Tak pływa nasz prom - obejrzyj film

Tak pływa nasz prom - obejrzyj film
To świetna atrakcja turystyczna. Pieszo, rowerem lub samochodem można popłynąć promem „Bez granic – Ohne Grenze” z Gozdowic w gm. Mieszkowice na drugą stronę Odry. Atrakcja ta ma już 10 lat. W ostatnią sobotę, 5 sierpnia 2017 r. na niemieckim brzegu obchodzono 10-lecie promu. Korzystają z niego turyści, a w małym stopniu mieszkańcy naszego powiatu. Warto jednak to zmienić.

Podróż promem dostarcza wielu wrażeń, zwłaszcza jak wieje wiatr i trzeba się nastarać aby dobrze trafić na drugi brzeg.

O uroczystościach napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24325,jubileusz-10-lecia-promu-gozdowice-guestebieser-lo

 

Teraz zapraszamy na krótki film:

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

byłem i widziałem
byłem i widziałem 8.08.2017, 09:17
Z góry fajnie to widać.
stilo
stilo 8.08.2017, 13:55
zwłaszcza...Marysieńkę co swojemu brzuchatemu "Napolenowi" fotkę ku pamięci pstrykała...
robol
robol 7.08.2017, 15:24
2zł w jedna stronę 2 zł w drugą-za drogo jak na nasze zarobki.4 zł to moja połowa dniówki przy pile na hali u niedzwiedzia.
borzym
borzym 7.08.2017, 12:02
".... komunikat dot. wszczęcia procedury związanej ze stratami powstałymi na skutek deszczu nawału ego ..." taki cytat z komunikatu na mieszkowickiej gminnej stronie.
Nawał EGO rzecz wymagająca pomocy specjalistycznej, niewątpliwie.
buhaha
buhaha 7.08.2017, 10:07
Niemcy obchodzili 10-lecie polskiego promu hahahahahaha
kula
kula 7.08.2017, 10:58
Skoro urzędnikom mieszkowickim nie chce się, to korzystają z okazji. Generalnie impreza "cieniutka" .
Szkoda, bo można było z tego zrobić dużą rzecz. Widać pomęczeni ciągle forsowaniem
chb
chb 7.08.2017, 07:36
To Niemcy obchodzili 10 lecie mieszkowickiego promu? Nie chciało się...?
Wyjątkowa okazja na promocję gminy to była.
Elwira
Elwira 6.08.2017, 22:25
Jeszcze nigdy nie płynęłam tym promem, a po obejrzeniu filmiku nabrałam ochoty na taką podróż:)
z ulicy Wiązów
z ulicy Wiązów 6.08.2017, 22:20
Ale dreszczowiec!
turystka
turystka 6.08.2017, 22:12
Atrakcja znana. Bardzo przyjemna podróż.
master
master 6.08.2017, 22:05
Dzięki za info.

Pozostałe