrwają dzisiaj, 19 czerwca 2017 r. do godz. 19.

Na przejściu granicznym Kołbaskowo - w. Szczecin Zachód na drodze nr A6 też napotkamy na utrudnienia. Od dziś do 30 czerwca remontowana jest nawierzchnia. Zamknięto po 1 pasie drogi w kierunku granicy polsko - niemieckiej jak i w kierunku Szczecina. Ruch odbywa się zatem tylko 1 pasem w kierunku granicy i 1 pasem w kierunku Szczecina. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Do 22 czerwca 2017 r. na odcinku drogi Kołbaskowo-Szczecin odbywa się wymiana nawierzchni. Rozpoczęto frezowanie. Wprowadzono ruch wahadłowy. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h i ręczne kierowanie ruchem.

Z kolei na odcinku Węzeł Pyrzyce - Węzeł Myślibórz naprawiane są bariery energochłonne. Tam też obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h. Prace potrwają do godz. 15.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe