Bezmyślność czy głupota? – w imieniu osób niedowidzących i niewidomych pyta mieszkaniec Gryfina

Bezmyślność czy głupota? – w imieniu osób niedowidzących i niewidomych pyta mieszkaniec Gryfina czytelnik igryfino
-Remont remontem, ale osoby odpowiedzialne za budowę ronda i to, co dzieje się w związku z tym na ul. 9 Maja w Gryfinie powinny pamiętać, że tędy chodzą też niedowidzący i niewidomi – apeluje pan Bogdan.

-Wracając z pracy potknąłem się o tę przeszkodę pozostawioną na chodniku. Mogło zakończyć się to dla mnie źle. Czy nie ma nikogo, kto pilnuje porządku na budowie? – pyta mieszkaniec Gryfina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

paluch
paluch 10.08.2017, 22:18
Delfinom to nawet jak coś pokazać palcem, to patrzą na palec.
Czarna duda
Czarna duda 10.08.2017, 22:37
Patrza pewnie gdzie go wczesniej trzymales
fuga
fuga 10.08.2017, 21:28
Nie ma obowiązku wykaszania trawy - zgodnie z regulaminem.
macius wykopany
macius wykopany 10.08.2017, 18:24
to mnie siem POdoba - rze niby taki slepy i niewidzoncy a takie dobre zdjencia robi tego o co siem pszerwaca jak lezie
krasz
krasz 10.08.2017, 17:53
Jak zwykle jeden wielki bałagan.
józek
józek 10.08.2017, 15:14
W ogóle po co się pchać na teren budowy?
Bogdan
Bogdan 10.08.2017, 16:05
Szanowny Panie Józek jeżeli pan uważa że chodnik to teren budowy to jest pan gołębiem frowasz pan sobie i sr-sz na wszystko.
Drogowiec
Drogowiec 10.08.2017, 15:38
Nie widzisz, że to jedyne przejście dla pieszych i dojście do przedszkola ? Ktoś nad tym panuje ? Koordynuje ? A gdzie są robotnicy ? A co z Targową ?
duralex
duralex 10.08.2017, 14:35
No proszę - przy "mistrzu parkowania" - na pustym parkingu zaparkował na niewłaściwym miejscu - mnóstwo żółci. Ale tu, gdzie urzędasy źle zabezpieczają teren i FAKTYCZNIE grozi niebezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym - cisza!
Ludzie - kto podsyła te zdjęcia "mistrzów parkowania" - urzędnicy, żeby ludzie zajmowali się tematami zastępczymi?
urzędnik
urzędnik 10.08.2017, 17:41
Spiskowa teoria dziejów.
Bogdan
Bogdan 10.08.2017, 18:44
Przykro mi ale nie jestem ani ani zanikim więc nimów o spisjowej udaj się na 9 maja i sam sprawdź.
Lucyna
Lucyna 10.08.2017, 12:45
Faktycznie, pan Bogdan ma rację. Niby przeszkoda niezbyt duża, ale dla osób niedowidzących i niewidomych może przyczynić się do nieszczęścia.

Pozostałe