Praca dla księgowej

Praca dla księgowej
Zakład Gospodarki Komunalnej w Widuchowej przyjmie do pracy osobę w zastępstwie głównej księgowej. Niewykluczone zatrudnienie na stałe.

Wymagany staż pracy na stanowisku księgowej - minimum 3 lata.

Wynagrodzenie 3000 zł netto.

Informacje pod nr tel. 91 416 71 62, 601 948 320

 

art. sponsorowany

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zaintetesowany
zaintetesowany 25.07.2017, 16:19
-do z sąsiedniej gminy- prawdopodobnie na dłużej... szkoda że ja nie mam doświadczenia :(
z sąsiedniej gminy
z sąsiedniej gminy 23.07.2017, 17:01
Gdyby na dłużej to moze i księgowa z Gryfina by się znalazła...
Maat
Maat 23.07.2017, 06:45
Zdjęcie piękne, ale nijak się ma do stanu komunalki po prawie 3 latach rządów obecnej władzy. Sprzęt niestety należy konserwowac i naprawiac, a nie doprowadzić do ruiny. Ale przecież w tej gminie największy sukces dla władzy to ilość ludzi na jarmarku, a nie rozwój gospodarczy.
mieszkaniec
mieszkaniec 23.07.2017, 11:41
Maat to twoja ocena polityczna do której masz prawo. A pewno i interes... Ale jak to się ma do treści artykułu gdzie potrzebują księgową. Przeciez to leży w interesie nas mieszkańców....
Veritas
Veritas 23.07.2017, 16:37
Wpis Maata dotyczy zdjęcia, a nie treści. Czytaj ze zrozumieniem. A jeśli chodzi o kadry w komunalce, to chyba nie wina mieszkańców , że nie ma dyrektora i głównej księgowej.
szambo
szambo 23.07.2017, 16:59
Artykuł sponsorowany!!! (zdjęcie) przez nową władzę, ukazujący wyremontowane budynki,zakupiony sprzęt przez byłych radnych i wójta a to że niema dyrektora i głównej księgowej to już zasługa obecnego włodarza.
wyborca
wyborca 23.07.2017, 11:59
W kampanii wyborczej p.A.K.K. obiecywała m.in. uzdrowić ZGK pytam konkretnie jak przez 3 lata pomogła w sprzęcie i finansowo wywiązać się z obietnic.Pytam się nie jako polityk ale jako podatnik.
kupisz
kupisz 23.07.2017, 14:22
Teraz właśnie obserwujesz próbę reanimacji zaniedbanej przez lata gminnego zakładu.
Pavulon
Pavulon 23.07.2017, 16:42
Reanimacja ha ha ha, chyba
raczej dobijanie.
oczyszczalnia
oczyszczalnia 23.07.2017, 20:49
podobno miała być nowa oczyszczalnia a nie przydomowe sponsorowane przez firme z Z. Góry na zaproszenie której gwiazda skakała w TV po ławkach na Ich Troje...
gosc
gosc 23.07.2017, 00:45
Dla was 3 tys na rękę to mało? Chciałbym tyle zarabiać... po 3 latach pracy (bo tyle praktyki jak czytam wystarczy żeby dostać ta pracę).... księgowe w urzędach w Gryfinie nie mają tyle...
oko
oko 22.07.2017, 19:44
Zdjęcie przedstawia zakupiony sprzęt i wyremontowane budynki przez poprzednika a teraz na wywóz szamba czeka się tygodniami.
gość
gość 21.07.2017, 21:01
to tyle co w ochronce w gardnie, z tym, że ksiegowa wieksza odpowiedzialność
obst
obst 21.07.2017, 20:37
to wynagrodzenie dla księgowej w zastępstwie głównej księgowej to chyba jakiś żarcik, bo kto realnie oceniający odpowiedzialność za prowadzone księgi rachunkowe w porządnej firmie chciałby tak ryzykować...
ryzykant
ryzykant 22.07.2017, 18:45
Niewykluczone to, to ,że już nie mają dyrektora ZGK i nie będą mieli zastępcy głównej księgowej. W porządnej firmie to jeszcze można zaryzykować, gorzej ryzykować w nieporządnej.
realia
realia 21.07.2017, 22:01
Ryzykuje i tak Dyrektor. A takie płace, a nawet niższe dla Dyra to norma w biednych gminach. A nawet dużo niższe. ech (((
kubik
kubik 21.07.2017, 20:50
Może to jednak pomyłka i chodzi o brutto?
:)
:) 21.07.2017, 22:08
3 koła netto
ksero
ksero 21.07.2017, 21:01
Przecież zastępca nie może zarabiać więcej od zastępowanej.
ksiegowy
ksiegowy 21.07.2017, 17:02
i znajomość tekstów disco polo...
Yage