Uff, Dni… komunizmu to tylko przejęzyczenie

Uff, Dni… komunizmu to tylko przejęzyczenie
-Na spotkaniu z księdzem omówiliśmy tegoroczne Dni Integracji i komunizmu – oznajmił dziś (10 sierpnia 2017 r.) osłupiałym radnym na sesji Rady Miejskiej w Chojnie wiceburmistrz Wojciech Długoborski. Zaraz jednak się poprawił i powiedział, że chodzi o „ekumenizm”, a nie komunizm. Uff, można było odetchnąć z ulgą…

Najwyraźniej dziś Wojciech Długoborski był słabo dysponowany, bo mówiący zwykle ze swadą  wiceburmistrz zaliczył sporo językowych wpadek. Nawet sołtysi zaprotestowali, gdy pomylił grosze ze złotówkami w przeliczeniu na kilometr dojazdu do siedziby gminy. Wiceburmistrz miał dziś wiele obowiązków na sesji, bo oprócz sprawozdania odpowiadał na liczne pytania radnych oraz sołtysów.

Sesję zwołał  burmistrz Adam Fedorowicz, ale na obradach się nie pojawił, bo… poszedł na urlop.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

energa
energa 13.08.2017, 00:35
A główny strateg polski zarządził koniec z ekologią wspierajmy narodowe dobro WĘGIEL
Ela
Ela 11.08.2017, 09:34
Co się dziwicie Wojtek nie jest już pierwszej młodości, miał prawo mieć gorszy dzień.
TW Boleś W.
TW Boleś W. 11.08.2017, 07:34
E , raczej sieroty z UBkistanu .
sieroty po BBSie i Heniu
sieroty po BBSie i Heniu 11.08.2017, 07:22
Wojtku zostaw tych wieśniaków i wracaj do Gryfina. Ciebie prosimy....
komunizm
komunizm 11.08.2017, 05:56
Głodnemu chleb na myśli przewodnią rola i uwielbienie
Ja_***
Ja_*** 10.08.2017, 23:55
Gość - Zmień lekarza - aktualny Cię oszukuje,.
Gość
Gość 10.08.2017, 21:32
Niestety wstrzymano zdjecia do trzeciej części "Młodych Wilków". To fatalna wiadomość, miałem olśnić na castingu moją koronna rolą. Jaką? Każdy chyba wie, że na egzaminach aktorskich czasem nakazuje sie zwłaszcza kandydatom zbyt pewnym siebie, zagrac np.pralkę albo doniczke.I rola doniczki jest moją koronna rolą, w której osiągnąłem to, co dane było tylko słynnym aktorom światowym jak A.Hopkins, De Niro, T.Łomnicki. Jestem doniczką w sposób doskonały. A.Wajda, zobaczywszy na castingu statystów jak ją gram, zaraz kazał podpisac ze mna kontrakt, po czym zagrałem, ale nie właśnie doniczkę z gliny, lecz flakon z kwiatkami - scenograf się uparł, że w dworku na pocz.XIX wieku nie było wewnątrz doniczek - musieliśmy szybko zmieniac umowę, podwyższono mi gażę z 134 zł do 259 zł za godzine na planie) Znajdziecie mnie w słynnej scenie rozmowy Telimeny z Tadeuszem - to ja, ten flakon w 1h, 22 minucie, 02 sek. filmu, i potem widziany, za Szapołowską, w oknie, z kwiatkami (najtrudniej było zagrać całość, flakon Z KWIATKAMI, do tego z widoczną wodą).
gromek
gromek 10.08.2017, 20:22
Szkoda, że nie jest burmistrzem Gryfina.
Tw
Tw 11.08.2017, 05:49
Stara prawda człowiek się nie zmienił komunizm
Prawdziwa lewica
Prawdziwa lewica 10.08.2017, 22:31
Jestem pewien ze wroci do Gryfina - wszak to On nauczyl Henia wszystkiego i to ten sam elektorat ich popiera
haj lajf
haj lajf 10.08.2017, 20:15
Trzeba mieć tupet aby zwołać sesję i pójść na urlop.
scwany lis
scwany lis 10.08.2017, 20:23
Dobrze pomyślał, ci się na niego zaczaili, a tu zonk!
krzysztof
krzysztof 10.08.2017, 20:14
A już się wystraszyłem, że wraca stare.

Pozostałe