Pijany Niemiec chciał wsiąść za kierownicę. Awanturującego się zatrzymała policja

Pijany Niemiec chciał wsiąść za kierownicę. Awanturującego się zatrzymała policja
Do obywatelskiego zatrzymania doszło dziś, 10 sierpnia 2017 r. po południu w Cedyni na rynku. Musiała interweniować policja, a agresywnego kierowcę odwieziono do aresztu.

Mężczyzna ze swoją starszą sąsiadką przyjechali dzisiaj z Niemiec do fryzjera w Cedyni. Kiedy 83-letnia kobieta chciała wracać do domu, okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany.

-Mężczyzna mówił bełkotliwym głosem i się zataczał. Zgłosiłam więc sprawę na policję – mówi mieszkanka Cedyni.

Kiedy podjechał radiowóz, kierowca siedział w samochodzie. Policyjne auto zablokowało drogę wyjazdu niemieckiemu kierowcy. Podczas kontroli mężczyzna awanturował się, więc funkcjonariusze musieli użyć środków przymusu. Założyli mu kajdanki i odwieźli do aresztu.

Po straszą panią przyjechała córka taksówką z Berlina, żeby zabrać ją do domu.

Kolejny problem to otwarty samochód niemieckiego sąsiada. Okazało się, że nie wiadomo gdzie jest klucz do auta. Kierowca twierdził, że nie wie, gdzie go zostawił klucze.

 

Na zdjęciach: Córka 83-letniej Niemki rozmawia z policjantem.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arek
arek 12.08.2017, 06:50
Uważają że u nas mogą zachowywać jak u siebie.
sruli
sruli 10.08.2017, 22:12
Po co go od razy skuli? Jak to nie wiadomo dlaczego tak się awanturował? Toż Wolska jest Krajem Katolickim, mógł zostać nawiedzony przez szatana, a wtedy tylko egzorcyzmy mogły postawić chłopa na nogi a nie jakiś areszt...Lub też zaciągnął jakiegoś nowego dopalacza, przez co mózg stracił władzę nad członkami ruchu i organizm wykazał nieskordynowane zachowanie.
glanc
glanc 10.08.2017, 22:08
Chciałem zobaczyć gościa walczącego z policją i dałem się skusić na hasło" awantura z policją". A co ja widzę? Pewno spokojny delikwent już po wizycie egzorcysty siedzi w radiowozie.
bodys
bodys 10.08.2017, 22:03
A policja jak zwykle w poprzek drogii, jak by nie można było normalnie, świete krowy
brend
brend 10.08.2017, 22:56
Czytaj a nie tylko oglądaj! zatarasowali drogę żeby pijany nie wyjechał!
Grażka
Grażka 10.08.2017, 22:15
Może i niepotrzebnie skuli, może i niepotrzebnie stali w poprzek, ale pomyśl gdyby ten człowiek zrobił krzywdę na drodze komuś z twoich bliskich to zapewne miałbyś pretensje do służb, że nic nie robią.
godes
godes 10.08.2017, 22:01
Przyczyny mogą być rożne ale... może do Cedyni dotarła już Flakka?. To straszny narkotyk. Osoba która go zażyła zachowuje się jak opętana. Jeśli to dotarło do Polski to szczególnie polska młodzież jest zagrożona!
Rafał
Rafał 10.08.2017, 21:43
Jeśli było tak jak w artykule, to szkoda mi kierowcy bo będzie ciągany po przesłuchaniach. A jak nie miał kulczyka to jak mu udowodnią, że chciał jechać?
Domestos
Domestos 10.08.2017, 19:54
Nie wiem czy wiecie ale statystyczna niemra zmienia gacie co dwa tygodnie a niemiaszek raz na miesiac.Oni lubią takie swojskie zapachy świadczy o tym nijaki joachim lawe ten trener icny od piłki kopanej.Mówię wam ochyda
33
33 11.08.2017, 15:43
debilem jesteś
sałdat
sałdat 10.08.2017, 18:07
Ten niemiec odziedziczył pijaństwo po ojcu rosjaninie więc nie ma co się dziwić,nalezy tylko współczuć.
POLAK
POLAK 10.08.2017, 18:05
Pijany jak szwab to już normalne w naszym powiecie.
drink
drink 10.08.2017, 17:36
Kurcze już na żadne przyjemności człowiek nie może sobie pozwolić?
halny
halny 10.08.2017, 17:23
I jeszcze na kościele wieżę dmuchnął!
Adam
Adam 10.08.2017, 16:59
Hmmm... taksówka z berlina przyjechała po babcię? To chyba jeszcze w życiu nie miała takiego drogiego fryzjera.
Wieść
Wieść 10.08.2017, 16:55
Kolejny problem to otwarty samochód niemieckiego sąsiada. Okazało się, że nie wiadomo gdzie jest klucz do auta. Kierowca twierdził, że nie wie, gdzie go zostawił klucze. - hahaha Było tez o tym na http://wiesci.waw.pl… , pijany to do domu
wac
wac 10.08.2017, 16:16
Mnie też krew zalewa jak żona u fryzjera siedzi. Ze dwie zgrzewki piw bym wypił w tym czasie. I to tak powoli delektujac się.
monia
monia 10.08.2017, 16:10
Babcia poszła do fryzjera a dziadek na drinki.

Pozostałe