Arkadiusz Truszkowski mistrzem Polski!

Arkadiusz Truszkowski mistrzem Polski! Zenon Kisielica
Arkadiusz Truszkowski brał udział w Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym, które były we Wrocławiu. W konkurencji karabinka małokalibrowego został mistrzem Polski i zdobył złoty medal.

Drugi medal – brązowy Arkadiusz Truszkowski wywalczył w konkurencji karabinka pneumatycznego. Natomiast w rozgrywce finałowej (startowało ośmiu zawodników) karabinka małokalibrowego nasz zawodnik ustanowił nowy rekord Polski – informuje za pośrednictwem igryfino Zenon Kisielica.

Gratulujemy!

 Na zdjęciu nasz zawodnik w środku (w niebieskiej koszulce).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna
Katarzyna 20.06.2017, 09:52
Gratulacje! Życzę dalszych sukcesów!
mieszkaniec
mieszkaniec 20.06.2017, 07:21
Brawo :) życzymy więcej sukcesów :)
Maciej
Maciej 19.06.2017, 15:11
Super wiadomość. Gryfino gratuluje!

Pozostałe