Mistrz parkowania przy sklepie

Mistrz parkowania przy sklepie czytelnik igryfino
Po co parkować na wyznaczonym miejscu, skoro można zablokować jednocześnie przejazd i uniemożliwić inwalidzie wjazd na wyznaczone dla niego miejsce? – napisał do nas mieszkaniec Gryfina, który chciał skorzystać z miejsca parkingowego dla inwalidy.

Zdjęcie wykonano dzisiaj , 10 sierpnia 2017 r. przed Biedronką na Górnym Tarasie w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arek
arek 12.08.2017, 06:56
Pod Laguną i nowym Intermaszem to można zdjęć narobić
Jolka
Jolka 11.08.2017, 08:54
Parking należy do ''Biedronki'',straż miejska powinna mieć przyzwolenie na zakładanie blokad na koła.
wyrozumiały
wyrozumiały 10.08.2017, 21:54
Śpijcie dalej niby strażnicy Gryfina. Niech parkują gdzie chcą i jak chcą. A do tego pedałujący chwast niech przez nikogo nie niepokojony za...dala sobie po chodnikach, przejściach dla pieszych, ulicami pod prąd. Wy przecież macie ważniejsze zadania!
zibi61
zibi61 10.08.2017, 18:33
a,wystarczy odkręcić wentyle !!!
123
123 11.08.2017, 21:37
tylko spróbuj
Gosc
Gosc 10.08.2017, 15:17
No bez przesady samolot by sie tam zmiescil zeby wjechac na miejsce dla inwalidy
miko
miko 10.08.2017, 16:18
Chyba jeździsz rowerem a nie samochodem, że masz takie rozeznanie.
duralex
duralex 10.08.2017, 14:29
No i jest kolejny temat "mistrza parkowania". Pusty parking, mnóstwo miejsca wokół.
Najpierw trzeba mądrości w stanowieniu przepisów,potem oceniać realnie zagrożenie, później można wymagać szacunku do prawa. Jak przepisy są głupie, to i nic dziwnego, że ludzie ich nie szanują.
duralex
duralex 10.08.2017, 14:39
Czemu nikt nie komentuje niedbalstwa FAKTYCZNIE grożącego osobom niepełnosprawnym o którym pisano przy innym artykule - bo tam urzędnicy odpowiadają?
Odp
Odp 10.08.2017, 16:24
Kazde niedbalstwo i glupote nalezy pietnowac. Zyc wygodnie ma sie wszystkim. Wszelkie sytuacje gdzie ktos robiac sobie wygode kosztem innych, a w szczególności niepełnosprawnych nalezy tępić.
Kiero
Kiero 10.08.2017, 14:15
Wystarczyłoby, żeby raz na miesiąc przyjechali i wlepili mandacik (nieważne SM czy Policja). Tylko trzeba chcieć zamiast przyzwalać. Szybko by się rozeszło i część z tych "niesfornych" przypomniałaby sobie gdzie wyznaczone są miejsca do parkowania. Jakoś 90% kierowców potrafi je znaleźć i na nich zaparkować.
Szn
Szn 10.08.2017, 14:05
Nie zmieniam zdania, gryfino to wies, z burakami za kierownica
master
master 10.08.2017, 13:35
Widać po komentarzach,że jest przyzwolenie na takie zachownie kierowców. Mają szczęście, że policja nie kara takich kretynów i ma to w du.....ie. Kulturę naszych kierowców widać na drogach.
odp
odp 10.08.2017, 13:59
Kolejni biorą pieniądze i mają w nosie. Przyzwolenie idzie z góry. Po co wydawać kolejne kodeksy skoro i tak ich się nie egzekwuje?
Mateusz
Mateusz 10.08.2017, 12:44
Blokować niepełnosprawnym to zwykłe chamstwo.
Januszek
Januszek 10.08.2017, 12:36
Może sam zainteresowany Cebulak jeździ do roboty rowerem lub deskorolką i żal ściska przysłowiowe 4 litery ?
fota
fota 10.08.2017, 22:20
Piszesz do kogoś, kto kilkanaście razy wymógł na urzędnikach, słuzbach działanie, bo gdybym ja wziął sprawy w swoje ręce, miałbym mandat karny albo konflikty osobiste bez oparcia w prawie.
Łowca Cebulactwa
Łowca Cebulactwa 10.08.2017, 12:35
Widać że jakiś Janusz w sandałach i skarpetach poszedł dzieciakom i swojej Grażynie po bułki rano i napstrykał zdjęć, bawiąc się reportera TVN24. Ciekawe ile razy on sam źle zaparkował, tylko że nie znalazł się żaden ,,bohater obywatel" i mu nie zrobił zdjęcia :D
Wuja
Wuja 10.08.2017, 13:14
może kiedyś baranino będziesz niepełnosprawny to zrozumiesz i zmienisz swój durnowaty wywód
Wuja 2
Wuja 2 10.08.2017, 14:02
Wuja - Wal sie na ryj !!!
33
33 10.08.2017, 12:12
Ormowiec nie ma co robić, to szuka kwadratowych jaj na prywatnych parkingach. Cały plac postojowy prawie pusty /dwa auta/, więc inwalida ma gdzie zaparkować. Jaką mamy gwarancję ,że napiętnowany kierowca, też nie jest inwalidą ?
mątwa
mątwa 10.08.2017, 12:26
Na parkingach obowiązują przepisy kodeksu drogowego kolego.
jj
jj 10.08.2017, 13:15
Mątwa nie wypisuj bzdur jak nie masz do końca pojęcia o czym piszesz....
Problem z stłuczki parkingowej i udziału policji jest uzależniony od faktu, czy dany parking został oznaczony tabliczką "Strefa ruchu". Jeżeli tak, to policja może w pełni wykonywać swoje obowiązki. Jeżeli nie, pojawiają się problemy, a władza policji jest mocno ograniczona. koniec tematu
Prawda
Prawda 10.08.2017, 13:19
Na wjezdzie na ten parking jest oznakowanie "strefa ruchu". Czasem konia szybciej nauczysz niz niektórych kierowców..
Adam
Adam 10.08.2017, 11:36
Przecież pod tą Biedronką to norma. O każdej porze, każdego dnia buractwo tak tam parkuje.
z
z 10.08.2017, 11:31
Tam takie parkowanie to norma. Byli już tacy co pod drzwi podjeżdżali :D
obywatel
obywatel 10.08.2017, 11:11
Bo leniwa Straż Miejska przyzwala na łamanie przepisów na każdym kroku. Będziemy pamiętać, że Burmistrz im na to też przyzwala przy następnych wyborach. Za nasze publiczne pieniądze nas tak lekceważą. To jest kpina!
Normal
Normal 10.08.2017, 11:21
Najpierw porządnie zaparkuj swój samochód obywatelu.
obywatel
obywatel 10.08.2017, 11:28
Uderz w stół... Weźcie się do roboty zamiast głupie komentarze pisać.
Ona
Ona 10.08.2017, 10:52
cebulactwo
rumak
rumak 10.08.2017, 10:30
Może niewyspany był?
Teo
Teo 10.08.2017, 10:28
Może kiedyś będzie na miejscu tych niepełnosprawnych i wtedy dopiero zrozumie swój błąd. Niektórym to najwyraźniej brakuje wyobraźni. Wielu tak kiepsko jeździ, że nie ma się co dziwić, że jest tyle wypadków.

Pozostałe