Przyjechał ze Szczecina i ukradli mu rower w parku

Przyjechał ze Szczecina i ukradli mu rower w parku
Do zdarzenia doszło w dniu 5 sierpnia 2017 roku o godz. 21.15. Mieszkaniec Szczecina przyjechał do Gryfina i na chwile zostawił rower na ul. Parkowej. Wtedy to złodziej ukradł mu rower górski marki GIANT. Wartość szkody wyceniono na 700.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wigry 3
Wigry 3 11.08.2017, 19:32
A czego on sie spodziewał ????
TW Boleś W.
TW Boleś W. 11.08.2017, 15:44
Ten rower to mu DUCHI ukradły , toż to CMENTARZ nie park .
oczko
oczko 11.08.2017, 20:56
Jaki cmentarz toć za samochodem na zdjęciu stoi tablica "Park Miejski"!
trafka
trafka 11.08.2017, 13:33
Ładne trawy w mieście, prawie ozdobne. Jak to jest, że niektórym we łbach się poprzewracało i przykładowo akceptują trawę równo przystrzyżoną przy samej ziemi. To nie boisko piłkarskie!
123
123 11.08.2017, 14:24
idź spal tą trawę ćpunie
bez kitu
bez kitu 11.08.2017, 13:23
Ja na swoim rowerze pod siodełkiem umieściłem szklane terraium, w którym grasuje tresowany jadowity wąż, zostawiąjąc rower przed biedrą otwieram pudełeczko i gdy jakiś niepowołany zbliży się na metr do roweru to mój wytresowany przyjaciel delikatnie pluje na osobnika jadem, a gdy usiądzie to już po nim, mój rower to rękodzieło z anglii, kosztowało mnie 15 tysi funciaków, jakoś sobie trzeba radzić przed złodziejską kulturą, no nie ?
buhaha
buhaha 11.08.2017, 12:48
BUhahahahahahhahaaaaaaaaaaaa
PPP
PPP 11.08.2017, 12:19
Zdjęcie adekwatne do tematu:)
smiech na sali
smiech na sali 11.08.2017, 12:30
Może coś wiedzą i to taka delikatna sugestia kto mógł zwinąć rower? :)))))))
Smiech
Smiech 11.08.2017, 11:45
Ale zdjecie dodaliscie..to cos puk mu rower ukradl??normalnie smiech z tym waszym dobieraniem zdjec do sytuacji...Na miejscu Puku bym wam jazde zrobil za takie foty przy takim zdarzeniu....Smieszni jestescie
Maczo
Maczo 11.08.2017, 20:39
Cale miasto to wizytowka Puk, ale gdzie rower?
Sherlock
Sherlock 11.08.2017, 20:57
Rower pewno na pace ;)

Pozostałe